Genital bölge için tüy dökücü krem veya sprey var mı?

tüy dökücü kremlerde genelde genital bölgede kullanılmaz yazıyo acaba genital bölge için kullanımı uygun zararsın bi tüy dökücü krem varmı bilen varsa lütfen yardımcı olsun ?

0|0
129

En İyi Kız Görüşü

• jilet ve kremin bir farkı yok krem de jilet gibi sert ve kötü çıkarıyor.

benim bildiğim genital için özel t.d. krem yok öyle yazmasına rağmen onu kullanıyorlar

tavsiyem biraz acıya dayanıp ağdaya geçmen rahatlığı o zaman görürsün hem azalacak, hem daha yumusak çıkacak, hem de kullanımı uzun süreli olacak rahat edersin

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• tek kelime aman kullanma derim dalga geçmiyorum ne jilet nede sprey neden krem bunlar bir süre sonra kılların daha çoğalmasını ve özellikle vajina ve gemital bölgede kararma olmasına sebep oluyor, direk ağda ya da kesin çözüm diyorsan lazerle halle birdaha ne kararma, nede kıl sorunun kalmaz

0|0
    0|0
  • Ağda ile almanı tavsiye ederim jiletle aldığınızda kıl kökleri çok çirkin görüntü sergilediği gibi oralda da dilimiz mahfoluyor :(

0|1
    0|0
  • 1.) Agda diyenler nasil ddayanirlar
    2.) Agda kulanan bayanlarda bilinene gore gore esmerlesme oluyrmus.
    3.) Hem aci hemde gruntuden kurtulmak icin bence lazer ;) paarana kiy kurtul kardesim :)

0|0
    0|0
  • Lazer kesin çözüm

0|0
    0|0
  • ganitel ne genital mi?

0|1
    1|0
  • vay be. millet agda yaparken biz oitirak gibi seylerle ugrasiyoruz. sansa kadere bak

1|0
    0|0
  • sakallara sürsek nolur acaba güzümün içinde çıkıcak nerdeyse

0|0
    0|0
  • epilatör tatlım başta canını çok yakabilir ama alıştıkca acısı geçer

0|0
    0|0
  • en iyisi lazer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Tüy dökücüler pratikte kolay olsa gerek, denemedim. Fiyatı diğer ürünlere göre daha fazla. Epilatör veya ağda ile alıyorum ben. Oldukça da temiz oluyor.

0|0
    0|0
    • Nasıl alıyosun tekniği felan var mı ?

• Sir ağda hazır da satılır, evde kendiniz de ılık olarak hazırlayabilirsiniz. İnternette araştırın.

• peki teşekkür ederim sir ağdamı kullanıcam demek

• Ağda ya da lazer yaptır

0|1
    0|0
  • Lazer yaptır !

0|0
    0|0
  • ağdaya gidiyorum kuaföre

0|0
    0|0
  • Tüy dökücüye hiç bulaşma bence hem yakıyor hemde tüyleri daha çok sertleştiriyor. Ağda bence en iyisi ben tüy dökücü kremi aldım bide 15 tl verdim ama hiç kullanmadım öyle banyo dolabında duruyo tavsiye etmiyorum ama yinede sen bilirsin canım.

0|0
    0|0
  • veet krem onerırım genıtal bolgede kullanılmaz yazıyor ama sahsen benım bırçok arkadasım zarar gormedı bende dahıl zamanında gormedım

0|0
    0|0
  • ağda her zaman en iyi temzlenme yontemıdır bence sen agdaya basla dıgerlerının jıletten farkı yok

0|0
    0|0
  • Tüy dökücünün jiletten farkı yok, ağdaya başla sen

0|0
    0|0
  • ha jılet ha tuy dokucu.agda en guzeli.ama eger kullancaksan orıflameden al.

0|0
    0|0
  • ben ağda kullanıyorum. ve ben sprey ve jilet işini konuşmuştum, tüyleri fazla ve kalınlaştırarak ıkartıyormuş. lazere gelince temiz iş ama çok can yakar ve relg düzenini bozuyormuş bir yaştan önce yani 18 yaşından küçüksen o bölgeye lazere gitme

0|0
    0|0
    • jilet kalınlaştırıyormuymuş erkekte epilasyon olurmu :)

• evet kalınlaştırıyormuş. erkeği bilememm

• jilet kullan onun yerine aynı şey bi zararı yok.

0|0
    0|0
    • Daha çabuk ve kalın çıkartmaz mı?

• Krem de cıkarır. Krem daha kotu yapar hatta.

Yükleniyor...