İki kişi arasındayım çok çaresizim yardım edin lütfen :(((

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar,

Benim çok ciddi bir sorunum var ve çok çaresizim. Şuanda 22 yaşındayım ve 6 yıllık bir ilişkim var. Erkek arkadaşımla büyüdüm diyebilirim ancak kısa bir süre önce erkek arkadaşımla büyük bir tartışma yaşadık. Onun benim hayatında olmasından rahatsız olduğum bir arkadaşı vardı ve bunu ona açıkça söyledim ona güvenmiyordum normalde çok kıskanç değilim buna rağmen o benim arkadaşım senin sevmene gerek yok dedi ve tartışmalar büyüdü ve bana karşı o dönem çok kırıcı davrandı normalde öyle değildi ve uzun bir süre ikimizde aramadık birbirimizi ve ben o dönem onun beni sevmediğine inandım ve bunu kabullendim buluştuğumuzda ben ayrılmayı düşünüyordum ama yapamadık.Bu arada 2 yıldır ayrı şehirlerdeyiz.Ayrıca bu görüşmediğimiz süreçte ben duygusal boşluğa düştüm ve 7 yıldır internetten tanıdığım ve oldukça arkadaş gibi konuştuğumuz insanla buluştum ve ve beklemediğim şekilde ondan ciddi anlamda hoşlandım belki boşlukta olduğum için bilemiyorum ama şuanda hala onunla konuşuyoruz ama arkadaş gibiyiz erkek arkadaşımla da hala ayrılmadım. Hoşlandığım çocuk erkek arkadaşımla konuşmadığımız dönemde mantıklı düşünemediğim için öyle hissettiğimi söyledi onunla ilişki anlamında anlaşamayacağımı ve beni üzmekten korktuğunu söyledi ama sonradan sürekli benden çok etkilendiğini normalde kimseye karşı bu kadar zayıf olmadığını ve bu durumun ona tuhaf hissettirdiğini söyledi ve son zamanlarda erkek arkadaşiımı çok kıskanıyor ama onun da bir ilişkisi var sözde. Ben ne yapacağımı bilmiyorum.Ayrıca artık erkek arkadaşıma karşı cinsel anlamda hiçbişey hissetmiyorum çok küçükken başladık ve o dönemlerde öyle duygularım yoktu fazla ama şuanda ciddi anlamda düşündüğümde onu istemiyorum ailevi problemler yüzünden de evlenebilmemizi çok zor diye düşünüyorum ama ben ondan vazgeçemiyorum hoşlandığım çocuk aslında çok çok güvenilir değil belkide bilmiyorum ama şuanda onu yaşamak istiyorum ama pişman olmaktan korkuyorum çünkü erkek arkadaşım tam bir kızın isteyebileceği romantik güvenilir merhametli bir insan.Ama kendimi hoşlandığım çocukla evli hayal edebiliyorum gerek ailesi işi herşey çok daha olumlu. Hangi seçim benim geleceğim için daha faydalı olur sizce? çok acı çekiyorum erkek arkadaşıma da ona karşı cinsel duygularımın bittiğini söyledim ve onu beğenmem için bisürü şey yapıyor sürekli ikimizde ağlıyoruz telefonda neden böyle oldun diyor .lütfen yardım edin çok çaresizim ..
İki kişi arasındayım çok çaresizim yardım edin lütfen :(((
5 Cevap