• Sor
  • Bence

Yalan söylemeyen kız var mıdır?

yalan söylemeyen kız varmıdır? ufak ylalnlardan bahsetmiyorumm... mesala sevgilisine söz verir herhangi bi konuda onuda yapar ama cok usta... Daha Fazla

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 23

• Kişiden kişiye değişir bu durum yani cinsiyete bağlanamaz.

• 1 yıl boyunca hiç söylemedim, içimden de söylemek gelmedi. Ama o çok yalan söyledi. Daha sonra soğuyunca ben de söyledim.

• ben söyledim. Sanırım ki söylemeye de devam ederim.. Fakat benim söylediklerim beyaz yalan sayılır.. Öyle arkadan iş çevirmek sayılmaz Bence bu beyaz yalanları herkes söylüyor..

• *birtane söledigin bi beyaz yalan sölesene... nekadar beyaz ?

• Öncekileri Göster
    • :D

• Bu dediklerimi herkes söylüyor.. Bunları da söylemiyorum diyen varsa o işte gerçek yalancı..:D

• söyledim ama çok geçmeden açıkladım

• Sanmıyorum.

• karakter meselesi.yalan söylemeyen erkekte vardır.

• Hic yalan söylemeyen Kiz (ve de Erkek) yoktur

• evet ama erkekleri savunmak için demiyorum kız erkekden daha çok söylüyor...çevremde gördügüm kadarıyla..

• var.birs.ona güvenim sonsuz <3 :D

• Bence genelleme yapmak icin yetersiz. Erkek de soyler yalani kiz da. Bunun kizi erkegi olmaz. Aralarindaki iliskiye ve kisilere gore degisir.

• ama dikkat etdersen &#231;everene erkek daha az s&#246;yl&#252;yor.. ii&#351;in &#351;eyini &#231;ıkarmıyor...ben erkek s&#246;lemiyor demiyorum zaten ama erkeginki en azındann abartıya ka&#231;mıo..

• Senin cevrende bu fazla demek ki. Normalde boyle degil cunku.

• yalan kız erkek ayrımı olan bısey degıl kategorıde goruldugu gıbı kısılıkle ılgılı olan bırseydır.ona tek yalanım ayrılırken saygı duyuyorum dıyısımdı.baskada yalanım olmadı hıç kımseye.zaten beceremıyorumda kekelemeye baslıyorum

• 4 sene boyunca hic..

• ayem

• benim kücük kiz kardesim hic yalan konusmaz kücük derken 25 var

• her 10 kızdan 1 tanesi söylemez sadece. geri kalanların hepsi yalancıdır. o 1'i bulmakda zor baya

• Onun olamayacaği kadar dürüsttüm bu yeterli sanırım.

• söylemedim..

• ben ben ben yalan söylemem !

• ben varım. Kalıbımıda basarım. İsteyen inansııın istemeyen inanmasın.

• Numunelik.

• ben sölemedim sölememde neden bilmiorum ama sevgilime karşı hep dürüst olmak istiorum sanırım onu çoooookkk seviyorum :)

• hiç yalan söylemedim hep dürüstüm hep masumdum ama bu yüzden çok kaybettim

• herkes yalan söyler

• hayat karşılıklı bnce.. erkek yalan söylerse kızda söyler.. keske yalan diye bsy olmasaydı offf :/ :(

Erkekler Ne Diyor 12

• ben söylemiyom..lan ben kzı degilim zaten demek ki yomuş..

• Yoktur.

• YOKTUR.Türk kızları, tutamayacağı sözler vermekte, dünyada açık ara liderdir.Türk kızlarının ağzı güzel laf yapar, methiyeleri düzerler ama iş icraate gelince, koca bir sıfır.

• yalan söylemeyen insan var mıdır?

• Yoktur bana göre.

• yalan söylemeye çok ufak yaşta başlarlar erkek çocuğu gibi değillerdir yalan söylemeye ailelerin tutucu rejimi alıştırır ve ustadırlar bu konuda

• Evet bu mantikli Turkiye icin.

• benim her s&#246;yledi&#287;im mantıklı ama bazıları anlamıyor beni i&#231;im dı&#351;ım bir benim

• Allah bile biliyo ,bak bitane bile kadın peygamber yok :-)

• ilgin&#231;i yorum:D

• Öncekileri Göster
    • Kadinlarin dunyaya asil gelis nedeni neymis?

• 1.si Allaha olan kulluk g&#246;revini yerine getirmek . 2.side erkeklerin cinsel ihtiya&#231;larını kar&#351;ılamak i&#231;in gelmi&#351;tir.Tamam hemen beni geri kafalı olarak zannedebilirsiniz ama islamda bu b&#246;yle ,erkek &#252;st&#252;nd&#252;r kadından.

• Allah birdir deseler inanma :S

• :DDama onada inanmak lazım:D

• Vardır mutlaka bir muamma ye&#287;enim :))

• :DD

• yoktur

• CIK

• denk gelmedi...o yüzden güvenemiyoruz.

• var benim aşkım

Yükleniyor...