Yalnızım, sosyal yaşantim yok, çok sıkılıyorum, ne yapsam bilmiyorum, :(

Gizli Üye
Çok yalnızım, ne bi sosyal yaşantım ne de bir hayatım var. Çok bunaldım. Annem babam ayrıldı, biz annemle yaşıyoruz. Anneannem kardeşime bakıyordu. O şimdi gidecek ve bu tatilde ben bakıcam kardeşime. Sürekli ben bakıyorum 2.5 yaşında onun sorumlulukları ağır geliyor, sıkılıyorum bunalıyorum özgür olmak istiyorum çok kötüyüm. Gezmek tozmak eğlenmek istiyorum offf offf Derdim çook nasıl kurtulabilir bu psikolojiden bilmiyorum.
Yalnızım, sosyal yaşantim yok, çok sıkılıyorum, ne yapsam bilmiyorum, :(