Güven kazanmanın yolları nelerdir, nasıl güven kazanılır?

Güven nasıl kazanılır, güven kazanmanın yolları hakkında düşünceleriniz ? :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Güven kazanmanın yolları kadar kolay birşey yok. Önemli olan güveninin sürdürebilmek. güven o kadar zor birşey degil ki. Sevgililer başlarda ister istemez güvenirler birbirlerine. Zamanla güveni sarsmamak icin birbirlerine ait olduklarını anlamalılar. Tamamen birbirlerinin merkezinde olmalılar. böylece güven sürekliligi saglanır. Ama nerde bulacagınız mechul o kişiyi. cünkü birbirlerinizi merkezinde olacagınıza baskalarının merkezine dogru cekilmeye özenmek kadar garip birşey yok. kız/erkek biri pot kırar ve ceker gider bir gün.

• malesef öyle.

Erkekler Ne Diyor 8

• güven %100 dür gözümde ön yargım yoktur. herkesin karakteri davranışları farklı olabilir çünkü. bir yamuk yaparsa güven düşer.

• tabıkı her zaman.

• geçmiş ola :) yaptığın şeyi bir kaç kez düşüneceksin o zaman.

• ama ınsan, yanlış kısılere yanlıs dusuncelere dusunemedıgı seylere uyabılıyo bazen dogru sanıyo hata yapıyo neyın kotu olup olmıcagını dusunmuyo

• Öncekileri Göster
  • yolları değilde zamanla kazanılır işte bu zaman zarfında güven kırıcı bir hareket yapmazsan tamamdır

• :/

• bir şey yapman için ilk önce bir durum olması lazım bence saçma bir şey söylemiş bu konu için. Hadi sevmem için iyi bir şey yapmıyorsun dese anlarımda güvenle bu konunun pek bir alakası yok diye düşünüyorum

• bende boyle dıyorum ama arkadas sağolsun bana, kotu bısey yapmıyosun ama ıyı bıseyde yapmıyosun dıyo. o ıyı sey nedır ben onu merak edıyorum aslında.

• yalan olmaması, karşıdaki kişiyi benimseyip onun varlığını unutmadan hareket etmesi ve yanlış yapmaması

• :/

• o karşındaki kişinin karaktersizliği

• bısey yapmadıkca yalan soylemedıkce ınsanı yerden yere vuruyolar ıste

• aynanın karşısında konuş , dışarıya karşı nasıl göründüğüne bak ve konuşurken veya birşey anlatırken ki bakış ve görünüşüne dikkat et.sen kendini ne zaman beğenmeye başlarsan o zaman kendine güvenin gelir.tabi kendini beğenme derken farkına varırsın sadece bunu dışarıya belli etmezsin.

• :) doğru. en yakın zamanda başlarım umarım :D

• ağlamayınız lütfen, ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar :PP neyse sayın Mihros , spor yapıyor musunuz, yada herhangi bir aktivite ? kendinize bir hobi edininiz.ne zaman kafanız bulansa kendinizi ona adayınız yada benim kapımı çalınız ;D

• rutın olarak ağlamak dıyebılırım :D :)

• Öncekileri Göster
  • zamanla olur..

• bende ona ınanmak ıstemedıgını soyluyorum ama yok bu sefer suclu oluyorum

• zaman geçtiyse hala güvensizlik varsa sorun ondadır belkide..

• daha ne kadar zaman beklemeliyim ki ? :/

• ciddi ol doğruyu söyle açık sözlü ol gözün sevgilinden başkasını görmesin o sana bir adım geliyorsa sende ona o şekilde yaklaş güvenini alırsın

• umarım. bişeyler yapmadığımı yalan söylemediğimi görürse inanır belki.

• aylardır uğraştığın sonuç vermediyse yapacak birşey yok normal hayata devam ede açık verme sadece o sana zamanı geldiğinde inanacaktır

• aylardır uğraşıyorum ama o inanmamakta ısrar ediyo geçmişte yaptığım hatalardan dolayı.

• Kime karşı bir arkadaş mı bir sevgili mi ?

• çünkü bencil :)

• anlarda anlamamazlıkdan gelir :)

• söylemesende anlamıyor karşındaki işte.

• Öncekileri Göster
  • yalan söyleme konuşurken gözlerine bak yeter.

• .(

• hmm o zaman öyle insandan hayır gelmez...

• bencil biraz kendisi yani karşısındakinin düşüncelerini kendi düşünceleri kadar önemsemez.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• Zamanla.

• ah o zaman ..

• benim de bunun cevabına ihtiyacım ama sanırım güven karşındakinin sana güvenmek istediği ölçüde kazandırılıyor

• haklısın :) hayırlısı inşallah.

• evet canım işte bekerin beteri var diye düşün:) ama bak şimdiden anladın adamı yolunu belirle ya doktor ve devam yada tamam de ağlarsın 3 5 ay ama sonra bebeğinle ömür boyu ağlayacağına

• senin durumun daha çok zormuş be ablam. sen bebeğin için ayakta dur kendinden bildikten sonra bugünlerde geçer inşallah. Allah bağışlasın :)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...