• Sor
  • Bence

İntikam nasıl alınır?

Bir kız bir erkeği kıskandırıp gidip başkasıyla çıkarsa o erkeğin ona yapılacağı en büyük intikam ne olur?

En İyi Görüş

• hiç umursama. bir kadına yapabileceğin en büyük kötülük onla ilgilenmediğini göstermektir zaten. ekstradan atacağın her adımda seni kendi entrikasının içine biraz daha sokmuş olur zaten, aman diyeyim...

Kızlar Ne Diyor 10

• Hiçbir şey yapmamak!

• Umurunda bile değilmiş gibi davranmak

• Hep intikam almayı kuran bir kimsenin yarası, kapanacağına işler.. O kız başka biriyle çıkmayı göze alıyorsa seninle ilgilenmiyor demektir.. Bence umursamayıp yeni aşklara yelken açmalısın

• intikam soğuk yenen yemektir aga :) boşver alma yaa ne hali varsa görsün

• umrunda olmasın boşversene,herkes ettiğini bulur zaten çaba göstermene gerek yok ayrıca...

• Tabiki aldırmamak

• kızın yeni sevgilisi ile beraber olmak (!)çok kıskanacaktır eminim

• nasıl yaa :)))

• Öncekileri Göster
    • işte bu :) tam bu noktada akla şu soru geliyor kıskandırmak için neleri vermeye göze alırsın?

• ha ha ah :) süpersin süpeersin gene süpersin

• etmus haklı. umursamadığını, aslında onun senin için bişey ifade etmediğini bilmek her zaman kadınlara karşı alınacak en büyük intikamdır :)

• eger imkan varsa daha da ileletiliyor bu umursamama durumu, tanimamazliga vurmak daha iyi intikam demektir, kadinlar unutulmayi umursanmamayi kaldiramiyor

• Öncekileri Göster
    • yok oyle tanimamazlik değil :D daha once bir kac kez yapmistim, ayni ortamda kizi gorup tanistirmaya calistiklarinda yeniden tanismistim gulumseyerek ,kiz o kadar bozulmustu ki resmen aglayacak gibiydi

• :)))) o evet. o da çok bozar :)))) bir erkeğin bu hareketi kadının moralini eksiye çeker ama çok güzel bir etkileme yoludur :)))

• sende başkasıyla çık...

• diğerinin suçu ne pekii

• Öncekileri Göster
    • ya çıkacağı kızı kullan demedim..mutlu bir beraberlik yaşasın oda...

• genelde butür intikamlı çıkmalar sonuçunda ilşklr hüsranla bitiyor...

Erkekler Ne Diyor 7

• en büyük intikam onu sonsuza dek unutmak !

• o kızla daha birlikte olup ne yapacaksın baba. bırak kendi pisliğinde boğulsun.normalde aklı başında her erkek der ki "benden öncesi önemli değil, ben benimle tanıştıktan sonrasına bakarım". evet, öyle de olmalı zaten. ama bu kız, seni tanıdıktan sonra, güya senden hoşlanıyorken; gidip başkasıyla birlikte oluyorsa... tek birşey sorsam yeter: bir daha ona nasıl güveneceksin?başka kadınlara da tavsiye olsun bu cevabım. hoşlandığınız erkeği kıskandırmak için başkasıyla çıkmayın; hem o diğer çocuğa yazık, hem de kendinizi küçük düşürmekten başka hiç bir halta yaramaz...

• takam kafana bos ver ayda onu unutamadıgını söyle tekrar barısalım de barıstıktan sonra da seni kullandım de nasıl zoruna gider bilyomusun 1 sene kendişne gelemz yada en yakın arkadasını ayart

• Kızın en yakın arkadaşını ayartmalı bence :) Hatta en yakın arkadaşı ile aralarını güzelce soğutmalı. En çok böyle canını yakmak mümkün bence.

• alma kimsenin ahını çıkar aheste aheste:)

• seni kıskandırmak için başkasıyla çıkan bir kızın ıq sunun düşük oldugu gercegini unutmadan bişeyler yapmak daha mantıklı

• baskasi ile cikmissa kiskandirmak değil bitirmektir. umursamayip keyfima bakardim. kadinlar bu durumda daha cok sinir olur

• adam haklı beyler :D:D

kabul, arada inci sözlük okuyorum

• :D sende mi brutus pardon floral

Yükleniyor...