• Sor
  • Bence

Erkekler ciddi düşündüğünü nasıl belli eder? Ciddiye giden bir ilişki nasıl anlaşılır?

Ciddi düşünen erkekler kız arkadaşınıza ne şekilde belli edersiniz bunu?

En İyi Görüş

• her şeyine karışır, kıskanma krizleri varsa bollaşır, yoksa başlar, çalışıyorsan harcamalarını kontrol eder, makyaj yapmaman ve aşırı süslü-püslü olmaman konusunda devamlı uyarır, gardrobundaki ilginç kıtafetleri giymemeni değil, çöpe atmanı söyler, anne-baba sohbetleri başlar. veeeee benim ilk çıktığım kız sendin der ve fazla seninle özel ilişkiye girmez; evliliğe saklar:)))

• zaten annemı cok sevıyo her aradıgında annemı de ıstıyo tele annem de onu okadar sevıyokı allahım bu cocuk cok tatlı cıddıyım dıyo ınsallah sonumuz hayırlı olur:)anneme bı annecım dıyısı var duymanız lazım:Dgrcez ya zamanla ben sadece nasıl davranırsınız merak edıyorum

• kadınlığından vazgeçmediğin sürece, ele değil güvendiğine bel bağladığın sürece, güven verdiğinde ailenle ters düşmek pahasına, sarıl ona... erkek hükmettiği kadını, kadında sahiplendiği erkeği sever!

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Erkekler Ne Diyor 7

• Konuşurken ileri yıllarımızdan bahsederim...

• aile fertlerimle taniştırırım buda yeterlidir sanırım.

• ben ciddi düşünseydim uzun vadeli hayaller kurardım çocuklar hatta çocuklarımın hayatları konusunda falan işte

• eğer seni sıkmadan kıskanıyor ve sana karışıyorsa senin gözlerinin içine bakıyorsa en ummadığın anda bir yerlerden karşına çıkıyorsa sana yanmış demektir

• Annesine gösterirse olmuştur.

• fgüzel yorum hehhe

• isi gucu kendi duzeni olup 30 a yakinsa ve nikah gunu almissa ya da burnunun dibine pirlantayi dayayip teklif etmisse ciddidir . o ana kadar inanma baska belirti ya da laflarina.

• 30 mu bence o yaştan sonra evlenmesinn :) artık

• Öncekileri Göster
    • 24 yasındayım neler grdum derken neler dıyen grdum ama samımıytıne ınandıgım tek ınsan ınsallah bole kalır:D

• bol sans :)

Kızlar Ne Diyor 5

• erkekler ciddi düşünmezler. tabiatlarına aykırı

• gözünün içine bakar sen ne istiyorsan 2 etmez ailesiyli tanıştırır

• laflar boştur icraat önemli teklif edene kadar,bu böyle:)

• yataktaaa belli olur.. yoksa hepsine sorsan ciddiyim diye başlar yata attımı seni bitmişdir.. yerlermi bence yemezler :) artık

• yataga attı mı eskıtıp atmasıda var ama o işin ve bence yataga atılamıcak erkek yokktur tabı gercek bır erkekse!

• olaya bizim acımızdan bakarsak biz hr zaman 10 adım ondeyiz..

• evet aynen.. +1

• bence erkek taa evlilik teklif edinceye kadar tam olarak ciddi olabileceğine ininılmamalı

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...