Bir erkeğin aşık olduğu nasıl anlaşılır?

Bir erkek eğer bir kıza aşıksa ve değer veriyorsa bunu nasıl belli eder ya da neler söyler, nasıl davranır vs. vs?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• seni sıkar. cok fazla üstüne düşer ve özelliklle gözlerine bak parladıgını gör

Erkekler Ne Diyor 9

• Benim gibi çayı üstüne döker...:D

• yanakları kızarır,utangaçlaşır,avuçları terler,kelimeler boğazında kilitlenir,kendisi olmaktan çıkar ilahi güçle kontrol etmeye başlar,beş yaşındaki çocuk gibi davranmaya başlar,gözlerinizin içine bakamaz

• erkeğine göre değişir ama hangi kadın olursa olsun bunu çok rahat şekilde anlar. kasmaya gerek yok o yüzden.

• ben aşık olduğumda mal moduna bağlıyorum ben böyleyim kişiden kişiye durum farklı olabilir fakat bana soru sorduğunda mesela bi adres sorduğunda kuş böcek falan filandan bahsediyorsam konuyla alakasız konuşuyorsam aşığım demekdir :D

• seninle fazlasıyla ilgilenir sen sıkılana kadar sonra sana küçükmüşsün gibi davranır birde bir dediğini iki etmez bir elin yağda bir elin balda olur anlıyacağın

• Sana aşığım,şekeri uzatırmısın?

• Karşısında aval aval bakar durur.

• üstüne düşüyorsa seni kırmıyorsa bi dediğini iki etmiyorsa küsse bile dayanamayıp arıyorsa kıskanıyorsa her şeyine karışıyorsa bilki sırılsıklam aşıktır sana

• onu bunu gecelim, etrafindaki firsatlara ragmen sana sadiksa, seviyordur. yoksa surprizler ask siirleri seviyorumlar vs hikaye.

Kızlar Ne Diyor 4

• Şapşallaşır, sevimli olur.

• aşk varmı hala :)emin değilim de..

• olabilir ama dediğin gibi alikk biz bulamıyoruz

• aşk var aslında fakat biz onu bulamıyoruz bence :)

• aynen var mı ben bulamıyorum da...

• herşeyden kıskanır herşeyden önce tutar seni her an aklında sen olursun ve gerçekten sevdiysede bunu sana inandırabilmek için elinden gelen herşeyi yapar yani...

• senı anlattım zaten meta :))

• kısaca benim gibi dimi aşkım:))

• turnusol kagıdı ile

alıyon turnusal kagıdını vuruyon sırtına vuruyon sırtına eger kızmassa aşık hadi iyisin kaptın gene tüyoları

• :D :D çok bazik gördüm seni hellinhell

• ahahahaha süper, sağol tüyo için :D:D

• ha ha :)) +1

hastayım sana ya :)

Yükleniyor...