• Sor
  • Bence

Sevgilimizi başka kızlardan, normal kız arkadaşlarından kıskanmak gerekir mi?

Sevgilimizi başka kızlardan, normal kız arkadaşlardan kıskanmak mı gerekir, kıskanmamak mı? Ya da kıskandığımzı belli etmemeli miyiz?

Güncellemeler:
ama benm tecrübelerimle anladığım kadarıyla üzülmemek için erkekleri kıskanmıyormuş gbi görünmek gerekiyor. hiç takmıyormuş gibi görününce bile daha az üzülüyoruz. erkekler bunu istiyorlar bence

En İyi Görüş

• abartmadan kıskandığını belli etmek gerekir erkekler bu gibi şeylerden hoşlanır kendimden biliyorum ne çok kıskandığını belli edeceksin nede kıskanmadığını ortasını bulmak gerekr

Erkekler Ne Diyor 9

• Kıskan ama abartma erkek seveni değil aslında kıskananı seviyor gibi geliyor bana hiç yoktan değer verdiğinin bir göstergesi olur hemde en açığından SAYGILAR

• seven kısaknır arkadaş ama abartmamak koşuluyla

• kız arkadaşlaryla ne kadar mesafeli olmasını bilmeli

• belli et ama boğma :)

• tamam:) boğmuyorm zaten:) hatta hiç belli etmeyncede kıskandrmak içn kndi oyunlar yapıyor farkna warıyorm yıne belli etmyorum.. tşkrlr

• o oyunları iyi bilirim az yapmadım. oyununu anladığını belli etme aptal gibi hissetmesin :)

• :)) tamam öyle yapıyorm

• Sorundan ve yorumlara verdiğin cevaplardan edindiğim bilgilere göre sen sevgilini gayet seviyor ve ugruna çaba sarfediyorsun ama bir yandan da sevgilin de sana güven vermiş...Bu yüzden etrafındakileri yada sıradan kız arkadaşlarını kafana takmaktansa bu güveni korumaya ve ona hak ettiği gibi davranmaya devam et,unutma sadece olmuş ve ölmüşe çare bulunmaz... Böyle birşey yaşanmadığı sürece dert etmeni tavsiye etmem

• beni çok iyi anlamışsınız teşekkürler.dediklernz yapacgm

• tamam da neden kiskaniyorsun? bir erkegi baskilarsan daha cok aldatmaya meyil eder bu da ayri mesele... dusunurum ki bu kadinin kendisine bile guveni yok ki kiskanip duruyor digerlerini

• alakası yok.. ben sevgilime ve kendime güveniyorum. beni çok sevdiğinden ve bana sadık olduğundan da eminm. bu tür bi problemimiz asla yok.zaten beni çok seviyor ve aylarca kabul etmemi sağlamak için elinen geleni yapan oydu. sevglm kişiliği ve fiziği ile kızların çok ilgilenebilecegi özellklere sahp bu yüzdn kıskanmam çok normal. zaten ona belli etmiyorum kıskandığımı.çokda sewiyorum

• Öncekileri Göster
    • soruyu iyi anlayıpgerçektn mantklı düşüncelere sahp arkadaşlardanda fikir almak istemiş olamazmıyım?ayrıca siz öyle bir suçluyorsunuz ki bu soruyu sormş olmamdan dolayı.ya sadece erkekler bu konuda nasl düşnr biraz fikir sahibiym elbette ama tam olrk anlamak istedim ...

• mantiksiz dusuncelerle sorunu mesgul ettigim icin kusura bakmayiniz o zaman

• Kişisel görüşümdür, kıskançlığı sevmem. Bu; beni kısıtlamasın düşüncesi ile değil, ben bakmıyorum kafanda binbir türlü tilki dolandırıp senaryolar yazma, havadan nem kapıp trip atma, birisiyle konuştum diye tavır alma diye. Ben seven kıskanır sözüne inanmıyorum, bence güvenmeyen kıskanır. Ha tamamdır erkeklere güvenmezsin tamam derim haklısın, kıskan ama abartma, insanı boğma bu konuda. Eğer ciddi şekilde başka kızlarla konuşmasını kafaya takarsan ortada birşey yoksa bile var gibi görmeye başlarsın, sonra da boşa tartışırsınız.Evet kıskan, erkeklere genel olarak güvenilmeyeceği için, ama sevgilini tanı, genellemelere göre değil ona özel şeylere göre davran. Onu kısıtlamadan uyar en azından. Uygun dille ayşe'yle böyle samimi olmandan rahatsız oluyorum de; ya ne varki ayşe benim en yakın arkadaşım falan derse rahatsız olduğunu, onu paylaşmak istemediğini, sevdiğini falan söyleyerek gururunu okşayarak pozitif yaklaşımla düzelt. Herşey açık ve net konuşmakla oluyor, seneryolar yazmak sadece üzüntü getiriyor.Tabi sevgilin öyle aldatmaya meyilli duruyorsa biraz daha dikkat et, aldatırsa da affetme. Bunun şakası yok, tekrar eder affedersen büyük ihtimal

• size çook teşekkür ediyorum gerçekten büyük ölçüde yardımcı oldunuz bana. ben kesinlikle kıskançlıkla boğmuyorm. asla gereğnden fazla kıskanmıyorm.her defasında alttan alyorum. onu tanıyorum güveniyorumda ama dediğiniz gibi erkeklere fazla güven olmaz. güvenirsek yanılırız. üzülen biz oluruz. ya aslında bizim durum farklı. sevgilim birazda kız erkek ayrımı yapmaan bütün insanlara aşırı değer veriyor. asla kıramıyor kimseyi. ve bu yüzden kırılan ben olabiliyorum bazen.

• Öncekileri Göster
    • Paranoyaya gerek yok. öyle sıkıştırmak, baskı kurmak yok, bunaltırsan kaçar, özgür bırak sadece gözün üstünde olsun, capisci?

• düşünceleriniz çok güzl tam soruma hitap ediyor.yardmnz için çok sağoln.. :)

• İllada kıskanmayı sokacaksınız.Sokun sokun kıskanınki çözümsüzlük artsın.Kıskanmayınca eksiklik mi hissediyorsunuz anlamıyorum.Hakkı bulutta yaşlandı ama hala henüz 3 yaşında kardeşim var şarkısı eskimedi.Anlamsız kıskançlıklar sokmadan şu ilişkileri yaşamayı bir deneyin.

Kızlar Ne Diyor 5

• bence saçma herkesin sosyal bir çevresi olmalı

• Ben sevgilime ,evet´´ dedigim günden sonra bütün kizlarla konusmayi kesti.. Bunu bana sormadi bile kendiliginden herkezi sildi.. Sen varsin artik napim normal kiz arkadaslari dedi. Benimde hosuma gitmedi degil yani :) 2bucuk senedir bu konuda hic basim agrimadi allaha sükür :)

• anladım teşekkürler cevabınız için öncelikle..:) bnm sevglmde diğer kızlarla scde arkadaş açısından alakalı. asla diğer bir durum yok bunu anlıyorm. ama şöyle bir durum war kız erkek ayrımı yapmadan bütün arkadaşlarına çok değer veriyor. çok önem veriyor. bu yüzden büyük bi anlayış bekliyor benden. ama bnde ne yapacağmı bilmyrm

• Bu pek normal gelmedi bana açıkçası..

• Anliyorum seni bazi konularda anlayisli olman lazim ama bence öyle telefonla yazismak yada konusmak normal degil sonucta sevgilisi var yani.. tamam görünce merhaba merhaba yeterlidir. Benim sevgilim kizlarla yazismiyor görüsmüyor ama komsunun kizini felan yolda görürsek bi selam verip gecio bu gayetde normal bisi.. Ha bide belki bunu denesen, ona deki sen kizlarla konusup böyle arkadasligini sürdürürsen bende erkeklerle arkadasligimi sürdürürüm belki seni ozamn daha iyi anlar..

• bence hiç abartma tecrübeliyim biliyorum.d arada kıskan tabı ama gercekten kıskançlıga gelemiyolar

• Ben en yakın arkaşadımdan bile kıskanırım. Ondan hayatta kıskanmam diye bişey yok. Kıskanan insan herkesten kıskanır. O da bilir zaten ve herkesle mesafesini korur. Aynı şekilde bende

• sevgilimize ve karsı taraftaki kıza baglı olarak bu olay değişiyoreger kişi sadık ise zaten kimseye bakmaz

• buna katılıyorm

Yükleniyor...