Akrep burcu kadını etkileyici ve çekici midir?

bu güne kadar girdiğim tüm kaynaklarda, akrep burcu kadını için etkileyici ve çekici bir cazibesi var denilmişşş... siz ne düşünüyorsunuzz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 15

• Tehlikelidir,ne zaman ne yapacakları belli olmaz,işvelidir ama hırslıdır da istediği olmadı mı yandın,kaç.

• evet öyle

• Bunyn cevabini verebilmem icin seninle gorusmem lazim.

• Akrep burcu bir kadınla çıkmadım daha bilemeyeceğim.

• umrumda değil etkileyici çekiçi olması .benim geçtiğim yerden geçmesinler yada ben yolumu değiştiririm olmadı .

• arada istisnalar olur ama gerçekten zor bir burç

• nefes aldığı sürece çekicidir

• nefes alsa yeter.

• nabız da önemli <3

• Etkileyicidir, birlikte olduğu adamı tam anlamıyla kapsar..Fakat, uzun vadede kendi kendine delirir. Garip bir şey olur..

• Doyumsuz olduğunu biliyorum

• mıknatıs gibi

• Akrep kadınları çok tehlikeli bir zehre sahiptir. Bir kere kanınıza girdiler mi kokularını,tenlerini unutamazsınız.

• :)

• Melowcugum da akrepmis <3 ^^

• Inanma saçmalık sadece burç olayları

• ateşlidir. iyidir. severim.

• kadınını bilmem ama erkeği çok sexi ve etkileyicidir :)

• Akrep'in kadını olsun erkeği olsun... Boyunduruğu altına girip, kendini ona teslim edersen havalara uçurur. Fakat bu boyunduruk altına girme olayını eziklik olarakta görmezler. Rahat olun. Kendinizi onun yönetimine bırakın.

• Direksiyonu söküp, ellerine vermeni hiç tavsiye etmiyorum..

• kesinlikle.

• Sevgilim akrep ve burclara artk inaniyorum. Gercekten cok fena yaa.

• neden inanmıyosun fena olan ne :D

• İnaniyorum dedim. Eksik okudun sanirim :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Katılıyorum. Çekiciler.

• hemde çok

• cok inatcı,burnunun dikine gider,gözünün önündekini görmez.

• Ben koçum ruh burcumda akrep. Var mı ötesi ? (=

• Yani bende bi akrebim. Bunun nedeni her konuda kusursuz olmak istememiz. Giyim kusamdan konusmaya kadar. Acikcasi genelde karsi taraf hep kafami dik tutup konusmamdan etkilenmistir. Akrepler tehlikelidir kisacasi. Saman altindan su yuruten tiplerden. Aptalada yatarlar. Onlar icin beyin cok onemlidir.

• Birlikte saçmalamanın ve birlikte günah dahi işleyebilmenin tadını öğrendiğiniz zaman mükemmel oluyorsunuz..

Aksi halde haklı-doğru fakat ''yalnız.. ''

• Tanıdığım tüm akrepler maldı. Hiçbir çekiciliğinide görmedim. Ama öyle yazar nedense

• :D bende akrebim kendimden utandım şimdi. bence senin beklentilerin farklıydı. akrebe uygun olmayabilirsin

Yükleniyor...