• Sor
  • Bence

"Baba" ne demek? Babam diyebilmek nedir?

"Baba2 ne demek? Nasıl tanımlanır?Benim BABAM; hiç "tanıyamadığım", eve uğramayan, sorumsuz, bizi 12 yıl önce terk eden adam. Bir kere kızım demediği, terk ettiği yetmiyormuş gibi, bizi borç batağına sokan adam.Ama yinede içimde garip bir duygu var..Galiba ben onu özlüyorum,hiç tanıyamadığım babamı..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• çak garip genelde kin tutarla r bir akadaşım vardı rahmetli oldu kızı 3 yaşındayken anasından ayrılmışlar sonra bulamamış felan kızını anasıda göstermemiş kız büyüdü doktor oldu ,arkadaşımsa kanser ölüm döşeginde yol gözledi belki gelir diye i,ben facede bir mail yazdım kızına baban ölüm döşeginde diye lütfen bir gör malesef gelmedi ,bukadar kin olurmu,arkadaşım sa öldü Allah rahmet eylesin ,birdaha sonsuza kadar yok artık,arkadaşım tanıdıgım en mükemmel insanlardan biri idi bir yeşil ışık yak derim ben

• Basin sagolsun

Ondan nefret etmem gerekiyor aslinda ama olmadi olmuyor :( en son 2 yil önce birdaha ulasamadim

• böyle babaları anlamıyorum sen iyi bir insasın yeşil ışıgını yak nede olsa bandır,çok şey kaybetmiş kızım diyebilmenin güzeeliğini bir bile bilse kesin bir kadın vardır

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir kız çocuğu için baba herşey demekNe kadar sorumsuz olsada, ne kadar kötü birisi olsada vazgeçemeyeceğin tek erkek olsa gerek

• Babam bana uzak biri. Yanımda olduğunu bilsemde varlığını hissedemediğim biri. Böylesi daha kötü.

• tanımlayamam.baba kelımesı bıle bana uzak cunku

• baba demek daha çoktoplumsal bişey.anne gibi değil yani.annelik içten gelir.babalığı toplum dayatır.babalar da toplumun kurallarını.aslında babalar evlerimizdeki memurlardır.devleti düzeni örgütlemek için.özleme bence ben özlemezdim belki

• bana böyle diyenlere hep tamam hiç tanımadın sadece lafta baba kelimesi var senn için emin ol yanında olupta onun baban olduğunu hissedememk sana yabancı gibi olması insana daha çok koyuyor diyorumsadece çocuk yapıp bırakmakla baba olunmuyor bence

Yükleniyor...