Sevdiğim çocuk havalı kızlardan hoşlanıyorum dedi ne yapmalıyım?

Sevdiğim çocuk havalı kızlardan hoşlanıyorum dedi, ne yapmalıyım?

Arkadaşlar benim çok aşık olduğum bir çocuk var her özelliğe sahip.Ekonomik olarakta çok zengin.(ilk 500 şirket arasında şirketleri ciddi söylüyorum.) .Ama onun çevresinde çok fazla sayıda uçuk kaçık kız var yani nasıl diyim bildiğiniz şu dizilerde filmlerde gördüğümüz hoppa şımarık fırlama hem çok havalı hemde kaşarlık katsayısı yüksek ama tip olarak çok güzel kızlar bunlar.Ben ona nasıl kızlardan hoşlanıyosun dediğimde : ' Kız dediğin havalı olacak bir kere öyle evde oturup yemek yapana ben kız demem kız dediğin güzel olacak çok havalı olacak insanlarda havası ve hareketleriyle saygı uyandıracak ama yeri geldiği zaman şımarık olacak hoppa olacak ele avuca sığmayacak çıt kırıldım olacak her bakışımda güzelliğiyle ve havasının verdiği büyüklük hissiyle beni büğleyecek' dedi.Bende tip olarak çok çok güzel değilim ama normalin baya üstüyüm işte.Ama hiç havam hoppalığım şımarıklığım yok arkadaşlar ayrıca evde yemekde yapıyorum bu erkek bana bakmaz mı ? Bakması için ne yapmalıyım ? Havalı hoppa ve yerine göre şımarık olmak için ne yapmalıyım ?

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• ben sana sadece şu kadar soyleyeyim eger değişirsen (ufacık bı ıhtımal,) o adamın hosuna gidersin iki gun sonra başka biri hosuna gider seni yollar. ama kendini tanıttıgın gibiysen gerçekten diğer butun erkekler senin ile ciddi dusuncelere sahip olabilir. diyecegim o ki onu kazanıp diğerlerini kaybedecegine, onu kaybet diğerlerinı kazan. şahsen ben hoppa bi kız gorsem, e azcık da hoşlansam ( buyuk konuşmak gıbı olmasın da ) 3 gun sürter, canımı sıktığında yollardm.

1|0