Akrep erkeği bir kadından etkilendiği nasıl belli eder?

İlgili midir,yoksa ilgisiz mi davranır,sizi istediğini en baştan nasıl anlarsınız,bir kaç defa söyledi güzel olduğumu ama ondan snr konuşmadı hiç,gerçekten sizinle ilgilendiğini,sevdiğininasıl anlarsınız,ona karşı çok mu ilgili davranmak gerekiyor,yoksa umursamaz mı olmak gerekiyor,ona karşı çok ilgili olunca nasıl bir tepki oluşturur,...şimdiden tskler:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sokarak belli eder,yani kuyruğunu.Ya burçlara inanmayın gözünüzü seviyim

• hahha katılarak güldüm ay nefesim daraldı ahahha

• :))

Erkekler Ne Diyor 4

• hmm burçlara inanmak bana göre değil.akrep neydi bu arada ?

• Avlayacağı avın farkındaysa ve olabilirliğini biliyorsa, gider konuşur, etkiler, elde eder. Yükselenim ve burcum akrep, yani benden safkan akrep yoktur. En baba akrepim. Bugüne kadar tek yaptığım şey konuşmak. Fazla beklemedim. Ama olabilirliği bilmek lazım, olasılık yüksekse başarısız olma ihtimali yok. Bu yüzden bugüne kadar ki ilişkilerim hep uzun süreli oldu. Sonunda ya bana dayanamadılar, ya da ben sıkılıp bitirdim. Akrep'e boyun eğmezsen sokar... İlla ki onun yönetiminde olacaksın.

• zekiysen kölen olur. o sende yoksa kölen eder. hiç birşey beğendiremezsin. polemiğe girme adamı paçavra eder. iğne gibi laf sokar. ağlatır, üzer, aldatır, çeker gider, şaşırtır. severse bulutlara çıkarır, aksiyse nefes alırken cehennemi yaşarsın. çok ilgili olma. akrep zehrini sokana kadardır. o hevesini aldıkça yeni şeyler bulman gerekecek. bu yüzden geçimsizdir. adrenalin ve korkuyu seviyorsan devam derim. gelemem diyorsan uzak dur. kaç. kendimden biliyorum :))

• Kadının gelmesini bekler ona.

Kızlar Ne Diyor 3

• Alakası yok bunlarla erkek adamın guveni varsa gelir söyler..Akrep olan sevdiğim arkdaşlarım var gelir benle her turlu guzel sohbeti yapar. Makyaja kıyafete, şıklığa düşkündürler... Ondan dolayı guzel dedi benden hoşlanıyor diye bir mantık yok.

• ona asık olduğunda anlarsın zaten. akrep dediğin kendini zaten belli eder

• eski erkek arkadaşım akrepti. bakıma dış görünüşe çok önem veriyorlar ve aşırı kıskançtı. Ama flört döneminde gayet ilgiliydi yani sürekli mesaj atardı. ona adım atmalısın zaten hoşlanıyorsa devamını getirecektir.

Yükleniyor...