Hangisi çok daha kötü? Kalbini çalıp yarı yolda bırakmak mı, bekaretini alıp yarı yolda bırakmak mı?

Evet biliyorum ikisi de kötü ama hangisi daha kötüBir kızın kalbini çalıp yarı yolda bırakmak mı?yoksa bir kızın bekaretini alıp yarı yolda bırakmak mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kalbini alıp kaçması biraz daha hafifletici öteki durumda biraz kullanmışta oluyor çünkü

Kızlar Ne Diyor 21

• önce bekaretini sonrada kalbini çalıp aynı kişiyi yarı yolda bırakmak en kazık olanıdır herhal

• İkiside ayni sey değilmi? Sonuçta ikisinide yolda bırakıyorsun.İkiside aynı kapıya dayanıyor.

• kalbini çalıp yarı yolda bırakmak daha iyi diğer seçeneğe göre

• bu toplumda namus bacak arasında goruluyorken,bırının bekaretını almak onu psıkolojık olarak çok etkıleyecektır.bekaretını sana verıyorsa,kalbını de vermıs demektır.ıkıncı sık hem bekaret,hem kalp aslında bakarsan...

• Kalbini çalıp bırakmayı geçtim.. BEKARETTT? bu çok çok çok düşünülücek bir konu. O kız ileride evlenicek ve ( ilk ) gecesi olucak .. Böyle bi sacmalığı sakın yapma derim . Bekaret okadar basit bişey değill yazıkki bu toplumda hiç bi anlamı kalmadı bekaretin namusun nasıl bi nesil olduk ya

• kalbini bi başkasına düzeltirebilir çok zor olsada elbet tutunacak bir dayanak bulur. bekaretini alırsan ömür boyunca bu utançla yaşar. yani bekaretini almak çok daha kötüdür.

• nasıl olduğu ne farkederki o kız sana güvenir ve sen onu sonuçta bırakıyosun ,sonuç kötü zaten

• Bir kızın kalbini çalıp kızda onunla birlikte olup o işi hallediyorlarsa ikisi de hatalı..Ama erkek kızın bekaretini alıp yarı yolda bırakıyorsa erkeğin hödüklüğü derim ben..

• bekaretın gerı donusu yok o daha kotu

• kalbımı tamır ederımde ıkıncı durumun ızahını yapamam.

• 2 ciyide tamir ediyorlar şimdi:PP

• o benı baglamaz.

• kalp kırılır 1-2 ay toparlanamaz unutamaz kızar vs ama snra gecer..aşk gecıcıdır ...ama alına leke sürmek en buyuk adiliktir! gelecegını dusunmeden haltı işlyıp yarınını karartmaktır!

• kalbini çalıp yarı yolda bırakmak

• Bir kızın kalbini çalıp yarı yolda bırakmak.

• herkes hakkettiğini yaşar saf olmasın kimse aşığım ölüyorum bitiyorum ayağına o zaman can acısı diye bir şey kalmaz.

• ikiside fecii..insanın aklının hep bi başkasında olması ne kötü bir durumdur

• 2.si daha beter

• Bekaret . çünkü erkeğe bekaretini veren bir kız zaten ona aşıktır

• Bekaretsiz kabul edecek birisi varsa bu dert değil zaten

• Kişiliğini alıp gitmen.

• 2.si tabikide.

• İkisinide yaşadım valla ikiside çok b.ktan bi duygu

Erkekler Ne Diyor 10

• kız erkek farketmezbi insanı yarı yolda bırakmak...

• bekaret..

• Bir insanı hangi şekilde olursa olsun yarı yolda bırakmak tabiki kötüdür, ama kızlarda hemen sevdim aşığım diyerek bedenlerini teslim etmemeliler eğer gerçekten seviyorlarsa evlenmeyi beklerler ve gerçekten seven her türlü sabreder, ilişki kısa bir süre içinde cinsellik boyutuna dönüştüyse aslında o aşk yatakta bitmiştir zaten, çünkü gerçekten sevenler bir anlık zevki düşünmez, böyle bir durumda her iki tarafta suçludur bence...

• Allah ikisini de yapanı arafta bıraksın inşallah.

• Amin..

• :( çok kötü be turta

• ikisi de kötü.

• bir erkeğe ikisi de yakışmaz

• Türkiye'de ne kadar namus cinayeti işlenio bunu öğrensen ne yapman gerektiğini anlarsın =)

• kalbini vermişse gönüllüdür bekaretini vermişse gönüllüdürortada sorun yok

• Yarı yolda bırakmak her şekilde kötü. Geriye yıkılmış birisi kaldığı sürece, ben seçim yapamam. İki ucu boklu değnek hesabı.Toplumda bekaret bu kadar önemsenmese, kalbini kırıp gitmek daha kötü diyebilirdim de genel durum bu seçimi yapmama izin vermiyor.

• Bekaretin önemli olduğu bir çevrede ikincisi, önemli olmadığı bir çevrede birincisi diye düşünüyorum.

Yükleniyor...