Seven erkek ne yapar ne yapmaz?

seven erkek ne yapar ne yapmaz bakalım bakalım. detay istediği için uzatıyorum uzatıyorum uzatıyorum yeterli sanırım

Güncellemeler:
tüm yorumları yüzümde tebessümle okudum. teşekkür ediyorum hepinize. insan olmak güzel şey diyorum :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Seven erkek sonuna kdr gider Kıymet verir zarar görsün istemez her dk her saniye görmek ister karşısına sülalesini dahi alır Diğer kızları unutur görmez bile güven ister güven verir Sevmeyen erkek kafasına takmaz ne yaparsa yapsın hesabı buluştuğu zmn canım ciicm olur buluşma sonrası herkes kendi yoluna olur vakit ayırmaz canı isteyince görüşür. 1 haftalık olur genelde alıcağını aldıktıktan sonra bırakır

Erkekler Ne Diyor 11

• seven erkek kıyamaz, başka kızlara bakmaz, bağlandı mı hiç kopmaz...

• ölümüne sever ve aldatmaz

• karşısındakinin hislerine göre hareket etmez...attığı her mesajda her gözlerine bakışında her elinin tutuşunda sıcaklığını samimiyetini hissettirir seven erkek..sevmeyenin zaten aklı başka şeylerdedir seni sen olduğun için değil de sahip olduğun şeyler için seviyo gibi görünür :)

• seven erkek sevdiğin kadının gözünün içine bakar onu mutsuz eden ne varsa onu düzeltip mutlu etmeye çalışır

• sevildiği değer kadar yapacagını yapmaya calışır.en azından seven her kim olursa olsun,sevdiğinin bir tebessümü ile caba gösterip ve yine onun bir tebessümü ile mutlu olabilecek kişidir.

• seven erkek varya mum misali erir erir ama bitmez tükenmez enerji doludur onda...

• seven erkek sevdiği için herşey yapar

• seven erkek her an herşeyi yapabilir

• Aşırı önem vermez sevgi , aşk konularına.Mutlu olur , mutlu eder.

• Seven erkek aldatmaz sadakatli olur ama sevgilisi ile yapmadığı kalmaz :)

• şu anda o moddayım , ne yaptıysam bi türlü evet dedirttiremedim ve sabrediyorum. :) başkasını gözüm görmüyor...

• :( ayn moddayım bende ne çekıyoruz bız bu kızlardan anlamadım

• Kaçan kovalanır, zamanı gelince kaçmayı dene, sana alıştığı için kovalayacaktır ama doğru zamanda yap bunu.

Kızlar Ne Diyor 6

• seven erkek sevdiği için herşeyi yapar

• seven erkek saçmalar ,bazen hiç konuşamaz.bir bakmışın bülbül kesilmiş olur biran.sevmeyen erkek ise iplemez.

• üzmezgitmeztrıp atmazengellerı aşmaya çalısırsonuna kadar gıder seven adam

• seven erkek uzatmaz.

• Seven adam suskun olur.

• kırmaz seni mutsuz görmeye dayanamaz...ilgilenir...bırakmaz...sabırla bekler...

• hiç bana göre değill bunlar..

• dogru sana göre dgl.

Yükleniyor...