Bayanlar bir erkekte en çok neyi merak ederler?

Bu sorum kızlara haydi cevapları bekliyom/ merhaba bayanlar : bayanlar bir erkekte ençok neyi merak ederler acaba?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Çorapları kokuyormudur

• benimkiler kokmuyor çünkü ayaklarımı sık yıkarım

• hemen hemen hepsi için evet diyesim geldi :D

• Çok ince düşünüyosun :DD

Kızlar Ne Diyor 12

• beni gerçekten sevip sevmediğini

• Dürüst olup olmadığını.

Benim hakkımda ne düşündüğünü.

• Başka kadınları bilemem ama ben en fazla beni gercekten seviyormu diye merak ederim ve açık konuşim hayatında çok kadın oldumu diyede merak ederim ve aslında detay bilmek istemem ama çoksa korkarım çünki bu demektirki bende onun hayatından sadece gelip geçici birisi olacağım.Ben bu iki şeyi biraz merek ederim :)

• acaba bana yalan söylüyor mu? =)

• Bazen acaba en son ne zaman mast. Yapmıştir diye düşünüyorum :)

• :) bazen dedim ama :)

• aklın belden aşağı çalışıyor :))

• uçagın kalkış anını

• çok kötüsün

• uçağa bin kalkarken bak merak etme bu kadar kalkacağı varsa zaten pilot kesin kaldırır görürsün:)

• Seytan tuylu cekici olanlarin neyle beslendigini...

• öyle biri değilim ama tahmin ediyim biscolatayla ondan öncede biskevütle :)

• hakkmda ne düşündüğünü merak ederim...

• aklindan gecen herseyi merak ederim bide evdeki hallerini ama empose cok ii anlatmis :DD

• Uyumasını.

• tuvalettekii hallerinii cok merak ediyorum, nasil uyuduklarini ve anne ile babalariyla konusmalariini falann:D

• hmm anladimm:D sagol yaa benii bilgilendirdigiin icinn:P

• eli yıkamak duruma göre değişir. işerek suratım be hal alıyo görmedim ama çok tuttuktan sonra yaptığında. süratta bi gevşeme alttan altta sırıtma başlıyor. yatarken de geneli değil ama ben dönüyorum resmen yastık yere düşüyor, şarşafın yarısı yatakta yarısı yorgana karşmış falan :D

• yaaa bunu bende biliyoruumm meselaa tuvaletteki yuz ifadelerinizii , yatma sekli falann bu aradaa kullanmadiginiiz eli suyun altina sokmuyormusunuz:D

• Öncekileri Göster
  • evdeki hallerini merak ediyorum

• çok bi farkımız yokmuş hani

• genelde yalnızsa boxerla oturan ve yatan tipleriz işte. bol bol bilgisayar oyunu ayrıca faceden kız bakarız. sonra p*rnolarımız vardır arada masturbasyon yaparız.. oramızı buramızı rahat rahat kaşırız... öyleyiz yani pek merak edilcek bişey yok.. hıı bi de birbirimizden hiç çekinmeden gaz cıkartırz :D

Erkekler Ne Diyor 3

• soru kılzaraymış cewap yazcaktım vazgeçtim :P

• poposunu merek eden kızlarımız var öyle deme

• hoşlarına gidiyorlar ellerinden gelse strap-on takıp erkek olup yani artık gerisi sakat:)

• katılmamak elde değil bakanı gördüm şayet :D

• Cidden ne merak ediosunuz ya

Yükleniyor...