Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Zayıf kadın mı, balık etli kadın mı tercihiniz?

Seçiminiz hangisi ve sebebi ne, yani neden?

sizce zayıf kadın mı-balık etli kadın mı yoksa şişman kadın mı tercihiniz ve tercihinizin sebebi ne

0|0
7|30

En İyi Kız Görüşü

• insan olsun ...

0|1
    0|1
    • niye gelecekte robotlar olcakmış görmeden karar vermemeliliyiz bence :))))))))))))

• noooooooolduuu

• :))))

Erkekler Ne Diyor 30

• cinsel yönden tabiki balık etli olması iyi ama sevdiğim aşık olduğum bi kızın balık etli ya da zayıf olması umrumdışı

0|0
    0|0
  • çok votka ile her türlü gider

insan ayırma genlerimde yok:DDDDDDD

0|0
    0|0
  • Balık etli lütfen.

0|0
    0|0
  • Seçim yapacak kadar seçeneğimiz yok malesef.

0|0
    0|0
    • neden

• Çünkü hayatıma o kadar çok kadın girmiyor. Özel bir tercihim var mı bilmiyorum. Genel olarak değerlendiriyorum birine bakınca, o an kilosu/tipinden çok genel olarak ne kadar etkilendiğime bakıyorum. Dardanel tonu severim ama balık etli insan konusunu bilemedim :)

• o lal laaaaaaa yazık sanaaaaaaaaaaa

• çok da zayıf olmasın yaa hafif balık etli olabilir.

0|0
    0|0
  • balık etli kadın.

çünkü zayıf kadın gibi bi torba kemikten oluşmamaktadır, zayıf kadın gibi kolay hasta olmaz.

şişman gibi çok kilolu da değildir.

0|0
    0|0
  • balık etli kadınlar daha kadınsı olurlar, makyajını nerede abartmıyacağını, saçlarının buklelerindeki kokunun afrodizyağını, kişisel bakımdan öte fettan vücut kokularının ilaçsı yanını, erkeği olması gerektirdiği gibi "erkeğiymiş" gibi hissettiren ve nesli tükenmekte olan evlenilesi canlılardır. Kimi kızlar bakar fakat konuşması gerektiği için kezo kezo konuşur, el ele tutuşmak gerektiği için kenetlenir de yürür ya da saatlerce boş telefon diyaloglarının başlığını "hangi diziye başlasam" olarak timeline paylaşımına kadar götürür, düz kızdır yani dümdüz kızdan ibarettir kimileri ama balık etki hatun kişisi hiç olmadığın bir taşranın sokaklarına usul usul yağan kar gibidir. [orhan pamuk etkisi sanırım bu :) ] Her piyasa erkeğin ve her vitrin kızının olmadığı bir gezegenden gelir, şair İsmet Özel'in dizelerindeki gibi "onunla ben
    hep sevişecek gibi baktık birbirimize. bir kez öpüşebilseydik dünyayı solduracaktık". Yağmurda beklenilesi kadın, avuçları soğukta nefesle ısıtılası kadın, ona baktığında popülasyonun silindiği sadece onun kaldığı alsancak yoludur. K Zayıf kızlar sadece kızdır ama bu balık etli hatunlar "kadındır".

0|0
    0|0
  • Kim Kardashian... Komple..

0|0
    1|0
  • Zayıf ama dikine solucan değil.

0|0
    0|0
    • :)))))))))))) süper yaaaaaaa

• Huyum kurusun :D

• :))))))))))))))))))))

• hepsının en ıyı halınıde ısterım

0|0
    0|0
  • balık etlı zayıflar ıtıcı gelıo

0|1
    0|0
  • tabıkı balıketli kadınnnn kesınlıkle balıketlı kadın e ıllakı balıketlı kadın herzman heryerde balıketlı kadınn:)

0|0
    0|0
  • hayatımın kadını böyle olmal link

0|0
    0|0
    • eeeeee ne demişler bekleyen derviş beklemkten gebermişşşşşşşşşşşş

• link sana kız buldum:)

• iskelet daha seksıydı

• balık etli bıngıl bıngıl göbeksiz 1 porsiyon lütfen az yağlı olsun.

0|0
    0|0
    • mikrodalgada efenim sicak sicak gevrek karııııııı :))))))))))))

• enerji sezdim sende

• heeeeeeeeeee

• hiç biri,pozatif eletrik önemli,bence şişman bir bayanlada gayet hoş ilişki yaşayabildiğiniz gibi,

mamken gibi bir hatnlada berbet bir ilişki yaşanabiliyor,en önemli şey bakımlı olmak

0|0
    0|0
  • böyle bir takıntım yok ikisininde kendine hoş bir yanı var şişman olmasın yeterki

0|0
    0|0
    • ya senden sonra şimanlarsa

• tabiki evet onu seviyorum

• o zaman problem değil demek ki

• Yatskta balık kucakta zayıf

0|0
    0|0
  • Hepsi benim bebeklerim

2|0
    0|0
  • Zayıf... Artık un çuvalı gibi kadınlar bile kendine balık etliyim demeye başladı...

1|0
    0|0
    • şlgjdfdgdfklgfdhdfgfj

• o zaman ayrı bi katagori ac elmalarla armutları karıstırmaaaaaaa karpuzlar diye bi katagori ac onları orayı koy

• Zayıf tercihim, belki balık etli de olabilir.Çünkü şişman değilim.

0|0
    0|0
    • bencilce

• haaaaaaaaaaaaaa

• :))

• zayıf istiyom. paket olsun

0|0
    0|0
    • adresi esra erola veriyon annemm:)))

• esra aplaya selam söle

• Şişman kadın elbette, tamamen zevk meselesi, hem gözüme daha estetik geliyo, hemde öyle işte :)

0|0
    0|0
  • insanlığını kaybetmemiş olsun, ahlaklı olsun, akıllı olsun, terbiyeli olsun, yüzü ve gülüşü güzel olsun, gerisi benim için mühim değil.

0|0
    0|0
  • Balık etli kıvrımlı

0|0
    0|0
  • Baliketli. Daha hos geliyor gozume:)

0|0
    0|0
  • sen kaç kilosun

0|0
    0|0
    • 130

• bu kadarıyla idare et

• idareni sen bil kendine daha cok ihtiyacın var

• zayıf seviyorum neden bilmem

0|0
    0|0
    • allah allah bi bilene sorsan nasılseversin ögrenirdin hayrına

• Balık etli kadın tabiki.Çok az erkek diğerlerini seçer.Balık etli kadınlar insanlara daha çekici gelir.İnsanları cinsel yönden daha doyuracakmış gibi görünür.Ve gerçekten balık etli kadınlar ile olmak çok zevklidir

0|0
    0|0
  • şişman tercih ediyorum herzaman sebebi çok severim sadece

0|0
    0|0
  • balık...dolgun olması daha iyi..

0|0
    0|0
    • waawwwwwwww

• hooooooooooooooooooooop çüşş

• hahaha :))) dgoruları yazmak gerek

Kızlar Ne Diyor 7

• Benim sevgilim balık etli seviyo yani benim gibi

0|0
    0|0
  • Normal kiloda olsun.

0|0
    0|0
    • tebrikler cok değişik bi cevap olmus sizin ki

• Baliketli iyidir

0|0
    0|0
  • balıtetli kadınları beğeniyorum ancak her zaman ideal kilosundaki kadın güzeldir

0|0
    0|0
    • anladım tercih meselesi tabiiiiii

• Ne zayıf ne balık etli.

0|0
    0|0
  • Bence balık etli daha iyi yani bana çok zayıf bayanlar itici geliyo... bilmiyorum galiba insandan insana değişiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...