• Sor
  • Bence

Bir erkeği elde etmek için ne yapmalı?

Güzel bir kadınım. Etrafımdaki erkeklerin hepsi peşimde. O hariç. Ne yaptıysam olmadı. Hep kaçıyor. Ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Ben kovalamaktan yoruldum artık ama o kaçmaya devam ediyor benimkisi artık inat oldu.
Ona olan zaafımı çok iyi biliyor resmen işkence ediyor.
Daha net anlatayım zaten arkadaşız ondan çok hoşlandığımı da biliyor onun bütün arkadaşları da biliyorlar bu durumu ve hepsi onun yerinde olmak için can atıyorlar ama o oralı değilmiş gibi oooffff yaa eziyet ediyor bana ne gel diyor nede git...
Bana mı yok erkek.istemediğim kadar çok ama ben onu istiyorum...
sürüneyim :) neden? amacım sürünmek değil onu elde etmek. bilmem anlatabildim mi?
peki belli bir süre hiç görünmemek mi daha iyi yoksa görünüp ilgisiz kalmak mı ?
cevaplarınız için teşekkür ederim olumlu veya olumsuz. yarın akşamdan itibaren uygulamalı olarak deneyeceğim :)))
Vala ben onu anlamıyorum haftasonu gördüğümde beni çok şaşırttı ilgiliydi konuşkan ertesi gün yine buz. galiba vazgeçmek üzereyim bu sevdadan. oyun oynuyor
sonunda avucumda :)))) artık bana karşı ilgisini biliyorum.oyun oynama sırası bende :))) yani İNTİKAM ;)

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bence görüşmemek yerine ilgisiz davranırsan o senin kovalamaktan sıkıldığını düşünücektir.ilgisiz derkende şunu kastediyorum:"aaa sen mi geldin?hiç görmemişim" şeklinde olan ilgisizlikler daima yapmacıktır ve asla işe yaramaz..daha çok artık ondan bi beklentin kalmamış gibi davran.artık ona o gözle bakmadığını düşünsün.ilgini çekmediği izlenimini yaratki kendinde bi yetersizlik oluşsun.böylece sendeki ilgi kesilince o ne olduğunu merak edicek ve etkileyiciliğini kaybettiğini düşünüp seni ekilemeye çalışıcak..tabiii sana karşı boş değilse..eğer seni istemiosada zorlama bence.

• beni istediğini adım gibi biliyorum ama bu şekilde neden davrandığını bir türlü çözemiyorum...

Erkekler Ne Diyor 12

• yahu bırak sal gitsin anlamış ilgini oyun oynuyor seni yedekte tutuyor bile olabilir inat etme! bu bir stratejidir geri çekil öyle hamleni yap yoksa bozguna sen uğrarsın!

• Şimdi öncelikle onunla ilgilendiğini belirten tüm davranışlarını kes. bi süre böyle devam et daha sonra diğer erkeklerle yakınlaş. yakınlaş derken bi ilişkiye başlama tabi ve bunu onun görmesini mutlaka sağla. O sana gelip ilgi gösterecektir ancak tuzağa düşme bi süre yüz verme...En olası yol bu bence.

• Konuşmayı dene :)

• ben kendini bilen basit olmayan bir insan sevmek isterim. bence sende peşinden kuşma kuştukça uzaklaşır .

• Belki de ilk yaklaşımınla onu ürkütmüş olabilirsin. Biz erkekler bazen hiç beklemedğimiz bir tepkiyle karşılaşınca o kadından uzak dur diye bir ses gelir içimizden. Hiç ilgisiz davran ve hiç bir şey olmamış gibi davran bakalım ne yapacak. Cevabı buraya yaz. iyi avlar :)

• İkimiz de aynıyız aslında belki de bu yüzden kaçıyor ikimiz de kendine güvenen ters karaktere sahip, kimseye eyvallahi olmayan kişileriz böyle bir kadını herkes istemez, korkar.

• görünüp ilgisiz kalmak daha mantıklı senden daha iyisini buldum imajı sergile ;)

• denemekte fayda var.

• Sen ipleri çoktan vermişsin onun eline ilgisiz davran biraz bu arada da daha fazla dikkat çekmeye çalış ;)

• hakediyorsun sürün o zaman

• ben sürünmem ama onu süründürmek için elimden gelen neyse yapıcam...

• Bence hiç bu kadar uğraşmana gerek yok medeni cesaretini topla git konuş bu kadar kendini yıpratmana gerek yok :)

• sana erkek mi yok o çocuk hint kumaşı mı ısrarın niye seni tinlamayanı sen hiç tınlama

• Aşkını ılan et olmazsa olmaz artık

• Kaçan kovalanır bence bunu dene . Ama şimdiye kadar görmediyse seni zor be. Kadınları da anlayamıyorum. şimdi senin sorduğun bu soruya erkeklerin yorum yapmaması lazım bence benimde hemcinslerinin yorumlarını dikkate al kadınlığını kullan cesaretlendir onu sen ilk adımları at

• Karşındakini alkollüyken dene bence. Ya kör ya da gay'dir belki de. Ama senden daha iyi bir hatunu olma ihtimali daha yüksektir. O kızda bulamadıklarını sen verebilirsen onu elde edersin :)

• sabah hatırlarsa devam edersiniz ilişkiye artık. kısmet :P

• Galiba senin bu konuda deneyimlerin fazla onunla ilk iş yatmak olsaydı bu zaten çoktan ölürdü şekerim

Kızlar Ne Diyor 7

• sadece boşver. hiç ilgilenme bir süre ama gerçekten ilgilenme. o sana gelecektir ;)

• notere gitmelisin

• Ona hislerini açıkladığın bir mektup yazabilirsin.

• Artık biraz dur soluklan ona ilgin olsun olmasın demiyorum ama dur biraz sonra yavas yavas çekil onun görebileceği yerlerde ol karşı cinslernen konus biraz kıskandırmaya calış ee yine olmazsa sen teklif et çekinme..

• birinci seçenek onun da yakışıklı olması ve bütün kızlar peşinde olduğu için ilk hareketi karşıdan beklemesidir.ikinci seçenek ikili ilişkilerinde utangaç biri olmasıdır.üçüncü seçenek ise eşcinsel olma ihtimalidir.ilk adımı atmaktan başka çaren yok sanırım. bir merhaba ne kaybettirir ki...tavlama oyunları oynamaktansa konuşmak daha kesin bir yoldur...bir yerlere davet et. ortak bir şeyler bul işte..:)

• İlgi göstermediğin an, sana döneceği andır. Doğal ol.

Yükleniyor...