4444 Salatı Tefriciye duası hakkında ne düşünüyorsunuz?

4444 Salatı Tefriciye Duası hakkında ne düşünüyorsunuz?okuyup duası gerçek olan varmı?ben bu duayı çok araştırdım ve başlamak istiyorum/bilenler yazsın sadece/nasıl okudunuz?

Güncellemeler:
ben soktayim oyle seyler yaziyolarki cok sasirdim yani.bence bilmeyenlerde arastirsin
yani abdest alip kibleye dogru basi bagli sekildemi okunmali her defa?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• valla çok yaptık ama bi faydasını görmedik dicem, demek ki sınava girenler yeterli çalışmamış.ayrıca "bu duayı 4444 kere okuyanın her istediği olur" denmemeli. şimdi ben okucam 4444 kere, sonra ölümsüzlüğü isticem. mümkün mü? değil.akla mantığa uygun şeyler kabul olur denmeli

Erkekler Ne Diyor 6

• etkili..kesinlikle dene bence..

• okudunmu?

• bir kere okumuştum.

• Dua ama kalpten okunursa gerçekleşir.

• bu tip dualar yobazlıktır. okuyamıyacağını biliyorlar neymiş 4444 kere oku olacak. nah olacak okudun mu okuyabilirmisin sayabilirmisin. 1907 kere oku da fenerbahçe şampiyon olsun.

• 4+4+4+4

• aç fringe falan izle vakit kaybetme böyle şeylerle

• fikrini almak stemiyorum tamammi.kendine sakla.

• Öncekileri Göster
    • tamam sert ciktim ozur dilerim ama zaten sinirliyim eee ne ozur dilicem be gece gece insani deli ediyolar

• hayat insanın bazen çok üzerine geliyor haklısın :((

• inanma diyorum

Kızlar Ne Diyor 7

• ya evet bnde çok araştırdım çok güzel bir dua ama başlamaya cesaret edemedım yapan var mı gerçekten

• kıymetli bir dua ama ne kadar kısa bir zamanda okursan o kadar iyi gece gündüz fark etmiyor

• ya bazilarinda abdest almak kibleye dogru basi bagli okumak gerek diye yazio.

• abdest almak,başı kapatmak ruhen daha rahatlık verir dua esnasında,açık bir bayanım aynı şekilde yapıyorum ve çok rahatlıyorum yine de istersen tam araştır

• Sen çabalama hiç bir şey için sonra oturdugun yerden 4444 kere bilmem ne duası oku sonra olmasını bekle... Kusura bakma ama hayat acımasız... Vezirde olmak senin elinde rezilde...

• Hiç duymadım ama olur mu hiç öyle şey! Akıl var mantık var, bilmem kaç tane Arapça dua okudun diye gerçek olmaz.

• Denemedim hiç. olumluysa söyleyin.

• sen bi arastir netde ben yani kala kaldim boyle.

• taam

• 4+4+4 ün kaynagını simdi anladım.

• saçmalama

• Öncekileri Göster
    • bence de öyle ama soranla farklı alemlerin canlılarıyız,bir arada olmamız mümkün değil.

• :)
      napalım; hayat farklı renklerıyle guzel :)

• üniversite sınavı için çevremdeki tanıdıklara paylaştırmıştım rabbim gönlüne göre versin.

Yükleniyor...