En yakışıklı burç erkeği ve en güzel burç kızı?

sizce en yakışıklı erkekler hangi burçtan ve en güzel kızlar hangi burçtan :D

0|0
3116

En İyi Kız Görüşü

• oğlak baaayanı yani ben yayda sevdiğimin burcu =)

0|1
    2|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 30

• Aslan akrep terazi 😆😆😆

4|1
    0|0
  • Terazi kadını kesinlikle bu yorumcuları da sürekli bunu söylüyor Barbara palvinde terazi burcu

2|1
    0|0
  • Bence; Güzel : Akrep ve Terazi

Yakışıklı : Yengeç.

4|0
    0|0
  • En Güzel Burç: Yay Burcu çekici, alımlı, soğuk, ciddi, sesiz, sakın, sevimli ve gözleri o kadar güzeldir ki ve hatta oldukça gizemliler, doğal güzellikleri vardır hipsterlar fit vücudlara sahiptirler. İlk Tanıştık İnsanlara Temkinli ve Soğuk Görünürler (Dikkat Edin !) Şöyle;Yeni tanışıkları kişi ile kalabalık bir ortamda daha da soğuk görünürler. Bu sebepten dolayı sonrası muhabbeti ilettikleri insanlardan şunu hep duyarlar:"ben seni ilk tandığımda çok soğuk biri gibiydin. Ama çok farklısın" söylenebilir. Dışardan bakınca soğuk, ciddi, hipster imajı çizebilirler fakat gerçekten içindikleri hep pamuk şeker, yumşak, hasas, duygusal, kırılgan, iyilik melekleri onlar ben yay burcu olarak işte bunları söyledim. parti #1

0|0
    0|0
  • en yakışıklı diyemem ama en ideal erkekler başak burcundan çıkıyo sanırım en çekici kadınlarda akrep burcundan

2|0
    0|0
  • boga,akrep,başak

0|1
    0|0
  • Güzellik gezegeni,Venüstür. Venüs burcu Boğa,terazi

Siz anladınız D

3|0
    1|1
    • hadi canım sen de :)) boğa kadını çekicidir ama güzel değildir.

• Ordaki güzelik kavramı dış güzelik değildir iç güzelikten baseder venüs güzelik gezegenidir ama dış güzelik vermez karakter güzelliği verir anladın sen

• @invisiblexss zaten güzellik veya yakışıklılığı burclarla olcemessin

• Akrep kadınlarının farklı bi güzelliği, ve akrep ve aslan erkeklerinin de farklı bi cazibesi oluyo bence. Bu arada akrep burcu değilim :D

1|0
    0|1
  • Güzellik burçlardan mı geliyomuş:D

1|1
    0|0
  • En güzel bayanlar elbette ki terazi burcundan çıkıyor.

Rastladığım karizmatik erkekler kova burçlarıydı. :) :)

1|0
    1|0
  • En guzell burç ikizleri ve yengeç tir güzellik olarak ise boga burcu dur çirkinlik olarak da ise kova dır iyi ise yay ve terazi dir gıcıklık olarak aslan dır yakışıklı olarak ise koç ve balıktır çirkin olarak ise oğlak tir aşık olmak için ise başaktır

1|0
    3|1
  • Marilyn Monroe

Angelina Jolie

Adriana Lima

Hepsi de ikizler burcu :-))

3|0
    0|0
    • Erkeklerde akrep :-)))

• jennifer lopez

beyonce

bade işçil

hepside aslan burcu :-))

• Calipso sen heralde mesaji tam okumadn onlar turk olanlar... adriana angelina tutturmussun yazmisim alta taş gibi monica belluci yi , catherina zeta yı , Hilary duff ı , alicia silverstone u , kate winslet gwyneth paltrow vs vs ..bana göre bir monica bir catherina bir hilary saydklarn olamaz ..hadise ve hülya avsara gelince Turk kadinlari arasnda oldkca alımlilar ha onlar yetmiyosa cansu dere , nil karaibrahimgil nese erberk diyeyim de sus bari...

• karizmatik: oglak

cekici: aslan

1|2
    1|0
  • bence en yakışıklı erkekler aslan, en güzel kızlar terazi :)

1|0
    0|0
  • BOĞA - :D

1|0
    0|0
  • Kız olarak Aslan <3

0|0
    1|1
  • erkek aslan burcu kadın da oğlak boğa zaten özelliklerinde de yazar

0|0
    0|0
  • en güzelin aslan olduğunu iddia ediyorum :) çünkü o özgüven bakımsızlığı kabul etmez

0|0
    0|0
  • burçla ne alakası var bunun

0|0
    0|0
  • en güzel burç kızı: yengeç

en yakısıklı erkeklerde yengeç :D

1|1
    0|1
    • bence balık en yakısıklı :D

• hahaha +1

• yengeç kızları güzel olur. ama erkekleri için yakışıklı diyemem. nerden biliyorsunuz dersen yengeç burcum bir de çevremdeki yengeçlerden biliyorum :D

• Kızlar Devam
    10

Erkekler Ne Diyor 16

• En yakışıklıları bilmem de en güzel kızların terazi burcundan çıktığı kesin

5|2
    4|0
  • en yakışıklı erkekler akrep ve yengeç ( burcum ve yükselenim oldugu için değil valla :P ) şaka biyana biz erkeklerde akrep ve koç öne çıkıyor kadınlar, arasında burçlardan gidecek isek akrep ve boğa derim ^^

3|1
    1|0
  • Şu varki benim uzun bir tecrübem en yakışıklı erkekler Balık Burcundan çıkıyor ama genel olarak, en yakışıklısı demiyorum.
    En Seksi bayanlar başaktan, en güzel bayanlarda yay grubundan olması lazım ama Koç Yükselenine sahip bayanlar çok güzel harbi diyorum..

0|0
    1|0
  • Koç kadını hep mi güzel bilmem ama bir erkeğe yaşanabilecek her güzel şeyi yaşatıyor ;) ayrıca koç çok da bakımlı oluyor. Yakışıklı erkek dersek tabi kiii Oğlak :D

1|1
    1|0
  • Tartışmasız Terazi...

1|1
    0|0
  • yakışıklı çirkin onu bilmem fakat yay burcu kızlarından korkuyorum.

1|0
    0|0
  • en güzelini bilmemde en kaşarı balık ve akreptir kızlarda :D akrebi rahatlıkla atarsın yatağa balık da biraz uğraştırır ama onu da atmak çok zor değildir. yengeç burcu erkeğinin sakin ve sessiz durduğuna bakmayın direk yatakta bitiri mevzuyu :D bir de sakın sinirlendirmeyin dayağı yersiniz kim olursa olsun değişmez bu. ama neşeli gününe denk gelirseniz dünyayı cennet yaparlar böyle değişik birşey :D

0|0
    1|0
  • yakışıklı erkek ikizler, karizmatik erkek akrep, güzel kız ikizler, çekici kadın boğa :))

1|0
    1|0
  • en guzel kizlar terazi burcundan

2|0
    1|0
  • ilginçtir ama butun sevgılılerım koçtu... koçları ayrı bir severim

1|0
    0|0
  • Erkekte balıktır kanımca :D

0|0
    0|0
  • Aslanim ben Aslan :D

0|0
    0|0
  • Yükseleni Başak olan Bir ikizler burcu erkeği olarak hepinizin totoşuna koyim :)))))

0|0
    0|0
  • başak en güzel kızların burcu

0|0
    1|0
  • yengec yalancıdır...aslan candır sefkatlıdır :D yay erkegı ıse candır can.d

0|0
    2|1
  • Beyler bayanlar bu tarz sorulara sasiriyorum acikcasi. Terazi hatunu en guzeldir bunun icin sormaya gerek yoktur acin ozelliklerini okuyun. Guzel diye bahsetmekten diger ozelliklerinin fazla uzerinde durulmaz bile. Yukselen veya diger burclarinin etkisinde degilse terazi kadini kesinlikle guzeldir ve seksidir. Erkekler hakkinda yorum yapmak zor. Fakat oglak erkekleri zoru oynar genelde o yuzden ilgi yonelebilir veya basak erkegi iyi giyinmesiyle dikkat cekebilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...