• Sor
  • Bence

Erkekler ciddi düşündüğünü nasıl belli eder? Ciddiye giden bir ilişki nasıl anlaşılır?

Ciddi düşünen erkekler kız arkadaşınıza ne şekilde belli edersiniz bunu?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• her şeyine karışır, kıskanma krizleri varsa bollaşır, yoksa başlar, çalışıyorsan harcamalarını kontrol eder, makyaj yapmaman ve aşırı süslü-püslü olmaman konusunda devamlı uyarır, gardrobundaki ilginç kıtafetleri giymemeni değil, çöpe atmanı söyler, anne-baba sohbetleri başlar. veeeee benim ilk çıktığım kız sendin der ve fazla seninle özel ilişkiye girmez; evliliğe saklar:)))

• zaten annemı cok sevıyo her aradıgında annemı de ıstıyo tele annem de onu okadar sevıyokı allahım bu cocuk cok tatlı cıddıyım dıyo ınsallah sonumuz hayırlı olur:)anneme bı annecım dıyısı var duymanız lazım:Dgrcez ya zamanla ben sadece nasıl davranırsınız merak edıyorum

• kadınlığından vazgeçmediğin sürece, ele değil güvendiğine bel bağladığın sürece, güven verdiğinde ailenle ters düşmek pahasına, sarıl ona... erkek hükmettiği kadını, kadında sahiplendiği erkeği sever!

Erkekler Ne Diyor 6

• Konuşurken ileri yıllarımızdan bahsederim...

• aile fertlerimle taniştırırım buda yeterlidir sanırım.

• ben ciddi düşünseydim uzun vadeli hayaller kurardım çocuklar hatta çocuklarımın hayatları konusunda falan işte

• eğer seni sıkmadan kıskanıyor ve sana karışıyorsa senin gözlerinin içine bakıyorsa en ummadığın anda bir yerlerden karşına çıkıyorsa sana yanmış demektir

• Annesine gösterirse olmuştur.

• fgüzel yorum hehhe

• isi gucu kendi duzeni olup 30 a yakinsa ve nikah gunu almissa ya da burnunun dibine pirlantayi dayayip teklif etmisse ciddidir . o ana kadar inanma baska belirti ya da laflarina.

• 30 mu bence o yaştan sonra evlenmesinn :) artık

• Öncekileri Göster
    • 24 yasındayım neler grdum derken neler dıyen grdum ama samımıytıne ınandıgım tek ınsan ınsallah bole kalır:D

• bol sans :)

Kızlar Ne Diyor 5

• erkekler ciddi düşünmezler. tabiatlarına aykırı

• gözünün içine bakar sen ne istiyorsan 2 etmez ailesiyli tanıştırır

• laflar boştur icraat önemli teklif edene kadar,bu böyle:)

• yataktaaa belli olur.. yoksa hepsine sorsan ciddiyim diye başlar yata attımı seni bitmişdir.. yerlermi bence yemezler :) artık

• yataga attı mı eskıtıp atmasıda var ama o işin ve bence yataga atılamıcak erkek yokktur tabı gercek bır erkekse!

• olaya bizim acımızdan bakarsak biz hr zaman 10 adım ondeyiz..

• evet aynen.. +1

• bence erkek taa evlilik teklif edinceye kadar tam olarak ciddi olabileceğine ininılmamalı

Yükleniyor...