Terazi burcu erkeği zor mudur inatçı mıdır ve saçma şeyleri gurur yapar mı?

terazi burcu erkeği olanlar yanıtlarsa memnun olurum ...Terazi burcu erkeği zor mudur inatçı mıdır ve saçma şeyleri gurur yapar mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 6

• burca göre insan olmaaz

• Burca göre mi kara vericeksin? off

• kendimden yola çıkarak HEMDE NASIL...

• kendim terazi olduğum için söylemiyorum. vazgeçilmeziz aga biz terazi erkekleri. bakma kızlarında yüzde 80 i taparlar teraziye. siz raadolun kesinlikle öyle.

• Sempatıktır cogu zaman dengeyı tutturamadıkları olur

• terazi burcu erkeğini kendine aşık etmek zor vazgeçtim deyip gitmek dahada zor,inatçı değildir çoğunluğu en azından,saçma dediğin şeylerin ne olduğuna bağlı sana saçma gelen ona saçma gelmeyecektir,AŞKı ayrıntılarda yaşamayı sever,her zaman bakımlı ve güzel olmalısın terazi erkeği ve paspal kadın denklemi tutmaz hemen soğur,zor vazgeçme kısmı kalbine yeni birine açacağı zaman kadardır,yeni biri eskiyi neredeyse hemen unutturur,tatlı dili sever,agrasif kadınlardan nefret eder vs vs vs..

• nokta

• dahasıda vardı ama tembelim ben yaa :)

Kızlar Ne Diyor 6

• ben kadar iyi bilen yoktur o terazi erkeğini.Özetlersem, inatçıdırlar, çok fazla trip atarlar, sürekli ilgi isterler, aşırı derece kıskançtırlar. Sadıktırlar.

• Zordur hemde çok :)

• tripcan ve dengesizdirler kaç kurtar kendini

• giyime dikkat eden zevkli zarif kültürlü ve bonkördürler sadıktırlar biraz dengesiz olabilir ama saflıkları diğer iyi yanları dengesizliğini örtecek kadar coktur elde etmek için peşini bırakma cabuk kanarlar elde tutmak için dişiliğini kullan

• Bunlara karsi hem disi hem de disli olacaksin. O zaman degerli olursun.

• Senin burcun neydi?

• yengeç

• Ovvvvv dikkatli ol o zaman.. Terazi erkegi ile yengec kadini iliskilerinde hep yengec kadini zarar görür..

• terazi erkeği kadar zor bir erkek yoktur çok dengesiz aşırı trip atan yani bi yaptığı bi yaptığına uymaz onu çekmez çok zor gerçekten. iyi yönleride var asla aldatmaz çok iyi kalpli çok safdır

• sevdimmi çok severler, sevdiğine bağlılardır, elde etmek zordur, giyimlerine felan çok dikkat eden titiz zevkli insanlardır

• +1

Yükleniyor...