Sevgilimizi başka kızlardan, normal kız arkadaşlarından kıskanmak gerekir mi?

öyküm
Sevgilimizi başka kızlardan, normal kız arkadaşlardan kıskanmak mı gerekir, kıskanmamak mı? Ya da kıskandığımzı belli etmemeli miyiz?
Güncellemeler
+1 yıl
ama benm tecrübelerimle anladığım kadarıyla üzülmemek için erkekleri kıskanmıyormuş gbi görünmek gerekiyor. hiç takmıyormuş gibi görününce bile daha az üzülüyoruz. erkekler bunu istiyorlar bence
Sevgilimizi başka kızlardan, normal kız arkadaşlarından kıskanmak gerekir mi?