• Sor
  • Bence

Yengeç burcu erkeği hakkında ne düşünüyorsunuz?

kızlar özellikle sorum size,yengeç burcu sevgiliniz oldumu ? onlarla ilgili ne düşünüyorsunuz,şöyleygi böyleydi diyebilirmisiniz,hoşunuza giden veya gitmeyen özellikleri varmıydı

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• yengeç burcu erkeği erkeği mükemmel sorun bendeydi ..

• +1 :))

• Öncekileri Göster
    • yok yok şaka yaptım :) gerçekten yengeçler mükemmelmişte geç anladık maalesef :s

• :))

Kızlar Ne Diyor 12

• Sıcak kanlılar

• oldu valla ömür törpüsü adamı kanser eder.

• (: Duyguları ve tepkileri vardır ya ne düşünülecek burçlara inanmam .s

• oldu 6 senelik ilişkimdi.çocuk gibiydi.son zamanlarda tavırları değişti beni sanki sadece kullanmak istiyor gibiydi.beni eve bırakırdı arkamdan bile bakmıyordu artık.ne diyebilirim ki öyle biriydi işte

• sevgilim yengeç ve bilmiyoum özelliklerinden mi ama psikolojimi bozdu yengeçlerden nefret ediyorum hayattan sogudum çünkü sayesinde ! bu :) ama in$ her yengeç burcu erkegi yada kizi olsun öyle diildir :(

• Bende yengeçtim galiba . Bir şey düşünmüyorum . Burç işini falan bırakın arkadaşım ya burçlara kalırsak ohoooo ...

• yook be burçlar bire bir. en azından bende öyle :)

• uzak dursun benden mümkünse

• anneci bildiğim kadarıyla.

• sevgilim olmadı ama arkadaşım var.annesine çok düşkündür.mıy mıy olabilir.duygusaldır .iyi kalplidir.sessiz sakindir.

• eskilerimden biri yengeçti..birincisi sahipleniyorlar ama bir şey yaptığın zaman hemen etiketleme huyları vardır..ayrıca en ufak başarısızlıkta gün boyu kendini kapatır hiç kimseyle konuşmak istemez..kincidir , yapılanı unutmaz..çok bilmişlik de vardır , bazen çok düşüncesiz olabiliyorlar nezaket konusunda..hediye almayı çok sever...vs

• çenesi düşüktür..çok konuşur. futbol meraklısıdır...

• genel olarak memnunmuydun peki ondan ?

• hayır..

• asosyal, varsa yoksa evi.

• Hiç de değil. Tamam evi severiz ama asla asosyal falan değiliz. Tam tersine bir ortama girdik mi hemen göze çarpar ve çok çabuk arkadaş ediniriz.

• Öncekileri Göster
    • Sözlerim bu kadar ağır gelmişse sana belliki dokunmuş yaralarına.
      Tekrar ediyorum, isteseydim, denerdin!..

• arkadaşlar olayı kişiselleştirmeyelim lütfen !

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...