• Sor
  • Bence

Kapalı kızları beğenir misiniz?

Kapalı kızları beğeniyor musunuz? Ya da ne kapalı kızlar hakkında düşünüyor sunuz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bi kızı beğenmek için kapalı veya açık olması değil insan olması önemli.

Erkekler Ne Diyor 36

• Kapalı kızların kendilerini dinen helal olan eşlerine sakladıklarını düşünür, ve asla cinsel gözle bakmam, ha kapalı bir kız evliliği bir ara düşünürüm,ben sevgili yapayım derdindeyse zaten kendi zihniyetine ihanet ediyordur, beğenmem.Allah sahibine bağışlasın her durumda, ben yanımda tessettürlü bir bayanla kolkola yürümek istemiyorum.

• ek olarak, arkadaşlarım var, ama onlara bırakmadan ben kendi mesafemi koyarım,tamamen onlara saygıdan.

• Ya nedem, giyinicem tabi ki :) <3

• Kapalı kız dediğin türbanlı mı ? Çok beğendiklerim oldu, şöyle bakıp bakıp iç geçirdiklerim falan ama genel olarak görmezden gelmek zorundayım (maalesef)

• Saygı duymayana saygı duyulmaz..herkese herkesin inancına saygım var..kapalı kızlar hakkında ön yargılı olmak yanlışdır çevreye bakıldığı zaman her tür insanın içinde kötü örnekler mevcuttur kapalı açık öğretmen öğrenci parti vs heryerde illaki vardır...ama kişiden geneli eleştirmek doğru değildir..ben bi önyargıya sahip değilim ve kapalı kızlardanda açıklardanda çok iyi güzel kızların olduğunu düşünüyorum..

• Kapanmak bence ters etki yapıyor. Normalde hiç dikkat etmeyecekken kapalı birisi olunca hemen dikkatimi çekiyor. Yalnız boyundan altı dansöz gibi olup kafasını kapayanlardan da iğreniyorum açıkçası.

• Açıkça söylemek gerekirse şahsen saçlara çok önem veririm ve saçlarının görünmemesi hoşuma gitmez. O yüzden ilgilenmem kapalı kızlarla.

• Suanda kapalıları cok sevmiorumözellikle tayt giyip mini giyip daracık pantolon giyen ama basını kapatan giydigi iç camasırını belli eden kıyafetleri yuzunden 5-6 yıl once kapalı kız alırım derken şu anda kapalı dusunemez oldum :S acık daha namuslu gibi gelior (kendi dusuncem)ama guzel gordugum begendigim var elbette duzgunleri olunca tabi

• güzel olanları var tabi ki.. ama benim işim olmaz...

• Göz zevkimi bozuyorlar...

• ben sadece kapalıları beğenirim : ) link

• kapalı kız güzelse beğenirim tabi ki. Fakat kapalı kızlar gerçekten de fazla ilgi çekmiyorlar . Ama zaten kapalı olmanın nedeni bu değil mi :)

• Kapalı kızları sexi buluyorum .Ama açıklar kadar değil :)

• hangi anlamda kapalı

• Baş örtü sadece bir araç önemli olan onun içindeki .. benim tanıdığım çok güzel kapalı kızlarda var ve hepsinin sevgilisi var ..

• Burası Müslüman bir ülke elbette sevebilecek erkekler var,karşılıklı anlayış olursa kapalı açık farketmez.

• ben kapalı kızları beğenir ve tercih ederim ama kapalı oluşunun hakkını vericek ve ona göre davranıcak

• beğenirimama kilolu olursabacakları kalın,iri memeli ve büyük kalçalı olursa daha da severim...

• Kapalı ve hafif tombul kızları çok beğeniyorum

• bazıları lekelemek için bir numara ama bazıları da varki gerçekten hakkını veren insanlar

• Kapalı-Açık, Müslüman-Gayrimüslim, Faşist,Komünist ne fark eder yaa..Beğendikten sevdikten sonra gerisi hikaye.

• kapalı kızlar genelde ilgi çekici olabilir fakat bu kişilikleri ile örtüşmeyebiliyor bunu anlamak lazım

• benı daha cok çekiyolar acıklara nazaran

• benim bir kız arkadaşım vardı kapalı renga reng eşarplar takıo çokta yakışıyo güzzelde kız allahı var :) bi arkadasın evıne gıtmıştık dedimki başını bi açsana saçlarını felan merak ettim hac1 bir açtı saçlarını bir savurdu o an bittim eridim kül oldum kardeşim gibi sevdiğim kıza o an donup kaldım yani yok böyle bir güzellik yani kısacası güzele her şey yakışır ;)

• hem kapalı hem de saçını açıp sana gösteriyor yani. ilginçmiş..

• ben kapalı kızları beğeniyorum ama bulmak çok zor hem kapalı hemde sıcak olacak zorr

• çok iyi geçindiğim kapalı arkadaşlarım var.ama arkadaşlıktan öteye gitmez.

• sen ne saçmalamışsın sen ALLAH içinmi kapanıyorsun yoksa beğenilmek içinmi. ALLAH seni islah etsin

• beğenilmek için kapanan da var Allah için kapanan da var bu sadece bir soru kapalı veya açığım beni beğendiniz mi demedim.

• Öncekileri Göster
    • ya ne alaka sen nasıl yaklaşırsan yaklaş ben bunun derdini güdemem.. kapalı ve inançlı bir insan zaten belli eder kendini açık olup inançlı olanda vardır. kişinin kendine bakılır dost tavsiyesi...

• senn kapanmaktaki amacın beğenilmek erkekler tarafından . sen ne yapacaksın erkekleri ALLAH tarafından beğenilirsin zaten boşver erkekleri

• evet güzel

• insanları kapalı ya da açık diye sınıflandırmam kendi düşüncesidir kapanmak. Yeri geldiğin de ki zaten öyle arkadaşlarım da var sohbet de ederim

• onlara karşı bir ön yargım yok güzel kızların kapanmış hallerinde olanları olabiliyor içinde

• beğeniyoruz

• bazıları lekelemek için bir numara ama bazıları da varki gerçekten hakkını veren insanlar..yine de kapanmak güzel gösteriyor

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 16

• neden beğenmeyelim?

• Neden beğenilmesin ki

• Niye beğenilmesin ne farkı var diğer kızlardan.

• Saç yok :/ Saç olmaınca beğenemem ben :(((

• Öncekileri Göster
    • Evet ayakta converse varsa tamamdır <3

• Converse im yok bennnğğğm :( ayaklarım çok büyükkk

• Dün kapalı bir bayan gördüm.Mini etek giymişti.Nasıl saçma bir giyim tarzıydı, görünce şok oldum resmen.Bari o başörtüyü takma.İğrenç duruyor.

• olumlu yada olumsuz birşey düşünmüyorum ..fakat gelip bana ön yargılı davranırsa herşey karşılıklı

• açık oldugum halde benden dar gıyınen,sırf basortu=namus dıyen,yuzunde 1 ton makyaj tırnakta oje olan kapalı kızlar gozumde nedır onuda burda yazmayım

• Bir farkları yok bence açıklardan.

• Beğenmiyorum. Sansürün her türlüsüne karşıyım.

• sansürle beni balonlu <3

• yaz geldi, açıl saçıl tayt giy beyb :D

• Temam <3

• inancı gereği bunun olması gerektiğine inandığı için başörtüsü takan kızlarımıza tek bir laf etmem edilmesine de müsade etmem.. ama gel gör ki zıvanadan çıkanlar var.. onlar bana itici geliyo.. mesela inancı gereği başörtüsü takıyo ama her ne hikmetse altına dar kot giyiyo.. bir bakıyorsun tangası gözüküyo.. ya da bir bakıyorsun dikkat çekmemek için başörtüsü takan hanım kızımız öyle bir sürünüyorki palyalço gibi etrafta dolanıyo ve haliyle daha da dikkat çekici hale geliyo! böyle kadınlardan gerçekten hoşlanmıyorum!

• Sadece takmış olmak için takanlar var onları kınıyorum, gerçi artık bir çoğu öyle. Ben sevmiyorum.

• Bunun ayrımını yapmam asla, inancımız gereği bunu tercih ettiyse saygı duyarım fakat hakkıyla bunu yaşamayanları tenzih ediyorum, onlardan hiç haz etmiyorum!..

• kerkesin inanci kendine.

• bunun ne önemi var ki ? kapandıysan etrafındakilerin ne demesi umrunda olmamalı diye düşünüyorum

• Neden beğenmeyelim ki. acık olmak nasıl bizim kendi terchmzse aynı seklde kapalı olmak ta onların tercihi. Buna kmse karışamaz. Herkesn özgür düşüncesidir buna midahale edemeyiz. kapalı olan bayanları itici bulmak gbi, kapalılar örümcek beynlilerdir gbi yada herşeyi dine baglarlar gbisinden düşünmek cok yanlış bnce. insan heryerde her şekilde insan. ayrım yapılmamalı.

• Beğenmiyorum. Türban giyilmesini saçma buluyorum.

• ya eksi verince sanki saçmalığı düzelecek gözümde.

• sen ALLAH a inanmıyomusun saçma bulacağına KURAN-I KERİM i oku öyle konuş

• hepsinin istisnasız paralı asker olduğunu düşünüyorum. paralı askeri bilmeyenler at least google it.

Yükleniyor...