• Sor
  • Bence

Eski sevgiliden intikam almanın yolu?

Eski sevgilimizin acı çektiğini görmekten daha çok hoşumuza giden bişey yoktur hele de o sizi aldattıysa. Peki bunun için ne yapabiliriz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• İntikam aşktan arta kalanlar aslında.Bence gülebiliyorsan ve eğlenebiliyorsan bu zaten ona büyük bir dersdir .:)

Erkekler Ne Diyor 4

• seni aldatan bu kişi intikam alıncak kadar şerefli biri mii sence ?

• tabii ki de değil ama...

• bunun aması mamsı yok seni bu kişi aldatıyorsa zaten seni yok yerine koymuş zaten sen ne yaparsan onun için bir anlam ifade etmez...

• intikam almak yerine işine ve önüne bakmanı tavsiye ederim...bırak vijdanı ile yüzleşsin...o daha etkili olacaktır...geçmişi boşver...o geçmişte kaldı...sende kalan güç ve emeğini onunla tüketme,geleceğin üzerine harca,senin için hayırlısı o...daima ileriye bak...fazilet ve erdem ileride...

• neden intikam alma gereği duyuyorsun kiii

• insana unutulmak aci verir intikamlar değil :)

• o zaman ben ona veya bi arkadaşına onun ismi geçtiğinde o kim mi diyeyim yani =)

• tanima :) yakininda olsa bile alakadar olma yasamamis kimmis gibi davran

• iyi fikir aslında

Kızlar Ne Diyor 4

• Sende ondan dha iyişni bul daha güzel ol eğlen cos.. Muhakkak etkilenir merak etme.

• bende bunu haketmedim bende ona çektirmek istiyorum bu gözyaşlarımın hesabını tek tek verecek burada olmazsa ahirette..

• Senin yerinde olsam aldatılsam ondan intikam almayı düşünmezdim.İntikam almak için insanın içinde nefret olması gerek.Ben öyle birinden nefret bile etmem ... Yüzünü görmem,adını anmam ne yaparsa yapsın. Benden ırak olsunda ... Ne de olsa eden bulur,akışına bırakmak lazım.

• Ne kaybettiğini göstermek yeterli olacaktır

• işte sorum da bu ya ne kaybettiğini nasıl göstercez ona

• Öncekileri Göster
    • ondan intikam alabilirsin.
      Onu içinde kalbinde bitirmek sahici bir intikamdır, bu saydıklarım onu sana unutturacak.
      Ayrıca "gelen gideni aratır "sözünü de hatırlatmak isterim.

• inş

Yükleniyor...