Hayatı resetlemek ya da format atmak mümkün mü?

Kendınıze yenı bır sayfa acmak ıstesenız bunu nasıl yapardınız? Herseye yenı bır duzen, resetlemek ya da format atmak gıbı bır sey? Bunu nasıl yapmalıyım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Çok fazla Şebnem Ferah dinlemenin size verdiği yetki ile sormuşsunuz sanki bu soruyu...Ama hayatınızı düzenlemek doğru yerden başlamak için önce arının kendinizi tanıyın sonrası gelir...

• hım tamam haklısınız

• Onlar çocuk olsun haydi saçma sapan olsun siz neden takılıyorsunuz buna arının izole olun gitsin!

• ala ala ben untmak ıstıorum hatta onlar yokmus gıbı davranıorum ama onlar her seferınde uğraşıyolar bı sekılde karsıma cıkıolar unutmak mumkun olmuyo tam olarak sınır oldugumla kalıorum bunu demek ıstemıstım :(

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 10

• Kasayı yan yatır

• ne dıosun ya yne anlamadım bsey ben burda bsey soruyorum sz esprı mı yapıosunuz hey yarabbım ya

• o bir espiriydi ama güme gitti oldu mu mutlu musun şimdi ha ?

• soyleyn merak ettımm

• Öncekileri Göster
  • Senin dediğinin biri bayılmak öteki ölmek. Seç işte birini.

• sen cok ağıırdan aldın

• E biri format öteki reset.

• ben bundan bahsetmıyorum

• faydası olacak ise izlemeni oneririm "eternal sunshine of the spotless mind"

• hadı ya tamam tavsıyenı uyguluyucm

• film yorumlarına bakacak olursan anlattıgına uygun oldugunu dusunuyorum

• hadı ya yararı olur mu ?

• Öncekileri Göster
  • sana bunun ıcın tek onerım unıversıte

• hım bencde en buyuk fırsat anladım gercekten cok saol:)

• yenı ınsanlar, yeni şehir ve bildigin herşey geride kalmış tanıyacak keşfedecek cok şey

• hım bencede haklısın

• insan ömrü zaten 70 yıl. sen 1/3ini silersen geriye ne kalır ki. çektiğin acılardan ders al mesela unutmak yerine.

• unutmaM gerekıyo yoksa daha cok strese grıyorum

• öyle birşey imkansız ama durumun hiç iç açıcı değil anlaşılan, şöyle bir söz varya ölümü gösterip sıtmaya razı ettiler diye, sana tavsiyem şudur, senden daha kötü durumda olan insanlar var bundan emin ol zeki demirkubuzun kader ve masumiyet filmlerini seyret sonra bu soruyu tekrar sor

• hım tamam teskkur edrm

• ben birkez yapmıştım yağmurdan kaçtıgımı sandım gerçektende kaçtım ama önceki hayatımda ki enkazları tam silemedigimi anladım bu da yeni yaşantıma yansıdı herşey daha beter oldu bu sefer ne yağmur ne dolu... hortumlu kar yağısı başladı sıgınacak ne bir limanım ne başımı sokacak yerim kaldı bagzen yeni sayfa açmak güzeldir ama eger gerçekten sorunları kökünden çözemeden çözdügünü sanarda açarsanız hem karşınızdakileri hemde kendinizi batırmaktan başka bişe yapmazsınız

• hım :(

• kendinle muhasebe yap sonuç neyse ona göre davran ama bu muhasebe bir günlük bir saatlik degil emin olana kadar kafandakilerden

• hım o da dogru yanı tam olarak napmalıyım tavsiyen ne dr?

• bnce mümkün

• nasıl mumkun ,?

• imkansiz gecmisin hep yakanda olur

• hım tamam :)

• gecsin :) bu yasinda hayati resetlemeyi de dusunme :) biraz umursamaz ol bosver

• olmaz ıste aynı sınıftayız e onlarla 1 yıl daha gecıcek

• Öncekileri Göster
  • Jim carey in ethernal sunshine filmini izlerse mümkün oldugunu anlarsın

• hım ısallah bendede yarar

• filmde yarıyor

• hım işe yarar mı dersn

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 7

• hayır mumkun degıl yasadıklarını sılemezsın ve unutamazsın ama bu duyguları bastırabılıp en aza ındırebılırsın... mesela yenı hobıler edın kendıne hıc gıtmedıgın yerlerı gez mumkun oldugunca yaşadıklarını unutmaya çalış elbet bırgun yuzun guler merak etme karamsar olma

• hım tamam haklısın

• önce kendi içinde düşüncelerinde

• evet dogru

• insan hayatını yeni baştan yazmak isterse önce eskileri silmeli sıfırdan başlamak düşünceleri güzelleştirmekle idealleri olmakla alakalı bence

• hım braz detay verır mısın ?

• Öncekileri Göster
  • yeni seni hiçkimsenin tanımadığı bir yere taşın işe gir yeni çevre dostluklar

• hım mantıklı ama suan bunıu yapcak kadar mevkiye sahip değilim boyle nasıl yapabılırım

• Böyle bir şey yok. Ama hayatına daha farklı bakıp, alışkanlıklarını değiştirebilirsin. Uzun vadede çok faydasını görürsün.

• hım

• mesela ne yönde kendini düzeltmek istiyor isen doğru bir adım atarak

• mesela,?

• Geçmişi bana hatırlatabilecek herşeyden uzak dururdum .Beni eğlendiren birlikte olmaktan zevk aldığım insanların yanında olurum .Burda en büyük iş zaten onlara düşüyor.Çünkü bir insan bişyelerden uzaklaşmak kaçamak isterken yalnız kalmamalı ,yalnız kaldıkça insan geçmişi sorgulamaya başlar .Elbette bu durum geçmişi hiç yaşanmamış gibi göstermez .Sen istemesen de geçmiş orada öylece durur.

• hım dogru haklısın

• valla ben onu 1 yıl boyunca terapist koltuğunda zırıldayarak yaptım. ruhunun gediklerini gördükçe değişim kaçınılmaz olarak geliyor ve pek tatlı oluyor:))

• :) saol

• eh, yaşını doğru bildirdiysen en fazla 24 yaşındasın; önünde bol bol vaktin var demektir:) ayrıca bazı küçük değişiklikler hediyesini hemen verir, iletişim şeklini olumluya çevirmek gibi...

• wayy saol ama bu zaman alıcak :(

• Öncekileri Göster
  • Hafıza kaybı olursa belki.Yoksa geçmişe perde çekip yeni bi sayfa açmak hiç kolay değil. mümkün değil.Keşke hafızamı kaybetsem herşeye yeniden başlasam :D

• keskkeeee

Yükleniyor...