Öyle bir karakter yapım var ki kendim de çözemiyorum?

JoseChilavert
Özel hayatım çok enteresan ilerliyor. Yaşadığım ilişkiler 4 yıl, 1,5 yıl veya en kötü 6 ay sürüyor. Bu uzun ve başarılı!

Gel gelelim öyle bir yapım var ki, sevgilim varken dünyanın en sadık erkeği olabiliyorum. Ama sevgilim yoksa kendimi özgür hissediyorum ve istediğim kızla istediğim her konuyu konuşmaktan çekinmiyorum.

İşin garip yanı, konu ne olursa olsun, hangi konuyu konuşmak istesem, reddedilme durumum %5-10'larda filan.Kimse terslemiyor da beni. Bazen kızlara ben soruyorum beni terslemiycek misin filan diye.

Öte yandan hayatıma birisi girsin istiyorum. Onunla cinsellik konuşmaya korkayım. Her konuştuğumda gelecekteki çocuklarımı hatırlayayım filan.

Başka öte yandanda, harbi yalnızım lan. Her gittiğim yeri raporlayacağım, hata yaptığımda ağzıma s.çacak bir hatun istiyorum ama yok anasını satıyım.

Sorumu oldu bu şimdi bilmiyom ama kafanıza göre takılın işte.
Öyle bir karakter yapım var ki kendim de çözemiyorum?