Sevgiliyle konuşulacak konular neler?

arkadaşlar sevgilimle konuşurken hiç bi konu bulamıyorum anlatacak bişiy bulamıyorum o anlatır dinlerim herzamanda hiç konuşmuyon anlat bişiyler der ama bulamam yardım edermisiniz bi fikir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Önce nickini değiştir :))

• hmm doğru tşk

• Şakaydı zaten sevgilin nelerden kouşmayı sever özel ilgi alanları nelerdir mesela spor,siyaset,sanat,PC oyunlar her neyse o konularda bilgi sahibi ol kendini geliştir.sonra onlardan konuşursun diyorum ciddi cevap olarak

• :)) nasıl değişiyo bilmiyorm:(

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 10

• linkler burda

link

link

link

bu da video

link

• Hayatındaki ve gün içinde gerçekeleşen ilginç şeylerden bahset :) :) Gündemdeki konulardan konuşun. Ya bak şöyle olmuş bu gün şu şunu demiş falan

• oku, araştır, gözlem yap, meraklı ol...bir eylem de bulun işte!

• hayallerini dök ortalığa

• Başa sar aynı şeyleri tekrar et

• Olay bu noktaya gelmişse bu ilişki bitmiş demektir.Çünkü paylaşılacak bir şey kalmamıştır arada.

• aşk ,sevgi,sadakat,film,futbol,oyun,playstation,aile,mahalle,okul,iş,ders,araba,moda,yemek,bilgisayar,internet,fotoğraf fotoğrafçılık,haberler,gündem.ekonomi,dedikodu,sex,evlilik,çocuk,kitap,sinema,dizi,mekanlar ,makamlar,para,mutluluk,yoculuk,gezi,tatil.ilk aklima gelenler yeterki sen sohbet etmek iste konuşacak okadar çok şey varki

• ozaman tanımıyorsun.

• Etrafı iyi gözlemle. Sosyalleş. Arkadaşlarınla gez toz o zaman anlatıcağın birşeylerin olabilir.

• titanic batarken kacinci katta olmak isterdin

Kızlar Ne Diyor 6

• geçmişte yaşadığın olayları anlat be hergün anlatıyorum akşama kadar sıkılmadan dinliyo :D dünde evlilik konusunu konuştuk baya iyiydi düşüncelerini öğrendim falan :D

• İlginç fikirler bulabilirsin araştırabilirsin.

• evlilik konusun :D tepkisini görürsün

• gün içinde yaşadıklarını anlat:)bi başladın mı bitmiyo zaten,sonra nefes al da ben de konuşuyum der:DD

• hayallerini anlat izlediğin bi filmi okuduğun bi kitabı anlat yani konu mu yok

• o ankı gıdısatı bız nerden bılelımm kı

• :)

• mantıklı soru bak güldüm sayende sağol :)

• :))

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...