Yengeç burcu erkeği hakkında ne düşünüyorsunuz?

kızlar özellikle sorum size,yengeç burcu sevgiliniz oldumu ? onlarla ilgili ne düşünüyorsunuz,şöyleygi böyleydi diyebilirmisiniz,hoşunuza giden veya gitmeyen özellikleri varmıydı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• yengeç burcu erkeği erkeği mükemmel sorun bendeydi ..

• :))

• yok yok şaka yaptım :) gerçekten yengeçler mükemmelmişte geç anladık maalesef :s

• Ben yengeç burcuyum, değerini anladığın için güldüm. Seninle dalga geçmek için falan değil, umarım yanlış anlamamaışsındır.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 11

• sevgilim yengeç ve bilmiyoum özelliklerinden mi ama psikolojimi bozdu yengeçlerden nefret ediyorum hayattan sogudum çünkü sayesinde ! bu :) ama in$ her yengeç burcu erkegi yada kizi olsun öyle diildir :(

• (: Duyguları ve tepkileri vardır ya ne düşünülecek burçlara inanmam .s

• uzak dursun benden mümkünse

• Bende yengeçtim galiba . Bir şey düşünmüyorum . Burç işini falan bırakın arkadaşım ya burçlara kalırsak ohoooo ...

• yook be burçlar bire bir. en azından bende öyle :)

• anneci bildiğim kadarıyla.

• Sıcak kanlılar

• oldu valla ömür törpüsü adamı kanser eder.

• sevgilim olmadı ama arkadaşım var.annesine çok düşkündür.mıy mıy olabilir.duygusaldır .iyi kalplidir.sessiz sakindir.

• oldu 6 senelik ilişkimdi.çocuk gibiydi.son zamanlarda tavırları değişti beni sanki sadece kullanmak istiyor gibiydi.beni eve bırakırdı arkamdan bile bakmıyordu artık.ne diyebilirim ki öyle biriydi işte

• eskilerimden biri yengeçti..

birincisi sahipleniyorlar ama bir şey yaptığın zaman hemen etiketleme huyları vardır..

ayrıca en ufak başarısızlıkta gün boyu kendini kapatır hiç kimseyle konuşmak istemez..

kincidir , yapılanı unutmaz..çok bilmişlik de vardır , bazen çok düşüncesiz olabiliyorlar nezaket konusunda..hediye almayı çok sever...vs

• hayır..

• genel olarak memnunmuydun peki ondan ?

• çenesi düşüktür..çok konuşur. futbol meraklısıdır...

• asosyal, varsa yoksa evi.

• arkadaşlar olayı kişiselleştirmeyelim lütfen !

• Sözlerim bu kadar ağır gelmişse sana belliki dokunmuş yaralarına.

Tekrar ediyorum, isteseydim, denerdin!..

• Hakaret falan etmiyorum sana. Gerçek neyse onu söylüyorum. "İsteseydim, emin ol denerdin" cümlesinden de belli zaten kendini bulunmaz hint kumaşı sandığın. Aşikar olan şeyleri söylemek hakaretse haklısın. Asıl sen insanları tanımadan birine bakarak herkesi aynı sanıyorsun. Ama söylediklerinin ucu diğerlerine de dokunuyyor. Ya öğren de konuş ya da sen sesini kes!

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...