• Sor
  • Bence

Sevgiliyle konuşacak konu bulamazsak?

Çoğu kişi aynı sorunu yaşamakta hatta ben bile zaman zaman yaşadım bu konu hakkında ne yapmalıyız ne gibi konular erkeklerin ilgisini çeker eğer konu... Daha Fazla

En İyi Görüş

• sürekli konuşmaya çabalarsanız isteksiz olduğunuz halde bu sorun ortaya çıkar. Çözümü de sadece istediğiniz zaman konuşmanızdır

Erkekler Ne Diyor 11

• Birbirinize göre değilsiniz demektir. Tabi açın biraz kitap okuyun, konu bulursunuz.

• futbol konuşun

• sevgilinle konuşacak birşey bulamıyorusan ya çok boş konuşmussundur yada onu sallamıyorsundur bu ne saçma bir yardım çağrısı onu azdırırım desen daha doğal karşılayacaktım yaş kaç bilemem ama saçmasınız gençler sevgilin var konuşamıyorsun hah:)

• benim başıma gelmedi arkadaşım için sormuştumda yinede sağol

• SUrekli konusma surekli bi araya gelmeyin Bu arada erkeklerin ilgisini ceken konuslar sizi sarmaz Eger konuscak birseyler bulamıorsanız birseyler tıkanmıs bitmiştirheyecan kat oalya

• Doğal ol. Ne istiyorsan onu konuş. Konu konuyu açar.

• iliskin ne zaman basladı ?

• benim Degil bu sorun arkadaslarimin cogunun basina gelen bisey baskalarina yardim etmek amaciyla :)

• karşımdaki kız odun değil normal bişise hertürlü muhabbet edebilirim yani ha hiç uyuşmazsam bende susarım genelde erkeğe bırakılan bi iş :)konu bulmak

• konuyu kapatırsınız.

• konusacak konun olmayan sevgiliden ayrilacaksin :) isaret bu isaret

• tavla bu yüzden üretilmiştir :)) gündemi takip edip haberlerden konuşmalısınız.

Kızlar Ne Diyor 9

• Konu çoktur konuşmaya nıyet yoktur.

• Konusacak biseyiniz yoksa zaten birbirinize uymuyosunuz demektir.. valla biz 7/24 konussak yine susmayiz buluruz biseyler.. insan hayal kurar, plan yapar, gecmisteki komik hikayelerini anlatir, baskalarini konusur, yeri gelir siyaset hakkinda konusur, okul hakkinda konusur, is hakkinda konusur, yemek hakkinda konusur.. hersey hakkinda konusuruz biz :D

• biseyler yaratin iste konusun yemek olur moda olur spor olur 5 dk önce tuvalete gittim ne düsündügümü söyleyim de :D

• ahahah :D tamam teşekkürler

• hiç öyle bir sorunum olmadı saatlerce susmadan konusabilirim (karsılıklı yani:)

• benimde olmadıda arkadaşlarımın çoğu öyle

• hiç böyle bi durum yaşamadım biz çok gevezeyiz :)

• bencede çok saçma bi soru olmus .

• pekii

• konusacak bir şey bulamıyorum ama ssenle konusmak istiyorum de.Konu konuyu acar :))

• mantıklı :)

• sacmalayarak bir konu bulabilirsiniz

• 3 vakte kadar ayrılcaksınız demek bu.

• arkadaşım için sormuştum benim hiç öyle bi sıkıntım olmadı valla :D

Yükleniyor...