Kısaca kendinizi anlatın deseler, bunu nasıl yapardınız?

farzedin iş başvurusunda mülakata kaldınız,özgeçmiş yazmıştınız ama karşınızdaki sizin ağzınızdan sizi dinlemek istedi,kendinizi nasıl anlatırdınız?

Güncellemeler:
bu sorunun özel hayatınızla bir ilgisi yok,kendinizi nasıl tanımlardınız,hangi özelliklerinizi öne çıkarır,hangilerini gizlemeye çalışırdınız? kişilik,iş ahlakı,hayat görüşü vs vs vs...
güncellemeden hazetmiyorum ama başıma gelen bir olayla ilgiliydi,gece çalışacağım part time bir işte karşımdaki kendinizi anlatın dediğinde şaşırıp kalmış,ne söyleyeceğimi bilememişdim,bu noktada yardımı olur diye yazmıştım ama beyinler farklı çalışıp farklı algıladı sanırım...

En İyi Kız Görüşü

• ben karakter olarak özgür , dış görünüşüne çok önem veren , lider olmayı önemseyen , hırslı tuttuğunu koparan biriyim.

bir iş benim mantığıma yatarsa bütün imkansızlara imkan bulunur

hayatımı lüks içinde yaşamayı severim en iyilere ulaşmaya çalışırım bundandır hayatım boyunca hep çalıştım hep mücadele ettim. tembel insanlar hiçbir istediğini elde edemedi.

çevremce sevilirim fakat beni sevmeyen eleştiren insanlar da var kendi kötü yönlerimi yontmaya çalışırım insanların benim hakkımda ne düşündüğü önemli ama ; kaale alınacak insanların.

derdim :)

Soran beğendi
    • kısa ve öz eline sağlık :)

• :)