Yalnızlık ile ilgili düşüncelerinizi öğrenebilir miyim?

Etkili cümleler bekliyorum arkadaşlar konumuz; Yanlızlığın tasviri hadi bakalım :)

Güncellemeler:
Yangınlar ortasında notaları kurşunlanmış bir şarkıdır yalnızlık...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 10

• Kafa dinlemek için ideal mistik bir düş

• yalnızlığım yalnızlığım kalp yarası yalnızlığım taşı bile yosun sarar seni kiminle paylaşayım..

• yalnızlık ıssız bir adada danışacak derdine derman olacak kimsenin hiçbir şeyin olmamasıYalnızlık milyonlarca insana kendini anlatamayıp ıssız adada olmaktan daha kötü hissettirmesiYalnızlık hani geçenlerde yaşadın da içinde bir acı hissettin o ışte yalnızlıkti

• Yalnızlık.. Sevgiliniz yok kafanız rahat. Kıskanan yok,hesap soran yok,izin istemek yok,izin vermediğin de sövmek yok,telefonu karıştıran yok,kıyafetine karışan yok hava güzel hayat güzel biz güzeliz hobaa -Pollyanna ft. dusunsenebi

• uçmuşlaaa buuu yere in kııız yeree :)

• :))

• "yalnızlık" tek kelimede ifade edilen o derin karanlığın içerisinde çığlk çığlığa susarken tek bir kelimeye muhtaç kalmaktır...

• lanet olası yalnızlık... bir türlü peşimi bırakmıyor, bak burada da soru olarak çıktı karşıma :) ne kadar kurtulmak istesem de olmuyor, bende alışmaya çalışıyorum işte.bir söz vardı ama tam hatırlamıyorum, yani yanlış olabilir ama aynen katılıyorum bu söze:Yalnızlık, sessiz bir intihar mektubudur, kimse öldüğünü anlamaz.

• süpersin

• saol =)

• Bazen ilaçtır yalnızlık!..

• Yalnızlık bir su şişesinin dibinde kalan bi kaç damla su gibi bence..

• Yalnızlık telefon rehberindeki isimleri tek tek gözden geçirip kimi arasam diye düşünmektir..Yalnızlık kendi kendine konuştuğunun farkına varınca kafayı yemek üzere olduğunu düşünmektir..Yalnızlık hayal kurmayı bırakıp geçmişle yaşamaktır..Bu cümleler benim yalnızlığımın tarifi..Genelleme yapmıyorum yani..Tek başına ailemden uzak bir memlekette yaşıyorum ve hayatımda da kimse yok..Yalnızlık zor yaaa :(

• sana bişey itiraf edeyim mi beni yazmışsın sen oraya :(

• Öncekileri Göster
    • inşallah :( pek öyle durmuyo ama

• aynı gibi ama ben fazlasıyla hayal kurarım

• yalnızlık yokluk içinde kaybolmak demektir

Erkekler Ne Diyor 11

• yalnız kalmak belli başına bir sanattır.

• Yalnızlıkta bir yerdir, bazen oraya da gitmek gerekir.

• artık yanlışlarıysa seni üzecek kimsenin olmamasıdır yalnızlık

• bir kap yemek vereninin olmamasi yalnizlik

• Kendin ile yüzleşebilmektir.

• yalınlığı sevmişimdir her zaman,bide sen olduğunda...o bana sen derde çaktırma küsüs bugünlerde,siz-bizli olduk tavır yapıyor da neysehep yanyana geldiğimizde bişeyler kopardıbenden yal- ondan -ız bizde böyleydik işte sadece; yalnızdık...

• Yalnızlık Yorganın, Yalnızlık Yastığın, Yalnızlık Senin Rengin, Tenin. Yalnızlık Senin Adamlığın...BirGün; Neden Yalnızsın? Diye Soracaklar Sana. Hazırla O Acıya Alıştırdığın Dudağını. Dim Dik Dur Ve; Sizin Kalabalıklarınız Benim Yalnızlığımı HoşGörmüyor Ve Ben Sizin Birbirinin Kopyası Ruhlarınızdan Tiksiniyorum! Yalnızlığım Benim İlacım; Siz Bu İlacı Hic İçtinizmi? Çok Hastalıklı Bakışlarınız, Uzak Durun Duruluğumdan... Dediğinde; Emin Ol HicBirsey Anlamayacaklar. Ama Sen Anlayacaksın; Tebessüm Ettirceksi Asiliğine, Asilliğine. Yine Kazanacaksın...

• karanlığın p**evenk her gece beni yalnızlığa satmasına,yalnızlığın fahişe olup hergece benimle yatmasına alıştım artık..

• link MFÖ Yalnızlık Ömür Boyu - Başka ne diyebilirim ki.."Varlığı bir dert, yokluğu yara"dır yalnızlığın.

• bazen huzurbazen duygusalbazen de varlıgıma hazan düşmüş hali.

• sessiz, sakin, huzurlu. ohhh

Yükleniyor...