• Sor
  • Bence

Ankara'da bildiğiniz iyi bir falcı var mı?

ankarada bildiğiniz iyi bir falcı var mı? ben birsürü falcıya gittim çoğu şimdiki zamanı biliyo ama geleceği bilemiyo.zaten Allahdan başkası bilemez ama bazıları az çok biliyo.varmı bildiğiniz iyi birileri.medyum filanda olur

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• canım konur2 sokak masal cafede sibel hanım var. gerçekten güzel bakar. şehir dışından bile ona fal baktırmaya gelen olur. ben sürekli ona gidiyorum kesinlikle tavsiye ederim.

• internetten araştırdım ama ona hiç iyi değil filan demişler :/

• hayır kesinlikle çok iyi. mutlaka dene

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 5

• bahçelievlerde 3. caddede waffle cı var orada sarışın bir bayan alıyordu. kral tv de programları felan oluyor. öyle komşu falı gibi değil. başarılı.. ayda 2 kere felan giderim. kişisel gelişim uzmanıda. little waffle house dı sanırım ismi hamamı felan geçiyorsunuz. telefonu yok bende. herkesin allah gönlüne göre versin. sevgiler

• inanma bu şeylere artık güzel kardeşimEfendimizden sonra geleceği görmek bitti,bu kadar!bir şey istiyorsan dua et,daha mantıklı

• kızılay sakaryada çatı kafe var bir kere gittim ve beğenmiştim.. adını arkadaşlarımdan sık duyuyorum

• kime baktrdn biliyorum orayı

• Öncekileri Göster
    • anladım teşekkürler, peki ne kadardı?

• 20 milyondu ama ben baktıralı yaklaşık 1 sene oluyordur. şu an ne kadar bilmiyorum. rica ederim.

• manyakmısın sen falcıyı napcan

Yükleniyor...