Bir erkeği elde etmek için ne yapmalı?

Güzel bir kadınım. Etrafımdaki erkeklerin hepsi peşimde. O hariç. Ne yaptıysam olmadı. Hep kaçıyor. Ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
Ben kovalamaktan yoruldum artık ama o kaçmaya devam ediyor benimkisi artık inat oldu.
Ona olan zaafımı çok iyi biliyor resmen işkence ediyor.
Daha net anlatayım zaten arkadaşız ondan çok hoşlandığımı da biliyor onun bütün arkadaşları da biliyorlar bu durumu ve hepsi onun yerinde olmak için can atıyorlar ama o oralı değilmiş gibi oooffff yaa eziyet ediyor bana ne gel diyor nede git...
Bana mı yok erkek.istemediğim kadar çok ama ben onu istiyorum...
sürüneyim :) neden? amacım sürünmek değil onu elde etmek. bilmem anlatabildim mi?
peki belli bir süre hiç görünmemek mi daha iyi yoksa görünüp ilgisiz kalmak mı ?
cevaplarınız için teşekkür ederim olumlu veya olumsuz. yarın akşamdan itibaren uygulamalı olarak deneyeceğim :)))
Vala ben onu anlamıyorum haftasonu gördüğümde beni çok şaşırttı ilgiliydi konuşkan ertesi gün yine buz. galiba vazgeçmek üzereyim bu sevdadan. oyun oynuyor

sonunda avucumda :)))) artık bana karşı ilgisini biliyorum.oyun oynama sırası bende :))) yani İNTİKAM ;)

En İyi Kız Görüşü

• bence görüşmemek yerine ilgisiz davranırsan o senin kovalamaktan sıkıldığını düşünücektir.ilgisiz derkende şunu kastediyorum:"aaa sen mi geldin?hiç görmemişim" şeklinde olan ilgisizlikler daima yapmacıktır ve asla işe yaramaz..daha çok artık ondan bi beklentin kalmamış gibi davran.artık ona o gözle bakmadığını düşünsün.ilgini çekmediği izlenimini yaratki kendinde bi yetersizlik oluşsun.böylece sendeki ilgi kesilince o ne olduğunu merak edicek ve etkileyiciliğini kaybettiğini düşünüp seni ekilemeye çalışıcak..tabiii sana karşı boş değilse..eğer seni istemiosada zorlama bence.

• beni istediğini adım gibi biliyorum ama bu şekilde neden davrandığını bir türlü çözemiyorum...