İntikam nasıl alınır?

Bir kız bir erkeği kıskandırıp gidip başkasıyla çıkarsa o erkeğin ona yapılacağı en büyük intikam ne olur?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hiç umursama. bir kadına yapabileceğin en büyük kötülük onla ilgilenmediğini göstermektir zaten. ekstradan atacağın her adımda seni kendi entrikasının içine biraz daha sokmuş olur zaten, aman diyeyim...

Kızlar Ne Diyor 9

• umrunda olmasın boşversene,herkes ettiğini bulur zaten çaba göstermene gerek yok ayrıca...

• Umurunda bile değilmiş gibi davranmak

• Hiçbir şey yapmamak!

• Tabiki aldırmamak

• intikam soğuk yenen yemektir aga :) boşver alma yaa ne hali varsa görsün

• Hep intikam almayı kuran bir kimsenin yarası, kapanacağına işler.. O kız başka biriyle çıkmayı göze alıyorsa seninle ilgilenmiyor demektir.. Bence umursamayıp yeni aşklara yelken açmalısın

• kızın yeni sevgilisi ile beraber olmak (!)çok kıskanacaktır eminim

• ha ha ah :) süpersin süpeersin gene süpersin

• işte bu :) tam bu noktada akla şu soru geliyor kıskandırmak için neleri vermeye göze alırsın?

• şah ve mat dostum şah ve mat

• Öncekileri Göster
  • etmus haklı. umursamadığını, aslında onun senin için bişey ifade etmediğini bilmek her zaman kadınlara karşı alınacak en büyük intikamdır :)

• :)))) o evet. o da çok bozar :)))) bir erkeğin bu hareketi kadının moralini eksiye çeker ama çok güzel bir etkileme yoludur :)))

• yok oyle tanimamazlik değil :D daha once bir kac kez yapmistim, ayni ortamda kizi gorup tanistirmaya calistiklarinda yeniden tanismistim gulumseyerek ,kiz o kadar bozulmustu ki resmen aglayacak gibiydi

• ama bence tanımamazlıktan ziyade umursamamak, hiç bişey olmamış gibi davranmak. yani eğer muhabbetleri varsa muhabbetin kesilmesinden ziyade aynı muhabbetin devam etmesi daha çok koyar. tanımamazlıktan gelindiğinde kadın adamın bişeylere bozulduğunu anlar ve bu bile hoşuna gidebilir. ama herşey aynen devam ederse kadının yaptıklarını hiç önemsemediği anlamına gelir ki işte bu çok koyar :) bence... yani ben olsaydım buna daha çok bozulurdum herhalde :)))

• Öncekileri Göster
  • sende başkasıyla çık...

• genelde butür intikamlı çıkmalar sonuçunda ilşklr hüsranla bitiyor...

• ya çıkacağı kızı kullan demedim..mutlu bir beraberlik yaşasın oda...

• ewet ...

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 7

• takam kafana bos ver ayda onu unutamadıgını söyle tekrar barısalım de barıstıktan sonra da seni kullandım de nasıl zoruna gider bilyomusun 1 sene kendişne gelemz yada en yakın arkadasını ayart

• Kızın en yakın arkadaşını ayartmalı bence :) Hatta en yakın arkadaşı ile aralarını güzelce soğutmalı. En çok böyle canını yakmak mümkün bence.

• o kızla daha birlikte olup ne yapacaksın baba. bırak kendi pisliğinde boğulsun.normalde aklı başında her erkek der ki "benden öncesi önemli değil, ben benimle tanıştıktan sonrasına bakarım". evet, öyle de olmalı zaten. ama bu kız, seni tanıdıktan sonra, güya senden hoşlanıyorken; gidip başkasıyla birlikte oluyorsa... tek birşey sorsam yeter: bir daha ona nasıl güveneceksin?başka kadınlara da tavsiye olsun bu cevabım. hoşlandığınız erkeği kıskandırmak için başkasıyla çıkmayın; hem o diğer çocuğa yazık, hem de kendinizi küçük düşürmekten başka hiç bir halta yaramaz...

• alma kimsenin ahını çıkar aheste aheste:)

• en büyük intikam onu sonsuza dek unutmak !

• seni kıskandırmak için başkasıyla çıkan bir kızın ıq sunun düşük oldugu gercegini unutmadan bişeyler yapmak daha mantıklı

• baskasi ile cikmissa kiskandirmak değil bitirmektir. umursamayip keyfima bakardim. kadinlar bu durumda daha cok sinir olur

• :D sende mi brutus pardon floral

• adam haklı beyler :D:D

kabul, arada inci sözlük okuyorum

Yükleniyor...