Tüy sarartıcı krem kullanmalı mıyım?

çok beyaz tenliyim fakat göbeğimde ve belimde tüyler var beyaz olduğum için çok belli oluyor acaba tüy sarartıcıyla sarartsam nolur kötü bi yan etkisi olurmu ? ayrıca beyaz tenlilerin tüyleri genelde sarı olmaz mı ben niye böyleyim :S

Güncellemeler:
yoksa ağdayla alsam mı ? ama o zaman tüy değilde kıl olarak çıkabilir :/

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• lazere git, uğraşma öyle şeylerle.. sorunu kökünden hallet.

• tşk ederim gizli kullanıcı :))

• ahaahaha

Erkekler Ne Diyor 11

• Dediğin bölgeleri hiç alma ağdayla kıla dönüşür iyice.Eğer koyu ise renkleri iyi bir merkezde lazer epilasyon yaptırmanı rica edicem.Sarartıcı kullanırsan da lazer etkili olmaz.Onu da kullanma.Epilasyonla ilgili bilgi de verebilirim istersen.

• hayır ne sarart ne ağda yap kökten çözüm epilasyona git :////

• tüy dökücü varken sarartıcı niye kullanıyorsun ki.?

• beyaz tende kıl fazla olmaz ama olursada dediğin gibi belli olur fakat senin kafanı takacak kadar önemli olduğunu sanmıyorum

• Agda yap agda gobekte. Sirtta kilmi olurmus:D cok cirkin sevgilim olsan cmbzla yolardim valla:D

• yuh işgenceci cımbızla yolcakmış :D

• tüy sarartan kremdemi varmış

• ıyyyy kılllıııı :D:D:D:D sana tavsıyem kopuk ve permatik :D:D:D:D:D

• Amonyak kullan,pamukla uygula,az miktar da...

• Agda yapsan ne olcak ?

• tüyleri alınca bazen kalınlaşıyor ve kıl olarak çıkıyor yani iyice berbat hale gelmiyim

• yaş kaç ?

• Gizli Kullanıcı bacı: Sen farklısın.

• kullanma epilasyona git

• bencede en iyisi lazer epilasyona gideyim bakasana herkes tüyleri besler diyor:S

Kızlar Ne Diyor 10

• Ağdayla alma daha koyu çıkar. Uğraşmak zorunda kalırsın. Çok fark edilmiyorsa bırak ama belli oluyorsa sarartıcı kullan.

• banada öyle gelmişti göbek pek fark etmiyorda bel kısmı hoş olmuyor bikini falan giyince malum yaz geliyor

• Bence sana öyle geliyordur. Bırak elleme hiç.

• sakın yapma daha cok ve uzun cıkartıyor

• lazere gitmek en dogrusu bence sarartici kesinlikle kullanma derim..

• Tuyleri besler sarartici :)

• tüy sarartıcı tüyleri uzatıyor canım

• tüy sarartıcının hiçbi yan etkisi yok göbeğine beline hatta kollarına bacaklarınada sürebilirsin .

• Tüyleri daha çok çoğaltabilir.Ağdayla alırsan bir kere hep alman gerekir. Ben bizzat yaşıyorum. Hiç dokunma.

• Tüy sarartici kil kökünü besler ve tüyleri kalinlastirir

• Tüy sarartıcı krem, tüyleri besliyormuş daha çok. Onun yerine ağda yapmalısın.

• ben de çok beyaz tenliyim,kollarımı almaktansa sarartıyorum, hiç de çoğalmıyo ve gayet güzel görünüyo,kılların koyu renkteyse iki kere bile yapabilirsin,gayet memnunum.kullanma talimatlarını okuyarak yaparsan hiç bi şey olmaz..

• Tüyleri gürleştiriyor. Sirle al

Yükleniyor...