Ondan vazgeçmek unutmak istiyorum..

Bir bayan olarak bu kadar ilgisizliğe katlanamıcam artık.. Benim de isteklerim var. Ben de sevilmek istenmek ilgilenilmek istiyorum ama işte ondan vazgeçemiyorum. Başkasıyla beraber olursam, onun üzerimdeki etkisini atabilir miyim? Başka biri hayatımda olsa, mesela hoşlandığım biri, sevdiğime olan özlemi geçirebilir mi? Böyle bişey yapan oldu mu aranızda?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Siz kadınları anlamak zor.. Bazı sorulara verdiğin cevaplarda tanıştığın bütün erkeklerin peşinden koştuğunu yazmıştın hatırladığım kadarıyla. Peşinden koşmayan birinide çok seveceğini ve şimdiki erkek arkadaşınında böyle olduğu için onu çok sevdiğini yazmıştın. İyide başka ne istiyorsun. Madem bu kadar çekici ve güzelsen (öyle olduğunu farzedelim) sevgilinden ayrılman durumunda, yüzün buruş buruş oluncaya yani ihtiyarlayıncaya kadar bir daha kimseyi sevemeyeceksin.. Çünkü tüm erkekler peşinden koşacak, bu yüzdende hiçbirini sevemeyeceksin.. Bu sevginin kıymetini bil ve gerçekten seviyorsan hiç bırakma onu..

• ben bırakmadımki hiç..ama o ayrılıyor..daha nereye kadar dayanabilirim...bugüne kadar ne yazdıysam hepsi doğrudur...benim peşimde koşan birini sevemeyeceğim diye bişey yok..niye sevmeyim...o kaçdığı içinmi seviyorum ben...yada sevdiğim içinmi kaçsada sabrediyorum..güzel olmak illa o kıza uzakmı davranmayı gerekdirir...haddimimi bildirmeye çalışıyor bu erkekler..anlamıyorumki.

• Öncekileri Göster
    • ayrılma sebebi..bunalımdayım..sorunlarım var..böyle gitmez...yani bu cümlelerle...daha hiç tartışmadık..ben zaten uyumlu biriyimdir tartışmam...genelde ertesi gün döner...ama bi ara 2 ay ayrı kaldı geri döndü..

• Senden beklentisi kalmamış olabilir. Ama ayrıntıları bilmek lazım. Bilmeden bir şey söyleyemem. Kaç yaşında, nasıl bi kişiliği var. Ne iş yapıyor falan.. Bence başka bi arkadaşına danış bunu. Erkek olsun tabii. Bi erkeğin ruh halini en iyi başka bi erkek bilir. Saatlerce konuşman gerekecek sonuçta ve burda o kadar anlatamazsın. Ama onunla birlikteyken başkalarıyla görüşmek doğru değil. Ya onu sevmeye devam et. YAda bırak gitsin. Yoksa sadece kendine zarar verirsin..

Erkekler Ne Diyor 5

• öncelkle yapman gerekn ilgisiz dediğin kişiyi beyninden tamamen silmen olucak bunun vazgeçmyrumu falan yok eğer bunu yapamzsan birisnden hoşlansan bile sürekli onu düşünecksn buda sende mutsuzluk yaratır...

• ben ondan vazgeçmek istiyorum ama arıyor..deli oluyorum..zaten zor katlanıyorum yokluğuna..bide arayıp görüşelim demesi yokmu..belki sevgilim olursa cesaret edemez diye düşünüyorum.

• Öncekileri Göster
    • kendini merak edip aramamı bekliyor galiba..bende o arayana kadar aramıcam..peşinden koşacak halim yok..aramalımıyım..askerdeki biri aranırmı..yasak değilmi..

• kendisinin özel telefonu olmadğına göre araman imkansız zaten o yüzden onun aramasını beklicksn gerçi bukadar ilgisiz olması beni de şaşırttı..

• Of burcu bana gel rahatla diyeceğim neredeyse :) yeter ya valla yeter artık . Ne herifmis ama

• sen hala ayrilmamis miydin?

• bi birleşemiyoruzki adam gibi ayrılalım...ayrılığında bi vasfı olur..acıda olsa yaşanması gerekir..sağolsun birlikde olmaının zevkini yaşatmadı..ne olduğumuzu çözemediğim için..nasıl ayrılcam onuda çözemedim..yada benim bi sevgilim varmı yokmu..önce bu sorunun cevabını bulmam gerek..

• Öncekileri Göster
    • o ne:)) rocco yani..yatakda iyi değil..tecrübesizdi...ama teni beni çekiyor..belkide acemiliği..ne bileyim..belkide başkasıyla yatsam etkisi geçecek..ama en son onla yapdım..kokusunu bile üzerimde hissedebiliyorum..kötü bişey ya bu..alışkanlıkmı ne..

• o zaman sadece takinti :)

• Olmuo canım olmuo 7 senedir unutamıorum kimler geçti kimler onunla yapamadım bir sürü seyleri baskaları ile yaptım ama yinede olmuo içimdeki sevgisi kine dönüştü ama yine olmuo işte unutamıosun zaman diolar bende millete diorum ama 7 sene yaa daha ne olsun...bazen gördüğüm zaman bile halaa içimden bir ses bana baksın görsün dio...Ahhh ahhh...

• üzüldüm canım..umarım unutursun..

• sanmammm ama cok sey ögrendim :))

• Gecrir tabi , bence ayrıl , yeni erkek arkadasın becerebiliyorsa unutturur,. Denemistim calısıyo :D

• evet denicem..demekki oluyor..sen yapmışsın olmuş..:)

Kızlar Ne Diyor 6

• sevgi aşk hep baskın oluyor. hele çivi çiviyi söker hikayesi başlı başına bir yalan

• Seni sevmiyor onunla oyalanma. Canı yandıkça veya yalnız kaldıkça senin onu sevdiğini hatırlıyor ve senle konuşarak bir nevi teselli buluyor egosunu tamir ettikten sonra da gidiyor.

• birini severken bir baskasıyla olmak sadece acı verir ,hatta eski sevgilinize daha cok baglanırsınız onu arasınız anarsınız kıyaslarsınız kötü bir durum bunu kendinize yasatmayın

• Eğer iki kişi de aynı anda hayatında olacaksa, daha kötü boşluğa düşersin.Kendinle bile ilgilenmeyecek kadar boş verirsin bir yerden sonra.

• Benim de durumum senin gibi. Bir yandan acı çekmemek için onu unutmak istiyorum. Bir yandan da daha sonra onu unutuğumu düşünerek o aklıma gelecek ondan nefret edicem ve ona karşı hiç birşey hissetmeyeceğim. Bundan da korkuyorum. Ama bunun ortasını bulamıyorum kii...

• sendemi ayrılmak istiyorsun..yapamıyorsun..?

• Öncekileri Göster
    • hmmmss bak senn :)))

• evet malesefff:D

• Birini unutmak için başka biri şart :D Ama bu başka birini o unutmak istediğin kişiden daha fazla sevmen gerekir,yoksa unutulmuyor.

• evet haklsında onu seviyorum..sevemiyorumki başka birini...keşke sevebilsem.

• Öncekileri Göster
    • inşallah canım...

• inş.

Yükleniyor...