Sevdiğim çocuk havalı kızlardan hoşlanıyorum dedi ne yapmalıyım?

Sevdiğim çocuk havalı kızlardan hoşlanıyorum dedi, ne yapmalıyım?Arkadaşlar benim çok aşık olduğum bir çocuk var her özelliğe sahip.Ekonomik olarakta çok zengin.(ilk 500 şirket arasında şirketleri ciddi söylüyorum.) .Ama onun çevresinde çok fazla sayıda uçuk kaçık kız var yani nasıl diyim bildiğiniz şu dizilerde filmlerde gördüğümüz hoppa şımarık fırlama hem çok havalı hemde kaşarlık katsayısı yüksek ama tip olarak çok güzel kızlar bunlar.Ben ona nasıl kızlardan hoşlanıyosun dediğimde : ' Kız dediğin havalı olacak bir kere öyle evde oturup yemek yapana ben kız demem kız dediğin güzel olacak çok havalı olacak insanlarda havası ve hareketleriyle saygı uyandıracak ama yeri geldiği zaman şımarık olacak hoppa olacak ele avuca sığmayacak çıt kırıldım olacak her bakışımda güzelliğiyle ve havasının verdiği büyüklük hissiyle beni büğleyecek' dedi.Bende tip olarak çok çok güzel değilim ama normalin baya üstüyüm işte.Ama hiç havam hoppalığım şımarıklığım yok arkadaşlar ayrıca evde yemekde yapıyorum bu erkek bana bakmaz mı ? Bakması için ne yapmalıyım ? Havalı hoppa ve yerine göre şımarık olmak için ne yapmalıyım ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben sana sadece şu kadar soyleyeyim eger değişirsen (ufacık bı ıhtımal,) o adamın hosuna gidersin iki gun sonra başka biri hosuna gider seni yollar. ama kendini tanıttıgın gibiysen gerçekten diğer butun erkekler senin ile ciddi dusuncelere sahip olabilir. diyecegim o ki onu kazanıp diğerlerini kaybedecegine, onu kaybet diğerlerinı kazan. şahsen ben hoppa bi kız gorsem, e azcık da hoşlansam ( buyuk konuşmak gıbı olmasın da ) 3 gun sürter, canımı sıktığında yollardm.

Erkekler Ne Diyor 16

• Sana bakmaz o söyleyım

• öncelikle onunla birlikteyken kot eşofman yerine vucut hatlarını ortaya çıkaran diz üstü ve göğüs yada sırt dekoltesi olan giy güneş olmasa bile saçında bir güneş gözlüğü olsun birde parlak ruj sürmeyi ihmal etme.Birde onunla iken kimseye eyvallahın olmasın takma içiyorsan parliament iç başka bir şey içme He birde en önemlisi ona vermiceksen o çocugun yanina bile yaklaşma ona sen vermezsin akşam gider başkasıyla beraber olur ruhun duymaz

• seninde şirketin olmalı.

• Bence havalı olsan bu adamın dediği gibi biri olsanda bu kişiyle mutlu olamazsan yoluna git bence

• boşver ne havasıymış o gitsin kendine hava vurdursun

• aşık atamassın sen uğraşıp kendını rezil etme arkadaşım . onun olmasını ıstedıgın olma o senın ıstedıgın olsun yoksa zıncırlerı gerı alamassın elıne.

• onun istediği tipe bürün

• sende havalı kız ol ona göre

• Sen kendini kullandırmak istemiyorsan git kendi dengin bir çocuk bul. Davul dengi dengine vurur. O çocuk muhtemelen seni kullanıp atar.

• dengin degil unuttt

• Parantez içini okudum kaldım... Daha da düşnüyorumm...Boşver onu... Seni seviyorsa peşinde ol..

• Bakmaz , hiç uğraşma kasma kendini. bunun gibiler seni kullanır, atar şöyle bir köşeye. sen evlenebileceğin, adam gibi bir adam bul. yetecek kadar parası olsun

• ne diyosun sen kardşm ya şımarık olmak için napmalıyım diyosun.. Boşver kendin ol kendini hiç değiştirme k.bakma ama çok saçma geldi bu isteklerin..Ayrıca ayıptr söylemesi benm altımda da 200.000 tl'lik arabam var kimseye de demedm ki havalı ol benm ol diye

• sekerim vazgeç bu sevdadan ,böyle adamlardan sevgilimi olur?

• bahsettiğin adam gerçekten çok fazla seviye üstü sen gerçekten onu doyurabileceğine güveniyor musun peki?

• Seviye üstümü? seviye üstü olan insan bi kızdan kaşarca davranmasını beklemez, kültürel açıdan karakter açısından kendisini geliştirmiş seviyeye sahip insan bunları istemez bunları görmüş geçirmiş ve artık bıkmıştır.

• Ne yani,sırf o böyle birini istiyor diye kendi benliğinden vaz mı geçiceksin ? Komik olan ne biliyor musun? O gönül eğlendirmek için birini ararken,sen onu ciddiye alarak ciddi birşey düşünüyor olman.

Kızlar Ne Diyor 8

• Yani diyo ki ``verceksen takılalım vermiceksen hiç uğraştırma beni ben aşk adamı değilim ben sokacak delik arayan piçin tekiyim``

• senin sevgilin zengin ama adam degil. midesizin teki. sen kendin gibi ol basit olma, yol ver gitsin. oyle kizlarla koluna takip bir ortama giremezsin ama senin sevgilin girer cunku adam degil.

• Kız dediğin havalı olacak herkesin malı olacak ilkesini benimsemiş enişte.Yol ver gitsin.

• bende böyle erkeğe erkek demem o ne ya o kızlardan hayır mı gelir o resmen diyor ki işte beni baştan çıkaran güzelliğiyle büyüleyen biri istiyorum diyor isterse şeytan olsun yani ..Bence sen bununla wakit harcama gerçekten kaybedersin ...Tamam sewebilirsin ama bu çocuk sana çok zarar verir söyleyim en sinir olduğum tipler ..param var herşeyim war tipim var sewgilim olacaksa da şımarık hawalı boyalı falan olacak diyor bırak ya senin yapman gereken tek şey ondan uzak durmak sana tawsiyem ..

• bu adam resmen sana kendi çapında yatma potansiyeli yüksek kadın modelini söylemiş! bu ne böyle ya.. kişiliğin yok mu senin? defolsun gitsin bırak..

• o senin içinde olmalıydıı rol yaparsan çok yapmacık ve itici olursun bence olduğun gibi ol sevecek olan böyle sevsin seni başkası için kendinden vazgeçme. hem o seni sevse şimdiden severdi havalı oldun diye sonradan mı sevicek severse de geçicidir daha havalısını bulunca ona gider. bence hiç uğraşma

• Havalı ol sen kendi çapında. Özgüven iyidir. Sonra sana artı olarak geri döner. ;)

• Sen bu böyle biri için kendin olmaktan vazgeçersen 1ni kazanayım derken tüm erkekleri kaybedersin. Öyle tiplerden hoşlanıyorsa çevresinde çokmuş zaten. Salla onu bunu bak hayatına..

Yükleniyor...