Ben yengeç burcuyum, sevgilim ise oğlak. Sizce nasıl bir uyum?

ben yengeç burcuyum, sevgilim ise oğlak. sizce nasıl bir uyum? Bunu söyleyin çok önemli.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• oğlak bey, aile reisi olarak sorumluluk sahibidir. geleceğin güvenliği üzerine epey kafa yorar, ki bu da yengeç hanımın arayıp da bulamadığını zannettiği önemli bir özelliktir. yengeç hanım kendini ait hissettiği yerde (bu yerin fiziksel olması şart değil) durmaya çalışacak, oğlak bey de onu oradan çekmeye çalışacaktır. yengeç hanım çok seviyorsa buna razı olabilir, ama bunu verilen ciddi bir taviz veya yapılan önemli bir fedakarlık olarak göreceğinden, oğlak beyin yanlış hareketlerinde ikide bir bunu öne sürebilir. enerjik bir yengeç hanımsa, oğlak bey bu enerjiden etkilenir, dolu dolu bir yaşamı olacağını düşünür. ancak yengeç hanım, bozuk şofben gibidir, sıcak da olur soğuk da.Ama çok anlaşan var uyumlu bir beraberliktir oğlak toprak yengeç su grubudur ki tıprağın suya ihtiyacı vardır.Su toprağı besler.

Erkekler Ne Diyor 8

• ALLAH aşkına aşkınızı hayatınızı burçlara bağlamayın.

• ben de oğlağım nolmuş

• Tek başına burçlar bir anlam ifade etmez yükselenlerinizi de söyle ona göre birşey söyliyim sana. Oğlaklar yürüyen karizmalardır etkilemiş seni yürürken. Oğlak burcu inatçıdır ama senin daha çok inatçı olduğunu ilişki esnasında anlayacaktır :)) Bende yengeç burcuyum sen yükselenleri yaz biraz daha açık bi cevap veriyim sana.

• iyi:(

• hahaha kelime başına 25 kuruşa konuşuyorum :D

• offf :( bana gelince böyle mi oldu şmdi :D

• Öncekileri Göster
  • ben de oğlak burcundayım aslında oğlak erkeği mükemmel dir.soğuk görünür duygularını belli etmez

ama duygusaldır.sadıktır .oğlak için en önemli şey sadakat.eğer sevmiyorsan filörtçü bir tipsen yaklaşma derim.

• seviyorum o da çok seviyor ama bazen düşüncesizlik yapıyor :(

• Burç uyumuna inanmıyorum.

• bunlar uyumlu olsa bile kafalar uymasa ne yapacan hanım ablacığım

böyle ilkokul soruları sormayın yaa

• yenoğ bir durum..

• yengeç uyumludur.oğlaklar soguk olur.cool seviyorsan ideal.

Kızlar Ne Diyor 6

• Bende yengeç kadınıyım ve sevdiğim şahsiyette oğlak erkeği .. Bu birliktelik çok büyülü gibidir aslında.Diyaloglar olduğu sürece herşey yolundadır..Biz yengeçler sevgimizi duygularımızı hislerimizi hep bu oğlağa söylemek adetaa kusmak isteriz :) ve yaparız da .. Ama şöyle diyeyim yaklaşık 2 yıldır bitmeyen bir birlikteliğimiz var. Bu birliktelik adı konmuş değildir tam yani açabildiği kadar açar kendisini oğlak belli etmez fazla yinede .. Ama kısaca kopmaz birbirinden bu ikili,şimdiilik böyle yıllar sonra değişirse ekleyeceğim :) Ben derim ki kimseyi dinleme yengeç arkadaşım :) oğlak senin için en iyisidir kalbinin sesini dinle sadece .

• Ben oglak burcuyum yengec burcu biriyle konusuyorum cocuk 3 yil bi kizi sevmis kiz aldattigi halde fena halde sadik olurlar eger benim gibi rahat olmak istiyosan uyumlu olmazssniz ama her lafina uyacaksan cocugun iyisiniz iyi.

• kendimden biliorum ki uyumsuz olurlar

• Uyumlu değiller. En çok boğayla anlaşır :))

ama önemli olan burç değil.

• ttlm benim :)

• gfhfigklfighkfgkfg

• oğlak kendi duygularına bile önem vermezken bi yengeçle ilgilenmesi zordur dostum ama sadakatine diyecek yoktur.aşık olmalı devam edebilmeniz için.

• aşk uyumu da mı ölçülüyor burada :))

Yükleniyor...