• Sor
  • Bence

Yalnızlığı çok seversek bir gün o da çekip gider mi acaba?

bazen etrafımızda bir sürü dostumuz eşimiz arkadaşımız olmasına rağmen yalnız hissederiz kendimizi.çünkü istediğimiz kişi ya yanımızda değildir ya da hayatımızda.ve biz hayatımızda neyi çok sevsek hayatımızdan çekip gider genelde.acaba yalnızlığı sevmediğimiz için mi hep bizimle?onu da çok seversek o da çekip gider mi?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Yalnızlığı ben bir aynaya benzetiyorum.Ayna görüneni yansıtır karşısındaki cisimler varlıklar değişir ama o hep var olanı yansıtır.Yalnızlıkta öyledir.Çekip gitse bile başka bedenlere başka diyarlara yine ona verileni yansıtıcak kendisinde olanı karşısındakine vericek.Aynada yalnızlıkta çekip gitmeyi istese bile gerçekleri yansıtmaktan dolayı endilerini ele verirler.

Kızlar Ne Diyor 4

• bazen etrafım okadar kalabalık oluyorduki hep yanlız kalmak kafamı dinlemek isterdim yanlızlığı seviyorken etrafımda bir sürü insan olurdu ve birgün aşık oldum ve şimdi yine yanlızım ve sevmiyorum artık yanlızlığı sevsem yine olucaklar belli

• gider ama geri döner ama döndüğünde daha çok yıpratır her gidenin döndüğü gibi.

• Gidiyor şerefsiz <3

• yalnızlığı sevdikçe daha da yalnız kaldım daha da çok sevdim

Erkekler Ne Diyor 3

• Bazen yanlız kalmaya da ihityacımız var kalabalıkta yanlızlıkmıdır yaşadıklarımız bilinmez ama kendimle başbaşa kalmayı bazen çok istiyor ve fırsat yaratıyorum...

• sevmek terk etmektir,hayaller,umutlar,mutlulukar,dostluklar,aşklar hepsi birgün bitmek , gitmek üzere vardır bu duruma alışmak zorundayız. Bizim daimi dostumuzdur yalnızlık.Sevsekde sevmesekte bizi bırakmaz.

• sevmeyeceksin duvar olacaksın sevsende içine atacaksın yoksa sonu olmayan noktya varırsın işte

Yükleniyor...