• Sor
  • Bence

Yüzme öğrenmek istiyorum ama korkuyorum :(

yüzme öğrenmek istiyorum ama korkuyorum :(.çok zor mu öğrenmek? ne kadar sürede öğrenebilirim?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Zor değil.Ama öğrendikten sora bunu anlıyorsun.Öğrenene kadar zorlanmıyorsun değil..Bir kere korkarsan hçbirşey yapamazsın..Denizde değil de.Havuzda öğrenmeni tavsiye ederim.Daha güvende hisseder..Yapamayacağın hareketleri deneyebilir,suyu daha kolay tanıyabilirsin.

• hmm tamam ne kadar sürede öğrenebilirim aceba?

• Öncekileri Göster
    • ii git şimdi küvette biraz bıcı bıcı yap :))_

• küveti olmayan öğrenci evi :D

Erkekler Ne Diyor 16

• adresi veriyorum link

• hmmm iyiymiş

• ;)

• Yüzme öğrenmek çok kolay.Peki kendi kedine mi öğrenmek istiyorsun yoksa havuza filan mı gideyim diyorsun?

• havuza gideceğim tettler falan hersey tamam da korkuyorum :S

• Öncekileri Göster
    • Tamam öğrenirsin kısa sürede:)

• umuyorum ;) kendime bişeyler katmayı seviyorum :)

• bende bilmiyorum..çok takmıyorum aslında..çocuklarla kıyıda kumdan kale falaln yapıyorum.. :D

• bende çok korkarım sudan bi kere denize gittik arkadaşlarla hepsi uzun boylu açıldık biraz bana gel dediler gittim bi baktım su beni geçti o gt korkusuyla kulaça başladım bir baktım yüzüyorum evet yüzüyorum aman allahım :) ama hala suyun üstünde duramıyorum sadece kaçmak için yüzmeye çalıştığım için sürekli gitmem gerekiyor durunca batıyorum

• yüzme öğrenmek istiyorsan havuz ya da bulunduğun yere göre ırmak, dere, göl bu tarz yerlerde öğrenirsen daha iyi yüzme öğrenirsin ve geliştirirsin.

• çocukken caws ı izlersen yüzmeye korkarsın tabi :))

• boğula boğula örenirsin nolcak :D

• havuz suyunu yutmak ? ııııııııııyk iğrenç:)

• hehe şaka dedim ya aslında denizde daha rahat öğrenilir bence :)) kolay gele

• 0 daha korkutucu :)

• 1 ayda çok rahat öğrenirsin

• Havuzda kaldırma kuvveti az olduğu için havuzda çok zor öğrenirsin ancak öğretmen vs yardımıyla öğrenebilirsin. Denize at kendini bir iki çırpın bide bakmışsın ümit burnuna varmışsın :D

• :D

• aynı sorun bede de var ya :(

• Boşver bende bilmiyorum.. :D Girme suya..

• Abim bana öğretmeye kalktı. Dediğine göre ilk girdikten sonra rahat edersin, ama ilk giriş zormuş..

• internetten araştır pek fazla zaman almıyor zaten ilk gün suya bile doğru düzgün sizi sokmuyorlar :) korkun konusunda bak bende yüksekden çok korkarım ama gittim korkumu yenmek için uçakdan paraşütle atladım :) korkunla yüzleş bence bir şey olmuyor :))

• :)) Korkma 20dkda öğrenirsin:)

• :D

• Ne gülüyosun? Benim 20dk bile sürmemişti, ilk defa ciddi bir şey söyledim ona da aldığım yorum '' :D'' :)) Bu ne ya:))

• şu an face ten rastgele 5 kişiye sordum 5i de biliyor. çok zor olmasa gerek.

• Ben kuzenime bir gün de öğretmiştim.Tabi herşeyiyle değil ama yüzebiliyordu en azından.Yani istersen öğrenebilirsin bir kaç hafta da.

Kızlar Ne Diyor 11

• Çok kolay. Cesaretli olduktan sonra hemen öğrenirsin.

• İlk korkarsın sonra zamanla alışırsın orada zaten bir sürü hoca olacak yanında, öğrendikçe daha çok hoşuna gidecek korkun azalacak sonra anlayacaksın ki niye korkmuşum ben.

• tesekkürler :)

• rica ederim :)

• Ben de korkuyorum öğrenmiycem deniz yatağıyla mutlu mutlu takılıyorum ben :)

• çok kolay eğer gerçekten öğrenmek istiyorsan bir ayda rahatlıkla öğrenebilrsin

• Su fobin varsa nebilim bogulmak gibi felan tabi seni biraz ugrastirir... Ama ustune gittin surece atlatirsin... Bunun disinda boyle bir fobin yoksa cok rahat ogrenirsin nasil diplomalar var ne derecede diplomaya sahib olmak istiyosun bilmiyrm ama standart yuzmeyi 2-3 haftada ogrenirsin.. Sana tavsiyem madem yuzmeyi ogrenmek istiyosun ardindan adam kurtarma konusundada egitim al.. Bu senin icin faydali olur.. Cunki insaniz olurya biyerde birinin boguldugunu gorursun kayitsiz kalamassin.. Bilgisizce yapacagin haraket senin icin kotu olur buyuzden bunuda ogrenmeyi unutma ;)

• kendimi geliştirdikten sonra düşünebilirim bunu.ne katarsam kendime iyidir;)

• Aynen:) Sen sakin erkeklerin dedigi gibi golde irmakda felan kendi basina ogrenme.. Yuzme kursuna yazil:)

• kayıt oldum zaten tesetler falan hepsi tamam yalnızca randevu almak ve mayo falan kaldı.ben o suyun gözlerime degmesini ve kulaklarıma girmesini istemiyorum bu kusr için ne gibi materyaller almam gerek? bide kurstaki bayanlar bone dısında bişey kullanmıyorlar komik mi olurum ?

• ecelin korkuya faydası var mı?

• tam tersi olmasın :)

• Bende bilmiyorum, çok korkuyorum derinlerden bu sebeple kollukla yüzüyorum.Şiddetle tavsiye ederim hem çok güvenli hem çok zevkli.

• kolayca oğrenebilirsin çok zor bişey diil

• Havuza git orda kendi kendine öğrenirsin.

• hayir zor degil korkma

• Bende bilmiyorum boşver çokta önemli bişy değil yüzmek çok kas yapıyo erkek gibi olursun benden söylemesi

Yükleniyor...