Boğa erkeği nelerden hoşlanır?

Boğa erkeğinin ilgisi varsa onu daha fazla etkilemenin yolları nelerdir?Boğa erkekleri kendilerine ne hediye edilse çok mutlu olurlar?

Güncellemeler:
Bazı arkadaşlar espri yapayım derken saçmalamışlar.Saman,yulaf filan bunları oturun da siz yiyin!

En İyi Görüş

• ben 2 mayıs bir boğa olarak sana söyleyim pahalı hediye parfüm olur kaliteli mesela kokusu 4 gün kalıcı . saat sakın alma saatten sıkıldım artık takmıyorum zaten .. adidas nike puma 100 tl üstü güzel bi spor ayakkabı gider. güzel kaliteli bir gömlek gider belden daraltmalı. veee kız düzgün olmalı anneliğe uygun olmalı ben bakınca onu anne olarak hayal edebilmeliyim bu kız bu işin üstesinden rahat gelir demeliyim güvenebilmeliyim ailemden sonra 2. desteğim olmalı. her sıkıntımı dinleyip benimle bana fikir veererek çzümler üretebilmeli. sevmeli. güzel yemek yapabilmeli. elleri narincecik olmalı tırnakları orantılı kibar olmalı .ennnn manyağıdaaa aşşşkımmmm olmalı

• bu yorumu beğendim gerçekten.parfüm olursa biraz markaya kaçmak gerek.ayakkabı alamam denemeden uyduramam da ayağına.saati var zaten hediyeymiş.peki başka alternatifin var mı hediye konusunda

• Öncekileri Göster
    • yok ucuz şey alamam çünkü markaya önem veriyo paralı kendisi.her şeyi beğenmez diye burda sordum zaten.çalışsam daha pahalı bi şeyde alırım ama hem çalışmıyorum hem de aramızda bi şey yok.ağzıyla istediğinden telaşa kapıldım şimdiden

• ağzıyla istediyse ve hiç bişeyin deyilse salla gitsin ben bi kızdan hediye istemem yüzsüzlük bu kızın parasıda yok ben alırım daha iyi