• Sor
  • Bence

Havalı olmak istiyorum. Havalı olmak için ne yapabilirim?

Okulun en havalı kızı olmak için ne yapabilirim. Ve sevdiğimin bana aşık olması için ne yababilirim. Lütfeen çok acil cevap lazım :)

En İyi Görüş

• Ben bu hikayenin sonunu biliyorum.

• neymiş o

• Pişmanlık hayal kırıklığı

Erkekler Ne Diyor 33

• havalanmak kibirlenmek demektir. bu durumda şeytana hizmet ediyor olacaksın. ne gereği varki. eğer havalı değilsen havalanamıyorsan içinden gelmiyorsa mutluluktan uçmalısın. riya ve kibirle yaşamayı bir araştır internette. yanından bile geçmek istemeyeceksin.uyma nefsine güzelim.

• bu ne ego arkadaş azcık alçaktan uç bakalım

• olduu sonra okulun en saf kızı olarak tanılıyim dimi

• Komprasör bagla sırtına :)

• doğuştan olacak o :)

• eteğini yarısına kadar çek. ayağına bi tane nıke boğazlı bi ayakkabı al. makyajın köküne vur. sallayarak yürü. okulun herkezce bilinen erkekleriyle takıl. çok para harca kantinde tamamdır. .d

• ihtiyacın olan tek bir şey var dostum. havalı olmanı sağlar mı bilmiyorum ama er ya da geç mutlu edeceği kesin bir şeysağlam bir kişilik oluştur gerisini de takma kafana, einstein son derece silik bir öğrenciydi öğrencilik yıllarının başında. kimsenin onayına ihtiyacın yok. Aileni dikkate al ve kendini geliştirebildiğin kadar geliştir derim.

• biraz daha aklı selim davranabillirsin. bahsettiğin şeyin anadoluca'sı "kibir"

• islamdada öyle geçiyor.yani kibir.

• türk-islam sentezi işte :p

• secret circle i izle ve kendine faye i örnek al ^^

• biraz süslen ve herkese işve yap ama kimseyle çıkma... senden havalısı olmaz

• kimseyle çıkmıyimmi ama ben delliler gibi aşığımm

• cıkma cıkarsan tüm ulaşılmazlığın gider... sırdan olursun

• O sonradan kazanılan bir özellik değildir malesef. Ya havalısındır ya değilsindir.

• 84 yapımı "The woman in red" diye bir film var. Filmin kült sahnesindeki gibi havalı olabilirsin. ;-)

• fazla havalanma, indirebilirler <3

• paran olması gerek :))

• kolejde okuorum bu soruyu 1 sene önce sordum şimdi ise hawalıyım

• havan batsın be gzelim :D

• taktiğimi sölemem :)

• en yakin havacıya git. ayarı 24 yap baş parmagına tak havalan . başarılar

• bu xper ile isin zor ;)))

• hava yaz 5555e gonder yeter

• Okul çıkışlarında eteğini belden kıvırarak boyunu kısalt. Eteğinin içinde mutlaka ince çorap olsun. Son zil çaldıktan sonra hemen tuvalete koş ve acele biraz makyaj yap. Bunlar seni havalı yapacaktır.

• güzel değilsen istersen ağzınla gergedan tut yine olmaz

• çamurlu bir yoldan geçmen gerekiyor ve eteğini baya bir kaldır ki kirlenmesin :))

• Bunun için ilk önce dikkat çekmelisin ;)onu da sen bul :D

• Bahçeye çık nefes al ver, çok hızlı olman lazım ama

• hiç bir şey yapmana gerek yok,jkendine güven ,bakımlı ve doğal ol sadece,yapmacık hareketlerden kaçınmalısın

• Gömlekten üstten 2-3 düğme aç,eteğin dizden 1 karış yukarda olsun ,ten rengi birde kilotlu çorap vede saçlar açık tamamdır.Bak nasıl dikkat çekiyorsun demicem bunlar boş iş kendini reklam yapmak için uğraşma.

• doğallıktan şaşma boşver ne geçecek eline.

• bacaklarını gerçekten açacak şekilde mini giyin

• Ben fırat kolejinde okuyorum hocalar beni napar bilirmisin sen

• kolej dedinde,koleje giden bi manitam vardı senin gibi havalı,sonuç mu? tek kişilik yatakta iki kişi uyuduk,bırak bu işleri ergen

• okullarda itina ile hava alırlar bence dikkatli ol saf görünen akıllı oyna yoksa sonun pek çok yatakta son bulabilir çok gördüm benim zamanımda...

• dekolteli giyin,sexi ol her gün makyaj yap arada bakış at ona buna

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 15

• Üzgünüm, bızımla değılsın

• daha wamp ya da frapan giyin ve öyle davran. saclarını değistir kendine güvenen adımlar at

• hem havalı olucaksın hemde sevdiğin sana aşık olucak..havalı olursan cesaret edemez sana yaklaşmaya boşver ya

• haklısın yaa

• Doğal ol birinin seni sevmesi için..İlla havalı olucam diyosan havaya baka baka yuru kımseyle konusma kızları pesine tak eteğini kısalt makyajını yap herkesten farklı bir tarzın olsun...okulda görünen göze batan tipler böyle yapıyorlar.

• hıh

• :)) huh

• hıhh

• Kimseye pas verme ,tak kulaklığıni , kantine wcye heryere yalnız git. Komün halinde dolaşan kızlar arasında dikkat çekersin.Tabi özgüven önemli, o bakışi , o havayi hissettirebilmelisin (bkz.ben dünyanın en gözel karisiyim)erkeklerin dediği gibi basitleşme. Tamam reklamin iyisi kötüsü olmaz ama sen iyi bir imaj yaratmaya çalış . Bu da pat diye olmaz ama.

• Aklini kullanmayi denesen.

• havalı olunmaz doğulur:)

• doğal ol tolerans göster ama zor ol.İşe saclardan basla

• kusura bakma ama nasıl havalı olurum dıye soru soran bırının havalı olabılmesı pek mumkun değil =)

• Havalı olunmaz havalı doğulur.Saçma sapan seyler uğruna kendinden ödün verme hele de bir erkek için başkalaşma.Bırak herkes seni olduğun gibi kabullensin. Benliğini yitirip ne oldu bana deme sonra genc bayan.

• liseli detected.

• Havali olunmaz dogulur.

• link okula giderken böyle giyin uçururlar seni havalanırsın.böhhyt.

• ders çalışmak.%100 çalışıyor dene gör.

• parasütle okulun catisindan atla. havalarda süzülmek <3

Yükleniyor...