Seks yapan kız kadın oluyor da, erkek neden erkek hala?

Kızlığı gidene kadın deniliyor ama erkeğe hiç bir şey denilmiyor. Yine erkek. Bu neden böyle? Bir ismi var da ben mi bilmiyorum yoksa bir isim koyalım :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• BU yaklasim bitek Turklerde var zaten. Yani avrupada kimse 13 yasinda bekaretini kaybeden birine kadin demiyor. Ben kendime anne olduktan sonra kadin demeye basladim. Yani bekaretle ilgisi hic yok aslinda

• türkiye de değil sadece avrupa da amiraka da da var. kızlara gril mss kadınlara women mrs deniliyor.

• Öncekileri Göster
    • yani farkli ulkelerde. Kadin kiz muhabbeti sadece 3.dunya ulkelerinde yapiliyor.

• 3. dünya ülkesi neye deniliyor bilemem. sen mesela evlenmeden cinsellik yaşadın mı?

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

• Yapan erkeğe milli deniliyor :)

• erkekle erkek yaparsa değişiyor top oluyorlar :DD:

• söyleyişte vurgu değişiyor ...

• Aslında bu yanlış bir tabirdir reelde.Çünkü iki cinsiyet vardır.Onlarda kadın ve erkektir.Yani normalde kız diye bir cinsiyet yok.Ancak kim çıkardı bilmiyorum ama çıkmış işte kız kelimesi.Bu nedenle insanlara kız diye hitap etmemek ve her zaman kadın demek gerekir.Ayrıca cinsiyet'e dair olan kelimenin kadın olduğunu bilenler; kız kelimesinden zarı yırtıldı ya da yırtılmasa bile nefret ederler.

• Hep küçük emrah filmleri yüzünden bunlar.

• Biliyorsun da farkında değilsin gibi...Aslında Kız cinsel münasebete girdiğinde Bekaret Zarı yırtılıyor ve organında bir değişiklik olmuş oluyor. Bu değişiklik asıl olarak Kızın Doğurganlık olgunluğuna ( Ergenliğini tamamlayarak doğurabilme yeteneğine kavuştuğu zaman) Erdiği zaman gerçekleşiyor ve Bekaretin gitmesi ile de Kadın denmesindeki amaç Anne adayı olma özelliklerine sahip olduğunu gösterir. Arkeklerde de buna benzer olupta daha farklı yetilerle adılan bir durum var. Erkek cins belirtir, ancak " ADAM " olmak ise yine belli olgunluğu icap ettiriyor. Günümüzde bu daha çok karekter ile ölçülendirilsede, Ereksiyon olabilen, Sorumluluk alabilecek erkeklere " ADAM " denmektedir.

• Ben sana erkek olamazsın demedim adam olamazsın dedim :P :D

• @what the::: sen bana böyle bişi mi demiştin..? Kaçırmışım vala...:-) kih..kih..kih..

• Güzel orta geldi sol kanattan,ayağımı uzatmasam ayıptı :D

• mood: ergen

• Yapmamış erkeğe,erkek,yapmış olana adam deniyor :) tıpkı yapmamış olan dişiye kız,yapmış olana kadın dendiği gibi :)

Yükleniyor...