Kısaca kendinizi anlatın deseler, bunu nasıl yapardınız?

farzedin iş başvurusunda mülakata kaldınız,özgeçmiş yazmıştınız ama karşınızdaki sizin ağzınızdan sizi dinlemek istedi,kendinizi nasıl anlatırdınız?

Güncellemeler:
bu sorunun özel hayatınızla bir ilgisi yok,kendinizi nasıl tanımlardınız,hangi özelliklerinizi öne çıkarır,hangilerini gizlemeye çalışırdınız? kişilik,iş ahlakı,hayat görüşü vs vs vs...
güncellemeden hazetmiyorum ama başıma gelen bir olayla ilgiliydi,gece çalışacağım part time bir işte karşımdaki kendinizi anlatın dediğinde şaşırıp kalmış,ne söyleyeceğimi bilememişdim,bu noktada yardımı olur diye yazmıştım ama beyinler farklı çalışıp farklı algıladı sanırım...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben karakter olarak özgür , dış görünüşüne çok önem veren , lider olmayı önemseyen , hırslı tuttuğunu koparan biriyim.

bir iş benim mantığıma yatarsa bütün imkansızlara imkan bulunur

hayatımı lüks içinde yaşamayı severim en iyilere ulaşmaya çalışırım bundandır hayatım boyunca hep çalıştım hep mücadele ettim. tembel insanlar hiçbir istediğini elde edemedi.

çevremce sevilirim fakat beni sevmeyen eleştiren insanlar da var kendi kötü yönlerimi yontmaya çalışırım insanların benim hakkımda ne düşündüğü önemli ama ; kaale alınacak insanların.

derdim :)

• :)

• kısa ve öz eline sağlık :)

Kızlar Ne Diyor 23

• Inatci

• Sıkılgan

• Anlatılmam yaşanırım derim

• ben benim

• Allahtan kısaca demişsin. demeseydin ne olacaktı bu cevaplar :)

küçük ama etkiliyim ://

• soğuk,tahammulsuz,hırslı,idealıst,mukemmellıyetçi,rahat,arıza,dürüst,sorumluluk sahıbı.

valla tum karakterımı ortaya koyarım ben:)

• Sıcakkanlı, önyargılı, kıskanç, küfürbaz, güvenilir, o bir boğa burcu o biiiirrrrrrrrrrrr...

• he

• boğa mı !

• Sıcakkanlı,gülmeyi seven,inatçı genel anlamda pozitif biriyim.

• kendi özelliklerini tam olarak belirtme genel özellklerinden birkaçından bahsedebilirsin mesela

• işverenle görüşme esnasında vücut dili ilk önyargı,heyecanlı ve gergin olmamak gerekir,kendine güven olmalı,tabiiki aşırısıda antipati uyandırır.çalışkan ve dürüst olduğumu,bana güvenebileceklerini,verilen her işin üstesinden gelebilecek beceriye sahip olduğumu.tecrübelerimi,hedeflerimi,verilecek işle ilgili düşüncelerimi açık yüreklilikle ifade ederim.

• sabırsızlığımın ve inadımın dışında pozitif biriyim..

• gamsız vefasız bırıyım derdım

• mikemmmel

• kendi kuralları ve prensipleri olan bir insanım. Mesela toplumun kabullendiği bir durumu ben kendı hayatımda kabullenmeyebılırım ve asla mıllet uyguluyor dıye aynı durumu hayatımda var etmem.

kimi zaman güler yüzlü tatlı kimi zaman çok uç noktalarda hırçın sinirli olabilen biriyim

uyumlu bır ınsanım fıkır paylaşmayı severım yalnıs sabit fikirli oldugum bir konuda kimse kolay kolay fikrimden caydıramaz

kimi çok masum kimide çok ukala bulur beni. Yani nasıl bakarlarsa öyle görüyorlar

ukala değilim sadece gerçekleri söylemeyi severim açık sözlüyüm

haksızlık ve mantıksızlık beni çok sinirlendirir

• ben değil tanıyanlar anlatsınnnnn :)

• :))

• misal mi? aşkolsun

• misal...

• Şİmdi bunu cevaplamak için nerde hangi işe gireceğimize bağlı çöpçülük işi yapacağımızda çok iyi bilgisayar kullanırım diyemeyiz herhalde..yada ev temizlikçisi olacağımızda hanımım ben çok iyi photoshop yaparım evinizi 5 dk.kada hdr ile değiştiririm diyemeyiz

büyük bir şirkette de partona camsil alsak daha iyi diğerleri güzel temizlemiyor diyemeyiz

onun için hangi yerde hangi işe gireceğimizi bilmeden cevap veremem...

özel hayatınızı yazın demediğine göre..işte nasıl biriyiz onu diyorsun ondan gireceğimizi iş yerine göre özelliklerimizi söyleriz...şimdiden bişey diyemicem...

• peki...

• Hiç Kimse Dinlemiyor Kalbin Ne Söylediğini

Kimse Gerçeği Görmüyor Hayat Yokuşlarında

Yalan Savaşlarıyla Kimse Gerçeği Bilmiyor

Yıllar Sonra Anıları Üzülerek Hatırlanacak

Pişmanlık Kaderini Nede Peşini Bırakmayacak

Aşkın Kor Soğuk Sulara Kapılmayacak

O An Bir Daha Yaşanmayacak

Gidecek Yerim Yok Çalıcak Bir Kapım Yok

Anlarsın Yalnız Kaldın Mı Bu Dünya Da

Diyecek Sözüm Çok Ama Dinleyen Yok

Yoruldum Yalnız Sevmekten Yalan Dünya

Hiç Kimse Dinlemiyor Kalbin Ne Söylediğini

Kimse Gerçeği Suymuyor Hayat Yokuşlarında

Yalan Savaşlarıyla Kimse Gerçeğini Görmüyor

Yıllar Sonra Anıları Üzülerek Hatırlanacak

Pişmanlık Ne Kaderini Nede Peşini Bırakmayacak

Aşkın Kor Soğuk Sulara Kapılmayacak

O An Bir Daha Yaşanmayacak

Diyecek Sözüm Çok Ama Dinleyen Yok

Yoruldum Yalnız Sevmekten Yalan Dünya

• kısaca?:D

• :D

• böyle kal her zaman :D

• Öncekileri Göster
  • Benim hayatim saygi ve ahlaktan olusur.

• 24 yasindayim 8 senedir ayni firmada calisiyorum böyle mülakata kalmadim kalsem ne derim kendi hakkinda ?

caliskan, azimli, güler yüzlü pozitif vs vs

ise alindimmi :)

• ok :)

• zeki esprili mutlu :)

• Pozitif ve istikrarlı

• kişiliğimden bahsederim.elbette mulakatta ahlak anlayışımı.hayata bakış açımı ama bana adam derse ki sevgilin varmı yok bilmeme falan fistan gibi sorulara kapalı olur pas derim. ne iş olursa olsun saygılı oldugumu ve işimle özel hayatımı karıştımayacığımı bilemleri ve ne iş verilirse onu yapacağımı dile getiririm...bu tip şeyler.

• özel hayatımı bi iş yeri sorsa o işyerinden bana hayır gelmez.ama özgeçmiş dersen ben burda şimdi anlatsam.olmaz.özgeçmişim benim özelim oldugu içinde anlatamam...

Erkekler Ne Diyor 17

• bu kadar kısa anlatılamam der çeker giderdim

• iyimser, uzlaşıcı, batılı, çözümcü, yakışıklı, bakımlı, alçak gönüllü, dindar, eğlenceli, samimi, doğal, komik

• Karmaşık, sarmaşık.

• Etkisiz Eleman.

• doğruları söylersem işe alınmam..

• heralde yani :)mutlaka bir ilke imza atman gerek salla babam salla

• Büdü gibiyim.

• Agresif komplexli.

• ben anlatmam zamanla tanırlar.

• Anlatılmaz yaşanır :D

• Yavaş.. :)

• Saygılı ve hoşgörülü,çalışkan,sessiz ve sakin bir kişiliğim vardır.

• Güvenilir,sakin bir kişilik.

• iş disiplini ön planda tutan,saygılı,dürüst,öğrenmeye açık, analitik düşünen, hazır cevap, çok açık sözlü, sözüne sadık,güvenilir,adaletli,

eğlenmeyi çok seven pozitif bakış açısına sahip, farklı dünya görüşlerine açık, iş bitirici

• kızlara zaafı olan bir insanım:)

• e kolay gelsin o zaman...

• alsalar nolcak bir daha aldırıyorum en büyük darbeyi hiç beklemediğim bir insandan hiç beklemediğim şekilde yedim ama yaptıklarımın cezasıdır diyip geçiyorum :)

• boyunun ölçüsü alınmamış sanırım :b

• Öncekileri Göster
  • dürüst calıskan zeki ...

• nokta kadar menfaat için virgül gibi eğilme !

• beni anlatıyor ;))

• bu çok manidar cümleden ne anlamalıyım...

• Okuduğum okulları çalıştığım yerleri zaten yazarım cv ye onun dışında kişiliğimi anlatamam onun görmesi gerekir:)

Yükleniyor...