Çok agresifim ve sinirlerime hakim olamıyorum. Ne yapabilirim?

Arkadaşlar aşırı derecede sinirliyim ve sinirlendiğim zaman gözüm hiçbirşeyi görmez,kırar dökerim yanımdakileri tutar fırlatırım vs.vs.Onca... Daha Fazla

En İyi Görüş

• dostum ilaç milaç kullanma sakın. seni sakin tutacakları yerde beynine hasar veriyorlar.. bende çok aşırı kavgacıl biriydim. inan kendimden nefret ediyordum. sürekli sinir, her şeye kızma falan.. senin kendinle yüzleşmen lazım. ben kendi kendime "öküzler kavga eder, insanlar konuşarak halleder" falan diyordum. kendimi değişmeye zorluyordum. sende, seni karşına al. benliğinle dövüş bir de.. sinir bir hastalıktır. hasta hasta yaşayamazsın.. ayrıca gittiğin yol, yol değil.. Allah korusun tip tip insan var. bir hiç yüzünden insanlar cinayet işliyor. bir anlık öfke yüzünden. kötü bir şey yapabilirsin, kötü bir şey başına gelebilir. her şeyi düşünmen lazım.

ayrıca sevdiğin kıza tip tip bakanı döv, ellerin dert görmesin :) göz ucu ile de herkes ama herkes bakıyor. hangi birini döveceksin.. konuya dönmem gerekirse, kusura bakma ama, bunu kendime de söyledim ben, yanlış anlama, öküz olduğunu bi kabul et kardeşim. sonra yenersin bu sinir denen lanet şeyi.

• Evet haklısın aşırı derecede bi öküzm,

• Öncekileri Göster
    • İnşallah kardeş ya başımdan bela eksik olmuyor yeminle

• inşallah :)