Ondan vazgeçmek unutmak istiyorum..

Bir bayan olarak bu kadar ilgisizliğe katlanamıcam artık.. Benim de isteklerim var. Ben de sevilmek istenmek ilgilenilmek istiyorum ama işte ondan... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Siz kadınları anlamak zor.. Bazı sorulara verdiğin cevaplarda tanıştığın bütün erkeklerin peşinden koştuğunu yazmıştın hatırladığım kadarıyla. Peşinden koşmayan birinide çok seveceğini ve şimdiki erkek arkadaşınında böyle olduğu için onu çok sevdiğini yazmıştın. İyide başka ne istiyorsun. Madem bu kadar çekici ve güzelsen (öyle olduğunu farzedelim) sevgilinden ayrılman durumunda, yüzün buruş buruş oluncaya yani ihtiyarlayıncaya kadar bir daha kimseyi sevemeyeceksin.. Çünkü tüm erkekler peşinden koşacak, bu yüzdende hiçbirini sevemeyeceksin.. Bu sevginin kıymetini bil ve gerçekten seviyorsan hiç bırakma onu..

• ben bırakmadımki hiç..ama o ayrılıyor..daha nereye kadar dayanabilirim...bugüne kadar ne yazdıysam hepsi doğrudur...benim peşimde koşan birini sevemeyeceğim diye bişey yok..niye sevmeyim...o kaçdığı içinmi seviyorum ben...yada sevdiğim içinmi kaçsada sabrediyorum..güzel olmak illa o kıza uzakmı davranmayı gerekdirir...haddimimi bildirmeye çalışıyor bu erkekler..anlamıyorumki.

• Öncekileri Göster
    • ayrılma sebebi..bunalımdayım..sorunlarım var..böyle gitmez...yani bu cümlelerle...daha hiç tartışmadık..ben zaten uyumlu biriyimdir tartışmam...genelde ertesi gün döner...ama bi ara 2 ay ayrı kaldı geri döndü..

• Senden beklentisi kalmamış olabilir. Ama ayrıntıları bilmek lazım. Bilmeden bir şey söyleyemem. Kaç yaşında, nasıl bi kişiliği var. Ne iş yapıyor falan.. Bence başka bi arkadaşına danış bunu. Erkek olsun tabii. Bi erkeğin ruh halini en iyi başka bi erkek bilir. Saatlerce konuşman gerekecek sonuçta ve burda o kadar anlatamazsın. Ama onunla birlikteyken başkalarıyla görüşmek doğru değil. Ya onu sevmeye devam et. YAda bırak gitsin. Yoksa sadece kendine zarar verirsin..