• Sor
  • Bence

Lustral kullanan var mı?

kullanmaya başlayacağım ama korkuyorum bağımlılık felan yapar diye.. bağımlılık yapar mı ne gibi yan etkileri var birde?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kullananlar memnun ben bildiğim genel olarak.Şöyle bir şey psikiyatri ilaçlarında doktorun verdiği dozu onun istediği süre kulanıp bırakırsan bağımlılık olmaz.Zaten azaltarak bırakıyorsun.Panik yapmana gerek yok.

Erkekler Ne Diyor 9

• doktor kontrolünde kullanırsan birşey olmaz günde 1 yada 2 tane zamanı geldimi kesebilmen lazım

• manyakmısın kızım piskolojik sorunları olan bi arkadaşım alıyor içki içemiyo o günlerde bide sersem gibi oluyor

• manyaklıkla ne alakası varki. ben zaten alkol kullanmıyorum o yönden sorun yok..

• Öncekileri Göster
    • varki kullanıyorum yoksa delimiyimde kullanıym durduk yere :)

• bana garip geliyor insanların neden piskolojik sorunları oluyor
      arkadaşımvar
      çok iyi bi çoçuk efendi ama lustural kullanıyor içmediği günler yan etki olarak herkez gibi bağrıyor sinirleniyo arada bi o sorunu var onun dışında iyi onun içinde almasın agerek yok

• bağımlı yapma potansiyelleri yok diye bilinir o ilaçların.yan etkileri genel olarak çok hafif her ilacın yan etkileri gibidir,kullandıkça o yan etkilerde azalacaktır.geçmiş olsun

• daha önce kullanmadım.

• kısa süreli kullanamazsın ... diğer depresanlar gibi ağır değildir ... minumum 6 aylık bir süreç lazım düzenli kullanmalısın ... kullnadığın sürece kendini iyi hissedersen bunu ilaçla bağdaştırma ... insan beynini hafife alma ... o ilacın yapamadığını beynin ile yapabilirsin

• hiçbir ilacı dr danışmadan alma lustral herkeze aynı etkiyi yapmaz

• doktor vermeden ilaç alınırmı hiçç ne olduğunu bilmiyorum ama

• doktor verdi

• bunların cevabını bir doktor veya psikologdan almalısın

• biliyorum ama merak ettim kullananlardanda duymak istedim.. =)

Kızlar Ne Diyor 7

• Doktor tavsiyesine uyarsan bir sıkıntı söz konusu olmaz.

• Doktor tavsiye etmediyse sakın kullanma ..

• doktor verdi.. =)

• Hangi dozda onerdiyse uygulamalısın ..Ben kullanmadım ağır geleceğini düşündüm .

• Lustral hafif bir anti depresan ilacı uyku yapıyor annem kullanıyor birde aşırı heyecanlanmalarda kendime mukayet olabilmem için doktor tarafından bana önerilmişti.

• doktor verdiyse kullanmalısın boşuna o kadar yıl okumuyorlar

• bağımlılık yapmıyor sadece sakinlik veriyor.uyku hali olmuyor günlük işlerini görebiliyorsun

• Merak ettim bende istiyorum!

• Kullandım. Yüzde aşırı sivilce yapıyor ve şişmanlatıyor

Yükleniyor...