Boğa erkeği nelerden hoşlanır?

Boğa erkeğinin ilgisi varsa onu daha fazla etkilemenin yolları nelerdir?Boğa erkekleri kendilerine ne hediye edilse çok mutlu olurlar?

Güncellemeler:
Bazı arkadaşlar espri yapayım derken saçmalamışlar.Saman,yulaf filan bunları oturun da siz yiyin!

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben 2 mayıs bir boğa olarak sana söyleyim pahalı hediye parfüm olur kaliteli mesela kokusu 4 gün kalıcı . saat sakın alma saatten sıkıldım artık takmıyorum zaten .. adidas nike puma 100 tl üstü güzel bi spor ayakkabı gider. güzel kaliteli bir gömlek gider belden daraltmalı. veee kız düzgün olmalı anneliğe uygun olmalı ben bakınca onu anne olarak hayal edebilmeliyim bu kız bu işin üstesinden rahat gelir demeliyim güvenebilmeliyim ailemden sonra 2. desteğim olmalı. her sıkıntımı dinleyip benimle bana fikir veererek çzümler üretebilmeli. sevmeli. güzel yemek yapabilmeli. elleri narincecik olmalı tırnakları orantılı kibar olmalı .ennnn manyağıdaaa aşşşkımmmm olmalı

• ağzıyla istediyse ve hiç bişeyin deyilse salla gitsin ben bi kızdan hediye istemem yüzsüzlük bu kızın parasıda yok ben alırım daha iyi

• yok ucuz şey alamam çünkü markaya önem veriyo paralı kendisi.her şeyi beğenmez diye burda sordum zaten.çalışsam daha pahalı bi şeyde alırım ama hem çalışmıyorum hem de aramızda bi şey yok.ağzıyla istediğinden telaşa kapıldım şimdiden

• valla sana bişey dicem inanmıcan kızın birisi bana 2 tane kot pantolon 1 tane tişört aldı bişey daha almıştı unuttum baştan donattı beni ama hiç sevinmedim çünkü hepsi ucuz şeylerdi 20 tl 10 tl çakma giymedim bile güzelde değildi güzel olsa giyerdim.hepsine verceği parayı toplayıp adam gibi bişe alsaydı daha iidi genede teşkr ettim napayım sevinmiş gibi yaptım iyi niyetli üüzülmesin

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 29

• kaliteden,sakinlikten,sadakatten,samimiyetten,şehvetten ve güzel yemekten.

• -da ekini ayrı yazanlardan hoşlanırlar

• adı üstünde boğa erkeği işte

• bilen bir ineğe sormak lazım performansını :D

• diğer 11 burçtan farkı yoktur

• Ben boğa erkeklerinden biriyim.(sürü halinde geziyoruz da..) Cinsel anlamda abaza değilimdir, kuş kalkmıyor da değil, idare ediyorum işte bi' tekmeyle ayarı oynayacak biri değilimdir, yapılan bi' şeye karşılık vermeyi pek sevmem, intikam söz konusu ise bayılırım. İki taş(hatun) görünce yapışmam hemen, hatta beklerim o gelip yapışsın da reddedeyim diye. :)

• Uyluk kemiğinin olduğu bölgelerin tetiklenmesinden hoşlandıkları gibi, bu bölgenin tahrişi söz konusu olursa, güzel kalça hareketleriyle partnerine zarar verdikleri gözlemlenmiştir. Biz bunun Neptün'ün 1986'daki meteor fırtınasından kaynaklanan yörünge kaymasından olduğunu düşünüyoruz.

• Mutluluk vericiyizdir :D

• çok iyidir :)

• boğa erkekleri ni çok bilmem ama boğa kadınları çok ateşli ve tutkulu oluyor.. erkeğide kadınına çekmiştir heralde

• Yalan söylemeyi unutmazlar...kandırmayı hiç unutmazlar...

• öküz gibidirler herhalde:)

• Özelden sor bunu bana. orjinal boğa erkeği karşında B)

• sorduğun sorunun cevabı özelde

• sen yaz burdan

• boğayım kolyeyi severim

• yemek yap

• ona kırmızı renkli hediyeler ver.

• ben boğayım ,genelde sadece bir öpücük yeter bana

• arpa yedirebilirsin çok sever boğalar:D

• boğa arkadasım yok olsaydı yardım edebilirdim

• İşlevsel olmalı, sakın biblo,çerçeve,kravat falan alma, çakı al, saat al, gömlek al.Ama boğa erkeğini etkilemek zordur, gene de bir işe yaramayabilir, garanti vermiyorum.

• Aynen uğruna olebileceğimiz bir aşk .. ne doğru soyledin :-)

• syrena seni zorla tutan yok gidebilirsin bu konu başlığı altından

• @syrena bölgesel korumacı mısın sende :D

• Öncekileri Göster
  • ben aslan burcuyum parçalarım o boğayı :) sen bitane oyuncak aslan al boğa bulamadım bunu aldım de :D

• kendini hediye edersen buna hayır demez boğa erkekleri:D

• inekten :))

• bır boga erkegı olarak saatten çok hoşlanırım bence uzun zaman kullanabılecegı yanında tasıyabılecegı bır hedıye alınmalı

• bıleklık kunye tarzı bıseyde olabılır

• kolunda saati vardı hediyeymiş ve kendi ağzıyla hediye istedi bugun benden bilemedimki şimdi

• Parfüm.

• Hediye olarak sanırım Yulaftan hoşlanırlar gibime geliyor ve Genellikle Keçi kadınına ilgi duyarlar gibi...kih..kih..kih..

• Boğa burcu mikemmeldir :-)) kendim diye soylemiyorum ...

• Evet yulaflı ekmğe bayılırız yada organik olan herşeye ;-)

• Ben de boğayım + ladım eferim :-))

• Öncekileri Göster
  • Açgözlüdürler , doymak nedir bilmezler.Bence başka burç erkeklerini denemelisin

• boğalardan :P

• saman

• ama gerçek bu tüm sığır türleri samana bayılır yada öküz yada boğa severler yani

Kızlar Ne Diyor 11

• bayılcam az kaldı

• inatçı sinirli dedğim dedik şahsen sevgilim burç ama sevgisine sadık içten

• 2senelik sevgılım.Boga burcu.Çok sinirli ve inatçıdır.o sinir varya kımsede yoktur.agırbaşlı erkeklerdendir.cook kıskanctır.anlıcagn zor kısılerdır

• :)

• aynen benimde 4 yıllık sevgilim boğa burcu aynı dedğin gibi

• Bakımlı havalı olmandan hoşlanırlar bir de güzel yemek yapman dan ayrıca çok kıskançtırlar ...

• ne mantıkmış ya sanki bilimsel deney yapıyo ben de kobayıyım :)))

• öyle deme,romantizm isteyince dibine de vururuz, iki duygusal gözyaşı almadan hayatta bırakmayız, kış günü açık havada terletir, yaz günü 40 derecede terletiriz @soran kaçırma bu çocuğu, uyandırayım:D

• EEEE sonra...! kih..kih..kih... Yahu getirecem şimdi size bir Boğa..Alayınız Tırsım kaçacaksınız he...

• Öncekileri Göster
  • Google sor!

• onlar aşkı sevgiyi isterlerÖzel bir hediye olmalı

• Boğa erkekleri sadece tıkınmaktan hoşlanır.Öyle entel hediyelerden hoşlanmazlar çünkü kafaları basmaz.Gerçek bu.

• Hayır.Gayet sakinim.özet geçtim :)

• biri seni fena kızdırmış olmalı

• ihtiyaç duyduğu, işine yarayacak kaliteli bir şey al.

• hediye olarak, jartiyer falan full donanım giyinip kendini paketleyebilirsin.

• kalbine giden yol midesinden geçer

• onu da yaparım da kalıcı bişi olsun istiyorum

• Kendi ellerinle en sevdigi yemegi yap. Boga erkegi bogazina düskün olur <3

• Asil &#246;ylesine yedirecen ki kendisine gelsin :-))))

• benimki biraz somalili gibi &#231;ok yedi&#287;ini sanmıyorum :)

• Not: Babamdan biliyorum... Pasta, kek felan da cok severler :-))

Yükleniyor...