Bir erkek neden uzun bir zaman kimseyle çıkmaz ve bunları yapar?

Şimdi efeniim bir erkek var kızı seviyor çıktılar ettiler , çok uzun bi zaman geçirdiler alıştılar birbirlerine. çocukta ilk defa biriyle böyle güzel anlaşıyordu.ama çocugun bi ara kafası bozulmuş kızdan ayrıldı kızda saydı sayıştırdı . çok ağır laflar etti .çocuk kinci.bi lafı 10 sene takar.neyse arada zaman geçti. barıştılar. çocuk ta seviyordu .ama çocuk hep bu olayı hatırlatıyor kıza.ve sevmediğini söyleyip ayrılıyor. kız sürekli geri dönüyor çocuğa. hiç peşini bırakmıyor çocugun. seviyorum diyor yalvarıyor. neler yapıyor neler. çocuk kovuyor kız gitmiyor. ettiği laflardanda bin pişman. kız hep geridönüyor ..ama son kovuşunda bi daha dönmedi .çocugun durumu iyi. kızınki kötü.neyse bi sürü şey..çocuk oldugu kadar olmadıgı kader yazmş sosyal paylaşm sitesine.kızı istememiş artık. ama kıza haksızlık yaptı. kız haklıydı. çocukta dengesiz bir tip biraz.neyse kızdan sonra uzun bir zaman kimseyle çıkmamış bu çocuk neden çıkmamış olabilir ? kızı bekliyor olabilir mi ? alışmıştı kızın dönmesine ,kızdan bi adımmı bekliyordur ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sakın çocuğun ruh hali bozuk olmasın arabesk dinliyip kafayı çekmesin ... Her içtiğinde daha daha daha da saldırganlasmasın... Ne o kız nede bi başkası anlayamaz onu zamanında güvenmiş sarılmış can deseydin onuda alırdın demiş ... kızda herşeyi mahvetmiş şimdi ne o sevebilir ne de sevilebilir... Böyle yanlız ve sessiz kendi kurduğu dünyada yaşar gider...

• benim yüzümden mi...

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir genelleme yapmış olabilir.İyi anlaştığım bir kız bana bunu yaptıysa diğerleri ne yapar kim bilir! diye. Ayrıca şunu da anlamıyorum; Soru sorarlarken sayıp sayıştırıyorlar erkek hakkında sonra da bu çocuğu seviyor ne yapmalı! (Bkz. ''çocuk kinci.bi lafı 10 sene takar'' ,'' çocukta dengesiz bir tip biraz''). ''oldugu kadar olmadıgı kader(Şems)'' Genci bilmiyorum bu sözü yazarken ne düşünmüş. Ama şair ruhlu birimi onu bilmek lazım yorum yapmak için. Sözün anlamı derin çünkü!

• Bana değil ona ne çağrıştırdığı önemli!

• sana ne çağrıştırıyo

• aşılır hepsi. adım atma bırak o gelsin tilki dükkan misali

• irademin huysuz tarafı , bu arkadaşlık sitesiyle olacak değil ki sosyalleşmen lazım biraz dışarı çık internet bir zehir. gerçek olan dışarda..

• onu unutmak için arkadaşlık sitesine üye oldum

• Okurken yoruldum, özet geçsen ? :/

• kız erkegin ona dönmesini bekliyor ama erkek ona dönmüyorsa bunu ancak düzenli bir cinsel hayat bunu duzeltir.Senden umudu kesmiş unut onu ya da başa bir şekilde kandır

• Hayır, o kıza söyle havada bulut o çocuğu unut.Sadece kimseyi bulamadığı için birisi ile çıkamıyor çocuk.Ayrıca burada ikisi de sorunlu bence.

• Peki bakalım.Hayırlsı olsun.

• yok ya kafam rahat

• Sanal ortamdan sevgili bulma dediğim gibi sen üzülebilirsin.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 1

• erkekler ilişkileri bittiğinde takılıp kalmazlar hayat devam ediyor moduna çabuk girerler o yüzden kızı beklediğini sanmıyorum

Yükleniyor...