• Sor
  • Bence

Hangi burçlar birbirine daha uyumlu sizce?

Hangi burçlar sizi çeker?Kendi burcunuzla birlikte yazarsanız sevinirim:))

Güncellemeler:
Soruyu eksik sormuşum Hangi burçtan birine daha kolay aşık olursunuz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• okuduklarımdan çok yaşadıklarıma göre,ben teraziyim...Başak,Balık ve Boğa kadınlarıyla uyumsuzum...

• Dengeyi kurabiliyor musun peki:) Ben de ikizlerim şu dengesizliğim başıma çok iş açtı:))

• Öncekileri Göster
    • Üzüldüm :( Kefelerini dengelicek birileri çıkar umarım karşına mutluluklar...

• teşekkür ederim...

Erkekler Ne Diyor 17

• Ben başagım.Başakları sevmeyen cok kişi vardır.Biz bize yetmiyoruz bizi de sevin :pBaşak sadeece boga ve oglak ile anlaşıyor genelde. Bazen nadiren de olsa koçerkek ve kıza göre degişiyor fakat su bir gercek ki yükselen burcların da etkisi oluyor başaklarla anlaşma olayında.Arkadaş veya başka birşey farketmez

• referfdc

• havada karada başak.

• BAŞAK herkezle Anlaşır:)))

• Benim yay.. Anlaştığım koç ve aslan. Düşmanlarım su grubu balık yengeç:)

• :D Düşman he ne ayıp:DHava grubuyla da iyi anlaşırsın:D

• Öncekileri Göster
    • Allah razı olsun her konuda konuşabiliriz

• Teşk ederim:)

• Ben Koç Burcuyum.Terazi ile iyi gidiyor.Boğa ile de iyi ama anlaşmak biraz zor.Bayan arkadaşlarımın çoğu Balık burcu.

• Terazi- AslanTerazi- BaşakTerazi -YengeçTerazi- BoğaTerazi -AkrepTerazi Balık :)..,işte en uyumlu burçlar :))

• Nasıl yani:)))

• Öncekileri Göster
    • sanki bilerek bir sevgi belirteci olsun diye :)))

• öyle diyelim bakalım:))

• Akrepler beni benden alıııır götürür :)

• Hıh akreplerde da bayılıyordu sana:P

• Öncekileri Göster
    • şaka mısın yaw sen:D

• Neden ki akrep candır :P

• ikizlerim kovayla anlasabiliyormusum buna eminim gerisini bilmiyorum

• Bir de terazi var unutma:)

• Öncekileri Göster
    • Hahaha yine mi:) Kolay gelsin:)

• valla hicte kolay degil kova degil mubarek kavanoz sanki :))

• ben aslanım herkesle uyuşurum

• ya bu aslında burçtan çok kişilik meselesi,ben teraziyim,eski sevgilimde teraziydi,ama benm hayatta yapmiycam yapamiycağım şeyleri yaptı bu daha çok karakterle alakalı..

• Genellikle aynı burçtan olanlar anlaşamaz.Dediğin gibi kaliteyle de ilgili sadece burca bağımlı kalmamak lazım:)

• kim demis? mesela ben ikizlerim ve ikizler bir seevgilim olsa(insallah olur:)) bak nasil ablasiyorum. benle anlasamayan sorunu kendisinde aramali!

• gergedan burcuyla fare burcu.

• Çok yaratıcısın:D

• Öncekileri Göster
    • yok balina. pardon balık:D

• Buffalocanı çözmüştüm, boğa köpekbalığı gibi :P Memnun oldum ben de barracuda :P

• KOVA-KOVA

• benim burcum başak .ben hangisi daha uyumlu olduğunu tam olarak bilmiyorum ama.hissediyorum ki iki başağın çok iyi anlaşacağını tahmin ediyorum.birde elele verirlerse dünyanında hakkından gelirler

• mars 5 cm kayarsa ınanırım

• :D Zodyak babaya söyleriz:DD

• akrep bucuyum:)sıralamam,1.akrep2.koç3.terazi4.boğa:)

• yalan yok ben akrep istiyorum ama daha nasip olmadı:))

• Ben Teraz'iyim Koç'a aşığım :)

Kızlar Ne Diyor 10

• Hangi burç çeker bilmiyorum ama bir balık olarak kova erkekleriyle anlaşamıyorum.

• Ben aslanım sevgili olarak da arkadaş olarak da aslan burcunu çekiyorum kendime onun dışında yengeç,boğa ve balıklarla iyi anlaşıyorum.

• O zaman güncellemeye cevap balık diyorum.

• Öncekileri Göster
    • Bayılırla belkim ne biliyosun denk gelirsen bana yönlendir :D

• Canlısı var ve gayet bayılmıyor :D

• Yay, aslan, ikizler

• başak-boğa.başagım yay ve bogalarla ıyı anlasırım.bu zamana kadar bıtek boga erkegıne aşık oldum bıdahada kımseye asık olmadım.burca gore aşık olmuyorum

• Balığın da hemşiresidir başak :P

• Öncekileri Göster
    • denizdendir denizden:PPP<3

• Yaaaaa :D böööööö ;(

• Ben koç burcuyum şu ana kadar 5 kişiyle çıktım 4u ikizlerdi biri kova (= ikizler ile heyecani tattıgimi düşünüyorum. Çünkü değişkenler, yeni arayış içindeler ve iyi arkadaş onlarla oluyorum. aslında aslan ve koçu çok merak etmişimdir çünkü en uyumlu koç burcunun onunla gözüküyor. Bir aslan çıkmadı karsima.. (:

• Aslanlar çok iyidir.Umarım çıkar:)

• Ben sadece burclara göre olduğuna inanmıyorum kişiliği belirleyen bir sürü astrolojik acı var. Yıldız haritası çıkartırsaniz internetten ay düğümüne bakın derim. Daha kesin cevaplar verir her zaman ve ben çıkarttım benim ikizler çıktı. Sevgiliminde koç (= 5 yıldır gayet mutluyuz (= aslan kankam olsun isterdim ama (=

• aslanla balık hiç olmuyor :( gözünün önüne getirse aslan ve balık ne kadar uyuşabilirki yani :(

• ikizlersen sakın akrep erkeğine yaklaşma o kadar.

• Sonuna kadar katılıyorum.İnsanın ömründen götürür o ilişki.İkizlerim ben de:)

• Öncekileri Göster
    • Denendi ve onaylandı mı :))

• Hahaha bana güven;) Süperler

• ben aslan burcuyum. genelde aslan akrep boğa ikizler balık burcuyla uyumluyum

• valla terazi burcuyum. kova.başak.akrepler dışında tüm burçlarla anlaşırım

• ikizlerle iyi anlaşırsın

• Başkala niye anlaşamıyorsn.d

• denediklerim : yay , terazi , yengeç , kova ve şuan ki sevgilim oğlak...kendim burcum yengeç...şuana kadar en iyi anlaşabildiğim oğlak oldu yorumların aksine..

• yorumlardan okuduğum oğlak erkeğinin en iyi başka ve yengeçle anlaşıcağıydı başakta aksi yorumlarda gördüm ama yengeç konusunda aksine yorum yapan hiç görmemiştim

Yükleniyor...