• Sor
  • Bence

Sevgilimden ayrılalı bir yıl oldu, ben onu unutamıyorum ama o nişanlı, sizce ne yapmalıyım?

Sevgilimden ayrılalı bir yıl oldu, ben hala onu seviyorum ama o nişanlı. Ne yapmalıyım bilmiyorum. Karşısına çıkıp onu hala sevdiğimi mi... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Ben olsam oturup ağlardım :'( Bende sevdiğim kızı 2 yıl geçti unutamadım. O zaman sevgilisi vardı, şimdi bilmiyorum. Ama başkasıyla evlenebileceği düşüncesi aklıma gelince içime öyle bir oturuyor ki... İlk yıl sürekli ona ulaşmaya çaıltım, okuldakı kız arkdaşlarına ulatım falan. Ortak arkadaşımız bana onunla mutlu, onu seviyorsan yoluna çıkma demişti, sonra kabullendim.Şimdi eğer seviyorsan, öncelikle karşısına çık, onu sevdiğini, onunla bir ömür istediğini anlat. Nişanlı da olsa eğer seni seviyorsa seninle bir ömür istiyorsa sana dönebilir. En azından şansını dene, çünkü kaybedecek birşeyin yok. Eğer seninle olmak istemiyorsa da unutmaktan başka çaren yok :'( Sevenler ayrı düşmesin isterim her daim.

• bende onu istiyorum onu cok seviyorum cıkacam karsısına

• en azından şansını demeniş olursun. Seni gerçekten sevmiyorsa zaten seni görmek onu etkilemez. Senin görünce etkileniyorsa kendini sorgular. Nişanlı ama onu ne kadar seviyor? İçinden onu mu geçiriyor yoksa sadece bir inat ve bir unutma çabasıyla mı nişanlı, bilemeyiz. İçinde kalmasın, konuş, anlat, hayır derse mutluluklar dile, evet derse onu kucağına alıp deliler gibi koş :)

• tamam ask adamı

Erkekler Ne Diyor 8

• bende unutamıyorum ama endogrusu unutmak yapıcak başka bir şey yok gidersen kaybedersın

• artık bu iş çok zor unutmalısın yapacağın tebrik kartı yollamak.

• Sakın söyleme. Bunu istemen bencillik olur. Sen seviyorsun diye o da sevmek zorunda değil. Yeni hayat kurmak üzere. Ve üzgünüm bu hayallerde sen yer almış olsaydın, nişanlı olmazdın.Şuan hayatını girip hem çocuğun, hemde nişanlısının planlarını alt üst etme.1 yıl olmuş ayrılalı. Parti bitmiş, herkes gitmiş.Sen de kendi hayatına bakmalısın.

• ben degil o nişanlı

• unut sen. belli ki sevmiyor ayrilmis nisanlanmis ooo

• unutmaya çalış ve önüne bak..

• sevgili buselikız, nişanlanmış artık, mutluluklar dile...hayatın ne getireceğini bilemezsin, bence anı yaşa ve geçmişe kalınca bir çizgi çek!

• o seçimini yapmış seni sevdiğini düşünmüyorum, unutmalısın.

Kızlar Ne Diyor 5

• Seni istemeyeni sende isteme. Demesi kolay diye düşünebilirsin belki ama aynı durumu bende yaşadım daha doğrusu hala yaşıyorum. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Ben seviyorum ama o beni sevmek zorunda değil.

• sevil de sevme ağlama ağlat yoksa zehir olur bu tatlı hayat::::tam olark bu:)salla gitsin

• Unutman en mantıklısı. Onlar nişanlı ve mutlular aralarını bozmaya hakkın yok. Seni de anlıyorum zor durumdasın. Ama unutman en iyisi. (:

• Başka birisiyle apayrı bir adım atmış artık.Kendine de ona da zarar vermeden, bitirmelisin içinde.

• bence bu aşkı içine atmalısın kendi mutluluğun için başkalarının kini bozmaya hakkın yok.zor olacak ama unut.

Yükleniyor...