En sevdiğiniz hayvanlar hangileri? Bir kişilik testi.

Şimdi herkes en çok sevdiği hayvanı ve onu hangi özelliklerinden dolayı sevdiğini,Ve sonra en çok sevdiği ikinci hayvanı ve onu da hangi özelliklerinden dolayı sevdiğini yazsın...Bakalım ne olacak?

Güncellemeler:
Bu bir testtir.Sonuçlara göre neticeyi açıklayacağım
TESTİN SONUCU: En sevdiğiniz 1. hayvanın özelliklerini kendinizde buluyorsunuz.Öyle hissediyorsunuz.En sevdiğiniz 2. hayvan ise kendinize seçtiğiniz eşinizde/sevgilinizde/parterinizde (hangisini seviyorsanız artık) olmasını istediğiniz özellikler.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• köpek ve yunusları seviyorum. bir de yavru kedileri...köpek derken süs köpeklerinden bahsetmiyorum. kurt, golden gibi ne çok vahşi ne de süs gibi habire havlayanlardan olmayacak yani. köpekleri çok sadık dost oldukları, ne pahasına olursa olsun koruyacakları, insanın morali bozuk olduğunda senin yanına uzanıp halden anlayarak sessizce sadece varlıklarıyla orda olmalarını çok seviyorum. bir de çok zeki oluyorlar. yunuslar da aynı şekilde. çok insan canlısı ve uysallar. 2.insan dışında zevk için sevişen tek canlıymış. hamile bir yunusun doğum anında yanında 2 dişi yunus daha bulunurmuş. bu dişi yunuslar doğum sırasında savunmasız kalan anneyle yavrusunu kan kokusu için gelebilecek köpekbalıklarından korurmuş. uzun yıllar aile olarak yaşarlar. ayrıca en ilginç özelliği ise deniz içerisindeki hamile bir kadının bebeğini aynı bir ultrason cihazı gibi görüp, yanına gitmesi ve yardım etmesi çok ilginç gelmişti bana. anne karnındaki bebekle iletişim kurmaya çalışırlarmış.yavru kedileri de inanılmaz şirin buluyorum.

Kızlar Ne Diyor 13

• 1) köpek2) ördek

• at ve kaplan

• at güçlü güzel zarifköpek sadık dost canlısı

• en sevdiğim hayvan fil filleri çok seviyorum 2. sevdiğim hayvan aslan yeleleri çok hoş

• Bütün hayvanları eşit seviyorum.. Sevmediğim hayvan yok ! Kediden tutunda sümüklü böceğe kadar bütün hayvanları severim.. :)

• karınca ve at..Karınca, minik sevimli boğum boğum yapısı bi de kıpır kıpır antenleri çok hoşuma gider, birşey taşırken ki gayretlerine hayranım.Atların da vücut yapısını bi de asil duruşunu severim.

• Karıncaların bir şey taşırken ki gayretlerine hayranım. Bazen durup izlerim öylece. Boyundan büyük şeyleri taşıyorlar bazen. Onları gördükçe çalışma gayretim artıyor.

• köpekler sadakatlerinden dolayıkuş - özgürlüğü simgelediği içn

• hepsini çok fazla seviyorum ama kedilere çıldırıyorum. yokluğunda agresif olmayan köpek cinsleri de mutluluğumu sürdürmemi sağlayabilir.

• İlk olarak köpekleri çok severim yerinde durmaz ,sevimli ve akıllı oluşundan kaynaklanıyor.İkinci olarakta kuşları çok seviyorum evde 2 tane muhabbet kuşumuz var kulağıma yaklaıp bişeyler zırvalaması çok hoşuma gidiyor .:)))

• Tamamen kedi hastalığına sahıbım.Şu yaşıma kadar sayısının hatırlamadığım kadar kedım oldu

• benden cok var ama sen bir tanesin bebeğim

• Bkz: 30 yaş üstü, kedi besleyen balık etli yanlız yaşayan bekar arıza ve depresif kadın modeli..

Senden çok var.. Emin ol..

• fil -akilli agir vefali

• köpek sevşyorum.

• farketmdm :D

• o " ş " ne orada :D ?

• kopek kus ve balıkları sevıyorum he bıde maymunları sevıyorumbelgeselde ızledıklerım arasından ıse kaplanları zeviyorum filleri ve zurafalara aşığımnedense zurafalar bana cok asillermiş gibi geliyor

Erkekler Ne Diyor 12

• her hayvanın ilginç özellikleri duyuları falan etkileyicidir bütün hayvanları seviyorum insanlardan iyiler kötülük gelmez sitres attırır mutlu eder karşılıksız sever

• aslan,kurt,kartal

• köpekler ve fareler ve tüm sürüngenler

• Kedilere bayılıyorum.İnsana adeta huzur veriyor okşayıp kucağıma yaptığında bütün stresimi alıyor diyebilirim.Böyle işte 2. ise yani hayvanları genel olarak seviyorum.

• yattğında*

• jaugar - kusursuz gözüktüğü içinkartal - gokyuzu en yirticisi

• Köpekler hamsterler kaplan yavruları

• kaplan ve köpekbalığı...kaplanı çok güçlü ve asil bir hayvan olduğu için...köpekbalığını da aynı şekilde

• dişlerinden dolayımı :)

• Valla köpek balığı pek asil durmuyor bence :)

• Kediler.. özellikle yavru kediler çok şirin oluyor. Bağımsız, kimseye minnet etmeyen bir yapıya sahip oldukları için.

• tavuk çünkü çıtır çıtır ve hafifdana çünkü besleyici ve lezzetli..ben pişmiş seviyorum

• biraz yemek karşılığı kişiliğimi şeytana sattım :)

• Kişilik testi sonucunun ne çıkacağını merak ediyorum. :)

• Köpek balıkları.. Hatları çok tatlıMuhabbet kuşları - Çok sevimliler

• Kartallar tabiki, en özgür ve asil hayvanlar.

• bravo bu kadar isabetli tespit olur.

• soruyu soran arkadaş bizim sonuçlar noldu?

• ikinici de köpekler, çünkü vefalı dostlar.

• akrep ve kedileri seviyorum :) kedi besliyorum ama henuz akrep almadim eve

• hha test sonucu iyi uymus :D

• yok beni sokmuyorlar :D kac kez denedim ama evdeki diger insanlari halledebilirler

• evde akrep'i ne yapacan abi sokar mokar istemez :d

Yükleniyor...