• Sor
  • Bence

Lustral kullanan var mı?

kullanmaya başlayacağım ama korkuyorum bağımlılık felan yapar diye.. bağımlılık yapar mı ne gibi yan etkileri var birde?

En İyi Görüş

• Kullananlar memnun ben bildiğim genel olarak.Şöyle bir şey psikiyatri ilaçlarında doktorun verdiği dozu onun istediği süre kulanıp bırakırsan bağımlılık olmaz.Zaten azaltarak bırakıyorsun.Panik yapmana gerek yok.

KizlarSoruyor'u Facebook'ta beğen, en ilginç sorular ve benceleri kaçırma

Erkekler Ne Diyor 9

• doktor kontrolünde kullanırsan birşey olmaz günde 1 yada 2 tane zamanı geldimi kesebilmen lazım

• manyakmısın kızım piskolojik sorunları olan bi arkadaşım alıyor içki içemiyo o günlerde bide sersem gibi oluyor

• manyaklıkla ne alakası varki. ben zaten alkol kullanmıyorum o yönden sorun yok..

• Öncekileri Göster
    • varki kullanıyorum yoksa delimiyimde kullanıym durduk yere :)

• bana garip geliyor insanların neden piskolojik sorunları oluyor

arkadaşımvar

çok iyi bi çoçuk efendi ama lustural kullanıyor içmediği günler yan etki olarak herkez gibi bağrıyor sinirleniyo arada bi o sorunu var onun dışında iyi onun içinde almasın agerek yok

• bağımlı yapma potansiyelleri yok diye bilinir o ilaçların.

yan etkileri genel olarak çok hafif her ilacın yan etkileri gibidir,kullandıkça o yan etkilerde azalacaktır.

geçmiş olsun

• daha önce kullanmadım.

• kısa süreli kullanamazsın ... diğer depresanlar gibi ağır değildir ... minumum 6 aylık bir süreç lazım düzenli kullanmalısın ... kullnadığın sürece kendini iyi hissedersen bunu ilaçla bağdaştırma ... insan beynini hafife alma ... o ilacın yapamadığını beynin ile yapabilirsin

• hiçbir ilacı dr danışmadan alma lustral herkeze aynı etkiyi yapmaz

• doktor vermeden ilaç alınırmı hiçç ne olduğunu bilmiyorum ama

• doktor verdi

• bunların cevabını bir doktor veya psikologdan almalısın

• biliyorum ama merak ettim kullananlardanda duymak istedim.. =)

Kızlar Ne Diyor 7

• Doktor tavsiyesine uyarsan bir sıkıntı söz konusu olmaz.

• Doktor tavsiye etmediyse sakın kullanma ..

• doktor verdi.. =)

• Hangi dozda onerdiyse uygulamalısın ..Ben kullanmadım ağır geleceğini düşündüm .

• Lustral hafif bir anti depresan ilacı uyku yapıyor annem kullanıyor birde aşırı heyecanlanmalarda kendime mukayet olabilmem için doktor tarafından bana önerilmişti.

• doktor verdiyse kullanmalısın boşuna o kadar yıl okumuyorlar

• bağımlılık yapmıyor sadece sakinlik veriyor.

uyku hali olmuyor günlük işlerini görebiliyorsun

• Merak ettim bende istiyorum!

• Kullandım. Yüzde aşırı sivilce yapıyor ve şişmanlatıyor

Senin görüşün var mı?

0/2000

Yükleniyor...