Çok agresifim ve sinirlerime hakim olamıyorum. Ne yapabilirim?

Arkadaşlar aşırı derecede sinirliyim ve sinirlendiğim zaman gözüm hiçbirşeyi görmez,kırar dökerim yanımdakileri tutar fırlatırım vs.vs.Onca pskiyatriye gittim psikoloğa gittim bi çözüm bulamadım.Yolda giderken sevdiğim kıza göz ucuyla bakan birine bile sorgusuz sualsiz saldıran bi potansiyele sahibim.Ben ne yapabilirim ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• dostum ilaç milaç kullanma sakın. seni sakin tutacakları yerde beynine hasar veriyorlar.. bende çok aşırı kavgacıl biriydim. inan kendimden nefret ediyordum. sürekli sinir, her şeye kızma falan.. senin kendinle yüzleşmen lazım. ben kendi kendime "öküzler kavga eder, insanlar konuşarak halleder" falan diyordum. kendimi değişmeye zorluyordum. sende, seni karşına al. benliğinle dövüş bir de.. sinir bir hastalıktır. hasta hasta yaşayamazsın.. ayrıca gittiğin yol, yol değil.. Allah korusun tip tip insan var. bir hiç yüzünden insanlar cinayet işliyor. bir anlık öfke yüzünden. kötü bir şey yapabilirsin, kötü bir şey başına gelebilir. her şeyi düşünmen lazım.ayrıca sevdiğin kıza tip tip bakanı döv, ellerin dert görmesin :) göz ucu ile de herkes ama herkes bakıyor. hangi birini döveceksin.. konuya dönmem gerekirse, kusura bakma ama, bunu kendime de söyledim ben, yanlış anlama, öküz olduğunu bi kabul et kardeşim. sonra yenersin bu sinir denen lanet şeyi.

• Evet haklısın aşırı derecede bi öküzm,

• Öncekileri Göster
    • İnşallah kardeş ya başımdan bela eksik olmuyor yeminle

• inşallah :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Bende sürekli sinirliyim durduk yere oluyor.Oturuyorum popomdan kalkıyorum ayağımdan rahatsız oluyorum.Asabiyim abi yok yok genetikte değil sorun bende bende.Ölümcül mü acaba ya bu durum :D

• Dolaylı yollardan ölümcül :D Bigün baltayı taşa vururuz biri kalkar sokar bıçağı ölür kalırız :DD

• Öncekileri Göster
    • Karolinn sus ve .. devam et :D

• :D hahahah

• Bismillahirrahmanirrahim...Rabb'inin adını an (her şeyden kesilerek)bütün varlığınla O’na yönel.Müzzamil suresi...:)

• :))))) tamaam ;)

• Passiflora kullan :)

• Oda nedir :D

• Öncekileri Göster
    • Sizi kaynar kazana atmalı :DD

• caniiii :D

• milleti tutup fırlatmasan iyi olur :) ama kız arkadaşına hayrn kaldım muhtşem bir sabrı olmalı.)

• "Kırar dökerim yanımdakileri tutar fırlatırım." Ahahahah yıkıldım. Ben de agresifim yeterince, kendime hakim olamıyorum öfkelendiğimde. Bir çözüm bulamadım. Bulmakta istemiyorum. Böyle kabullensinler.

• Olmuyor be balıkbeyin.sinirimden elimi çatlattım o denli duramıyorm ben

• Senin yapın bu maalesef.

• Tühhh

• senin burcun ne?

• başak

• sen bişey yapamazsın da Allah sevgiline sabır versin. Sana çok aşık olması lazım kızın bu kadr siniri çekmesi için.

• :)) Garibim hakikaten beni çekiyoya helal olsun ona.4,5 yıldır bana sabrediyo.Ona saldırmıyorm ama ara sıra şakayla karışık o bana ben ona sertçe vururuz böylede eğlenceli bi ilişkimiz var

• ooo o zaman çok iyi. Bi de 4.5 yıl vay bee. Hakkaten helal olsun. Demek ki gerçekten aşık. (: Allah bozmasın

• Teşekükrler :)

• ilaç vermediler mi sana ?

• Fayda etmiyor haplar.

Erkekler Ne Diyor 3

• "kırar dökerim yanımdakileri tutar fırlatırım " ahagasghasd :D Ulan gözümden yaş geldi olum napıyon sen asdfsaf :D Tamam, güldük eğlendik, şimdi de derse dönelim. Antidepresanlar işe yarayabilir. Ancak mal yapar adamı depresanlar, o sebeple kızacak halin olmaz. Bence öfkeni yönlendir. Mesela sinirlendiğinde var gücünle koşmaya başlarsan acayip etkili olur. Şahsen bir ara denemiştim. Kasların laktik asite doyana kadar koşuyorsun, geriye sadece yorgun bir sen kalıyor.

• Antidepresan ilk kullananları mal yapar ve her doz artışında mallaştırır.Artıcak doz kalmadığında ( benim durumum gibi ) Bi halta yaramıyo.Zaten yeteri kadar sporla ilgileniyorm daha napıcam.Sinirimi biriktirip biriktirip antremanda atamıyorum bianda sinirlendiğimde hemen o an çözüyorm meseleyi

• O zaman boşver hacı. Sen de böylesin yani. Aç behzat ç izle, sana benzeyen birini görünce belki iyi hissedersin.

• Hahaha :DDDD EYvallah

• Body Building ile haşır neşir olmayı dene. Bu testosteron ile çok iyi gelişirsin..

• 6 senedir boksla ilgileniyorm testesteronum var fazlasıyla :D

• Bu yüzden testosteronun yüksek işte.. Ben de body buildinge sardım bu yüzden. Rahatlatıyor..

• Bir gün sorgusuz sualsiz daldığın kişi sana güzel bir ders verir düzelirsin yav taktığın şeye bak. ;)

• Uslanmıyorm aga ya,yeminle çok sopa yedim bildiğin gibi değil :D İnşaatçılardan öyle bi sopa yedimki yediğim tekmelerden karnım morarmıştı düşün artık ama vazgeçemiyorm huyum bu aga ben napıyım

• Öncekileri Göster
    • Hahaha :D Hacı o zaman tam gaz devam boşver zaten yanında ki bayana bakanlarda onu hakediyor dal gitsin :D

• :D

Yükleniyor...