Ondan vazgeçmek unutmak istiyorum..

Bir bayan olarak bu kadar ilgisizliğe katlanamıcam artık.. Benim de isteklerim var. Ben de sevilmek istenmek ilgilenilmek istiyorum ama işte ondan vazgeçemiyorum. Başkasıyla beraber olursam, onun üzerimdeki etkisini atabilir miyim? Başka biri hayatımda olsa, mesela hoşlandığım biri, sevdiğime olan özlemi geçirebilir mi? Böyle bişey yapan oldu mu aranızda?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Siz kadınları anlamak zor.. Bazı sorulara verdiğin cevaplarda tanıştığın bütün erkeklerin peşinden koştuğunu yazmıştın hatırladığım kadarıyla. Peşinden koşmayan birinide çok seveceğini ve şimdiki erkek arkadaşınında böyle olduğu için onu çok sevdiğini yazmıştın. İyide başka ne istiyorsun. Madem bu kadar çekici ve güzelsen (öyle olduğunu farzedelim) sevgilinden ayrılman durumunda, yüzün buruş buruş oluncaya yani ihtiyarlayıncaya kadar bir daha kimseyi sevemeyeceksin.. Çünkü tüm erkekler peşinden koşacak, bu yüzdende hiçbirini sevemeyeceksin.. Bu sevginin kıymetini bil ve gerçekten seviyorsan hiç bırakma onu..

• Senden beklentisi kalmamış olabilir. Ama ayrıntıları bilmek lazım. Bilmeden bir şey söyleyemem. Kaç yaşında, nasıl bi kişiliği var. Ne iş yapıyor falan.. Bence başka bi arkadaşına danış bunu. Erkek olsun tabii. Bi erkeğin ruh halini en iyi başka bi erkek bilir. Saatlerce konuşman gerekecek sonuçta ve burda o kadar anlatamazsın. Ama onunla birlikteyken başkalarıyla görüşmek doğru değil. Ya onu sevmeye devam et. YAda bırak gitsin. Yoksa sadece kendine zarar verirsin..

• ayrılma sebebi..bunalımdayım..sorunlarım var..böyle gitmez...yani bu cümlelerle...daha hiç tartışmadık..ben zaten uyumlu biriyimdir tartışmam...genelde ertesi gün döner...ama bi ara 2 ay ayrı kaldı geri döndü..

• ayrılma sebebi ne oluyor ve bu ayrılıklarınız ne kadar sürüyor..

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 5

• Of burcu bana gel rahatla diyeceğim neredeyse :) yeter ya valla yeter artık . Ne herifmis ama

• sen hala ayrilmamis miydin?

• o zaman sadece takinti :)

• o ne:)) rocco yani..yatakda iyi değil..tecrübesizdi...ama teni beni çekiyor..belkide acemiliği..ne bileyim..belkide başkasıyla yatsam etkisi geçecek..ama en son onla yapdım..kokusunu bile üzerimde hissedebiliyorum..kötü bişey ya bu..alışkanlıkmı ne..

• yatakta rocco muydu yahu vazgecemiyrosun :D

• Öncekileri Göster
  • Olmuo canım olmuo 7 senedir unutamıorum kimler geçti kimler onunla yapamadım bir sürü seyleri baskaları ile yaptım ama yinede olmuo içimdeki sevgisi kine dönüştü ama yine olmuo işte unutamıosun zaman diolar bende millete diorum ama 7 sene yaa daha ne olsun...bazen gördüğüm zaman bile halaa içimden bir ses bana baksın görsün dio...Ahhh ahhh...

• sanmammm ama cok sey ögrendim :))

• üzüldüm canım..umarım unutursun..

• öncelkle yapman gerekn ilgisiz dediğin kişiyi beyninden tamamen silmen olucak bunun vazgeçmyrumu falan yok eğer bunu yapamzsan birisnden hoşlansan bile sürekli onu düşünecksn buda sende mutsuzluk yaratır...

• kendisinin özel telefonu olmadğına göre araman imkansız zaten o yüzden onun aramasını beklicksn gerçi bukadar ilgisiz olması beni de şaşırttı..

• kendini merak edip aramamı bekliyor galiba..bende o arayana kadar aramıcam..peşinden koşacak halim yok..aramalımıyım..askerdeki biri aranırmı..yasak değilmi..

• 1 ay mı? gerçktn çok uzun süremiş askerde fazla sorun olucağnı zannetmiyrm ama insan hiç merak etmez mii dimii gerçekten dediğin gibi çok değişk birsimiş

• Öncekileri Göster
  • Gecrir tabi , bence ayrıl , yeni erkek arkadasın becerebiliyorsa unutturur,. Denemistim calısıyo :D

• evet denicem..demekki oluyor..sen yapmışsın olmuş..:)

Kızlar Ne Diyor 6

• birini severken bir baskasıyla olmak sadece acı verir ,hatta eski sevgilinize daha cok baglanırsınız onu arasınız anarsınız kıyaslarsınız kötü bir durum bunu kendinize yasatmayın

• Seni sevmiyor onunla oyalanma. Canı yandıkça veya yalnız kaldıkça senin onu sevdiğini hatırlıyor ve senle konuşarak bir nevi teselli buluyor egosunu tamir ettikten sonra da gidiyor.

• sevgi aşk hep baskın oluyor. hele çivi çiviyi söker hikayesi başlı başına bir yalan

• Eğer iki kişi de aynı anda hayatında olacaksa, daha kötü boşluğa düşersin.Kendinle bile ilgilenmeyecek kadar boş verirsin bir yerden sonra.

• Benim de durumum senin gibi. Bir yandan acı çekmemek için onu unutmak istiyorum. Bir yandan da daha sonra onu unutuğumu düşünerek o aklıma gelecek ondan nefret edicem ve ona karşı hiç birşey hissetmeyeceğim. Bundan da korkuyorum. Ama bunun ortasını bulamıyorum kii...

• evet malesefff:D

• hmmmss bak senn :)))

• malesef bende

• Öncekileri Göster
  • Birini unutmak için başka biri şart :D Ama bu başka birini o unutmak istediğin kişiden daha fazla sevmen gerekir,yoksa unutulmuyor.

• inş.

• inşallah canım...

• Çok iyi anlıyorum,zor unutmak seviyosan...Belki sevebileceğin biri çıkar karşına.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...