Sevgiliyle konuşulacak konular neler?

arkadaşlar sevgilimle konuşurken hiç bi konu bulamıyorum anlatacak bişiy bulamıyorum o anlatır dinlerim herzamanda hiç konuşmuyon anlat bişiyler der ama bulamam yardım edermisiniz bi fikir?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• titanic batarken kacinci katta olmak isterdin

5|0
    1|2
  • linkler burda

link

link

link

bu da video

link

0|0
    0|0
  • Hayatındaki ve gün içinde gerçekeleşen ilginç şeylerden bahset :) :) Gündemdeki konulardan konuşun. Ya bak şöyle olmuş bu gün şu şunu demiş falan

0|0
    0|0
  • aşk ,sevgi,sadakat,film,futbol,oyun,playstation,aile,mahalle,okul,iş,ders,araba,moda,yemek,bilgisayar,internet,fotoğraf fotoğrafçılık,haberler,gündem.ekonomi,dedikodu,sex,evlilik,çocuk,kitap,sinema,dizi,mekanlar ,makamlar,para,mutluluk,yoculuk,gezi,tatil.ilk aklima gelenler yeterki sen sohbet etmek iste konuşacak okadar çok şey varki

1|0
    1|1
  • Olay bu noktaya gelmişse bu ilişki bitmiş demektir.Çünkü paylaşılacak bir şey kalmamıştır arada.

0|0
    1|1
  • oku, araştır, gözlem yap, meraklı ol...bir eylem de bulun işte!

0|0
    0|0
  • hayallerini dök ortalığa

0|0
    0|0
  • ozaman tanımıyorsun.

0|0
    2|1
  • Başa sar aynı şeyleri tekrar et

0|0
    1|1
  • Etrafı iyi gözlemle. Sosyalleş. Arkadaşlarınla gez toz o zaman anlatıcağın birşeylerin olabilir.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 8

• İlişkin çok konuşmaktan bitmek ve artık tükenme seviyesine gelmek üzere olabilir ve ya ilişkine o kadar kendini kaptırmışsın ki , kendini unutmuşsun. Bu böyle devam etmez ama endişelenmen en azından olayı kurtarabileceğini gösterir. Belirli bir süre kendini bişeyler anlatmaya zorlama, kendini kendi içine kapa ve kendini keşfet. Ne yapıyorum ne istiyorum nasıl biriyim neler yaşadım nasıl ders çıkardım, sorgula kendini. İç dünyanı değiştir, anılarına farklı açılardan yaklaş.
    Kitaplardan filmlerden vs. bilgi edin, özümse onları. Böylece anlatacak daha çok şeyin ve hikayen olur.

Benden bir tavsiye; Her şeyi de karşı tarafa anlatmak zorunda değilsin. Bırak bazıları sende kalsın. Ancak bu şekilde en iyisi seni bulabilir.

1|0
    0|0
  • hayallerini anlat izlediğin bi filmi okuduğun bi kitabı anlat yani konu mu yok

0|0
    0|0
  • İlginç fikirler bulabilirsin araştırabilirsin.

0|0
    1|0
  • gün içinde yaşadıklarını anlat:)bi başladın mı bitmiyo zaten,sonra nefes al da ben de konuşuyum der:DD

0|0
    0|0
  • BENDE SEVGİLİLE KONUŞCAK BİŞEY BULAMIYORUM YANIMDAKEN ANCAK O BİŞEY DERSE CEVAP VERİYORUM KONUŞCAK BİŞEY BULUN ACİL

0|0
    0|0
  • geçmişte yaşadığın olayları anlat be hergün anlatıyorum akşama kadar sıkılmadan dinliyo :D dünde evlilik konusunu konuştuk baya iyiydi düşüncelerini öğrendim falan :D

0|0
    0|0
  • evlilik konusun :D tepkisini görürsün

0|0
    0|0
  • o ankı gıdısatı bız nerden bılelımm kı

0|0
    0|0
Yükleniyor...