• Sor
  • Bence

Pasaklı birsenn bilen gelsinn

beyler bayanlar izmirde olup pasaklı birseni bilen var mıhakkında bilgi verebilirmisiniz?herkes tarafından tanınan bir falcı... ne kadara bakıyor ortam nasıl soru sorabiliyormuyuz? gelecek hakkındamı bilgi veriyor yoksa Şu an mı?telefonunu bilen varsa çok makbule geçer.

Güncellemeler:
ben birinden hoşlanıyorum o başkasını seviyor acaba sevmeye devammı etmeliyim diye soracagimm. ve genel bilgi vermesini isteyecegim çok merak ediyorum hanım kişiyi...
acaba büyü yapan tanıdıgınız biri var mışu tayyibe bir kara büyü yaptırtalımmm ;)))
duyduguma göre mavi gözlü tonton bir teyzeymiş acaba bilen varsa söyleyebilirmi bende kuru çılı gudubetin teki sanmıştımmm... :)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• benim arkadaşımın bir sonraki sevgilisini bilmişti

• herşeyi biliyor ya öyle böyle değil birde telefonunu adresini falan bilen varmı? bide nasıl bakıyorum hafif tırsıyorum da..

• Öncekileri Göster
    • ben gitmedim gidene sorabilirm adres falan

• çok memnun olurum teyzem nasıl biriymiş sorarmısınız pasaklı demek içimden gelmiyor ama lakabı öyle...

Kızlar Ne Diyor 1

• Hadis i Şerifte buyuruldu: (Uğursuzluğa inanan, kâhinlik yapan, kâhine giden, büyü yapan ve yaptıran ve bunlara inanan bizden değildir, Kur'an-ı kerime inanmamış olur.) [Bezzar] (Falcıya, büyücüye, kâhine giderek, onların söylediklerine inanan, Kur'an-ı kerime inanmamış olur.) [Taberani] Bir başka hadi(Falcıya fal baktıran, onun sözüne inanmasa bile, kırk gün kıldığı namaz kabul olmaz.) [Müslim] (Fal bakmak, yazı ve çizgi ile gelecekten haber vermek, puta tapmak gibidir.) [Ebu Davud] Kaynak: link

• siz kimdensiniz bilmiyorum ama ben sizden değilim bir bilimdir astroloji bilime karşı gelemezsiniz... kuranın mealini okuyan biri olarak söylüyorum hiç falın yasak olduguna rastlamadım. ayrıca yaşar nuri ,nihat hoca gibi önemli isimler gelecek tahmini dışında günah olmadıgını söylemiştir..günah olsa bile sanki hepimiz günahsızmıyız aramızda alkol tatmayan mı var bunuda yapıverelim neolur?

• Öncekileri Göster
    • din dersi verme bana allasen... benim içimi allah biliyor merak şeriaten yasak ama kuranda araştırın diyor...

• sen kendini kandırmışsın zaten apaçık olan bir hadisleri ve ayetleri bile bile ..yapacak bir şey yok

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir arkadaşım ve sevgilisi ona gitmişler. Kadın fal baktırmış ve en az 5 ay ayrılık gözükmüyor demiş. Sonuç mu ? Erkek kadından bir hafta sonra ayrıldı.

• :) herşeyi bilcek diye birşey yok ama gidenler memnun ben lise sondayım bütün öğretmenlerim nerdeyse gitmiş memnunn...

• Senin öğretmenlerin de ne salakmış.

• deme öyle be ilim bu da sonuçta rezzan kiraz bile herşeyi biliyor...

• Bizim İzmit' in Fatma Ablası vardı o da öldü moruk :/

• deme öyle onların cinleri hala yaşıyor..

Yükleniyor...