• Sor
  • Bence

Güven kazanmanın yolları nelerdir, nasıl güven kazanılır?

Güven nasıl kazanılır, güven kazanmanın yolları hakkında düşünceleriniz ? :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Güven kazanmanın yolları kadar kolay birşey yok. Önemli olan güveninin sürdürebilmek. güven o kadar zor birşey degil ki. Sevgililer başlarda ister istemez güvenirler birbirlerine. Zamanla güveni sarsmamak icin birbirlerine ait olduklarını anlamalılar. Tamamen birbirlerinin merkezinde olmalılar. böylece güven sürekliligi saglanır. Ama nerde bulacagınız mechul o kişiyi. cünkü birbirlerinizi merkezinde olacagınıza baskalarının merkezine dogru cekilmeye özenmek kadar garip birşey yok. kız/erkek biri pot kırar ve ceker gider bir gün.

• malesef öyle.

Erkekler Ne Diyor 8

• zamanla olur..

• daha ne kadar zaman beklemeliyim ki ? :/

• zaman geçtiyse hala güvensizlik varsa sorun ondadır belkide..

• bende ona ınanmak ıstemedıgını soyluyorum ama yok bu sefer suclu oluyorum

• yalan olmaması, karşıdaki kişiyi benimseyip onun varlığını unutmadan hareket etmesi ve yanlış yapmaması

• bısey yapmadıkca yalan soylemedıkce ınsanı yerden yere vuruyolar ıste

• o karşındaki kişinin karaktersizliği

• :/

• Kime karşı bir arkadaş mı bir sevgili mi ?

• sevgili.

• Öncekileri Göster
    • anlarda anlamamazlıkdan gelir :)

• çünkü bencil :)

• aynanın karşısında konuş , dışarıya karşı nasıl göründüğüne bak ve konuşurken veya birşey anlatırken ki bakış ve görünüşüne dikkat et.sen kendini ne zaman beğenmeye başlarsan o zaman kendine güvenin gelir.tabi kendini beğenme derken farkına varırsın sadece bunu dışarıya belli etmezsin.

• doğru, kendine öz güveninde katkısı olur ama işte ne biliyim ben kendimi anlatmaya çalıştıkça tükendim

• Öncekileri Göster
    • ağlamayınız lütfen, ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar :PP neyse sayın Mihros , spor yapıyor musunuz, yada herhangi bir aktivite ? kendinize bir hobi edininiz.ne zaman kafanız bulansa kendinizi ona adayınız yada benim kapımı çalınız ;D

• :) doğru. en yakın zamanda başlarım umarım :D

• güven %100 dür gözümde ön yargım yoktur. herkesin karakteri davranışları farklı olabilir çünkü. bir yamuk yaparsa güven düşer.

• geri kazanmak zor işte

• Öncekileri Göster
    • geçmiş ola :) yaptığın şeyi bir kaç kez düşüneceksin o zaman.

• tabıkı her zaman.

• yolları değilde zamanla kazanılır işte bu zaman zarfında güven kırıcı bir hareket yapmazsan tamamdır

• bende boyle dıyorum ama arkadas sağolsun bana, kotu bısey yapmıyosun ama ıyı bıseyde yapmıyosun dıyo. o ıyı sey nedır ben onu merak edıyorum aslında.

• bir şey yapman için ilk önce bir durum olması lazım bence saçma bir şey söylemiş bu konu için. Hadi sevmem için iyi bir şey yapmıyorsun dese anlarımda güvenle bu konunun pek bir alakası yok diye düşünüyorum

• :/

• ciddi ol doğruyu söyle açık sözlü ol gözün sevgilinden başkasını görmesin o sana bir adım geliyorsa sende ona o şekilde yaklaş güvenini alırsın

• aylardır uğraşıyorum ama o inanmamakta ısrar ediyo geçmişte yaptığım hatalardan dolayı.

• aylardır uğraştığın sonuç vermediyse yapacak birşey yok normal hayata devam ede açık verme sadece o sana zamanı geldiğinde inanacaktır

• umarım. bişeyler yapmadığımı yalan söylemediğimi görürse inanır belki.

• yalan söyleme konuşurken gözlerine bak yeter.

• ne kadar yalan söylemesende inanmıyo karşındaki ..

• Öncekileri Göster
    • hmm o zaman öyle insandan hayır gelmez...

• .(

Kızlar Ne Diyor 2

• benim de bunun cevabına ihtiyacım ama sanırım güven karşındakinin sana güvenmek istediği ölçüde kazandırılıyor

• aynen öyle dediğin gibi. bi de benim karşımdaki insan bencil, egoist ve kendinden başka kimsenin düşüncesine önem vermeyen biri.

• Öncekileri Göster
    • evet canım işte bekerin beteri var diye düşün:) ama bak şimdiden anladın adamı yolunu belirle ya doktor ve devam yada tamam de ağlarsın 3 5 ay ama sonra bebeğinle ömür boyu ağlayacağına

• haklısın :) hayırlısı inşallah.

• Zamanla.

• ah o zaman ..

Yükleniyor...