Ankara'da bildiğiniz iyi bir falcı var mı?

ankarada bildiğiniz iyi bir falcı var mı? ben birsürü falcıya gittim çoğu şimdiki zamanı biliyo ama geleceği bilemiyo.zaten Allahdan başkası bilemez ama bazıları az çok biliyo.varmı bildiğiniz iyi birileri.medyum filanda olur

2|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• canım konur2 sokak masal cafede sibel hanım var. gerçekten güzel bakar. şehir dışından bile ona fal baktırmaya gelen olur. ben sürekli ona gidiyorum kesinlikle tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • internetten araştırdım ama ona hiç iyi değil filan demişler :/

• Canım üçüncü gözdeki sibel hanım dediğim gibi artık da vincide. @kepiş

• Tamam canim tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 11

• FALCIYA inanma reis boş işler FALCI geleceği bileydi kendisini kurtarırdı zaten.

0|0
    0|0
  • Bugüne kadar falın yarar veya zararları oldumu ?

0|0
    0|0
  • gelecek zamanı bilebilseydim gider büyük devletlere gizli bilgileri tanesi 10 milyar dolara satardım.senin vereceğin 5 kuruşla uğraşan ancak senin içini rahatlatır :D

0|0
    0|0
  • hem aç hemde züürt

0|0
    0|0
  • lütfen batıl inanç bunlarrr bırakalım bunları

0|0
    0|0
  • bana gel ben bakarım :)

0|0
    0|0
  • falı ne yapıcan

0|0
    0|0
    • baktırcam başka napacam allam ya

• gel ben bakim dicem demiyim ama tanıdğım biri var çok iyi biliyor da işte malesef ankara da değil

• kızılaydaki çoğu kafelerde var.

0|0
    0|0
  • Inanma saçmalık hepsi

0|0
    0|0
  • azı çoğu yok, bilinmez ötesi. çarçur edecek param çok diyorsanız siz daha iyi bilirsiniz

0|0
    0|0
  • ne gerek var ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ankara konur 1 sokakda Turuncu Cafe Var 13 Adet Falcı Mevcut Ve Türkiyenin en iyi falcıları Burada. Küçük kafa gibi biryer sandım ilk gittigimde ama 9 katlı bir cafe 1 katını sadece fal bölümü yapmışlar tamamen şık ve profesyonel tüm Fal bölümlerine ait uzman arkadaşlar var kesinlikle tavsiye ederim. İnternetden araştırabilirsiniz zaten bende oradan buldum.

0|0
    0|0
  • Gunah baktirma

0|0
    0|0
  • inanma bu şeylere artık güzel kardeşim

Efendimizden sonra geleceği görmek bitti,bu kadar!

bir şey istiyorsan dua et,daha mantıklı

1|0
    0|0
  • Ankaranın En iyi Falcısına 0534. 251 18 83 den ulaşabilirsin. burası cafe felan değil. Rezervasyonla çalışıyorlar. arkadaşım tavsiye etti, o da tavsiyeyle gitmiş, olay budur diyor.. bugün gidecektim aradım rezervasyonlar dolu taa salıya randevu verdiler.

evett bugün bende gittim ve bende aynen diyorum.. Olay budur.. o kadar kahve falı baktırdım bu kadar iyisini görmedim, verdiğim paraya değdi. neler öğrendim neler aklınız durur, benim durdu :))))

0|0
    0|0
  • ankarada o kadar çok falcı varki. ama hepsi foooos. bir tek GÜNEŞABLA var. oda Ankara dışı yurt dışı namı almış yürümüş bir medyum. tutunamayıp cafe cafe gezenlere inanmayın. güneşabla yıllardır aynı yerinde. ben 3 yıldır tanıyorum. bir çok akrabamı bile götürdüm. hepimiz çok memnunuz. karanfil sokakta. yerini ezbere bildiğim için bina numarasını hatırlayamadım. zaten randevuyla bakıyor. telefon açın. telefonu 5438627455. bana edeceğiniz dualar yeter.

0|0
    0|0
  • bahçelievlerde 3. caddede waffle cı var orada sarışın bir bayan alıyordu. kral tv de programları felan oluyor. öyle komşu falı gibi değil. başarılı.. ayda 2 kere felan giderim. kişisel gelişim uzmanıda. little waffle house dı sanırım ismi hamamı felan geçiyorsunuz. telefonu yok bende. herkesin allah gönlüne göre versin. sevgiler

0|0
    0|0
  • Kuzum, benim sana tavsiyem Turuncu Cafe'ye git. Erkek dersen Soner Bayan dersen Yasemin hanım derim. Bir çok kafe gezdim , burası kadar memnun etmedi. Konur 1'de hemen.

1|0
    0|0
  • bence ankaranın en ii falcısı kartların kraliçesi gülay dır
    ulaşmak için facebok sayfasını deneyin
    hemde hiç beklemiyorsunuz
    öyle dolandırıcılar gibi değil onnnn numara

1|0
    0|0
    • 13gün

Gulay şimdi sakarya kum kafede ve onlayn yapiyor tlf.05301814473. randevu alin arkadas adeta tiryakisi oluyorsunuz...

• Arkadaşım en iyi fal bilen Turuncu Cafe'de Bahar Hanım. Geleceği bildiği gibi pozitif enerjisiyle de moralimi tavan yaptırıyor.

1|0
    0|0
  • kızılay sakaryada çatı kafe var bir kere gittim ve beğenmiştim.. adını arkadaşlarımdan sık duyuyorum

0|0
    0|0
  • manyakmısın sen falcıyı napcan

0|0
    1|0
Yükleniyor...