En sevdiğiniz hayvanlar hangileri? Bir kişilik testi.

Şimdi herkes en çok sevdiği hayvanı ve onu hangi özelliklerinden dolayı sevdiğini, Ve sonra en çok sevdiği ikinci hayvanı ve onu da hangi... Daha Fazla

Güncellemeler:
Bu bir testtir.Sonuçlara göre neticeyi açıklayacağım
TESTİN SONUCU: En sevdiğiniz 1. hayvanın özelliklerini kendinizde buluyorsunuz.Öyle hissediyorsunuz.En sevdiğiniz 2. hayvan ise kendinize seçtiğiniz eşinizde/sevgilinizde/parterinizde (hangisini seviyorsanız artık) olmasını istediğiniz özellikler.

En İyi Kız Görüşü

• köpek ve yunusları seviyorum. bir de yavru kedileri...

köpek derken süs köpeklerinden bahsetmiyorum. kurt, golden gibi ne çok vahşi ne de süs gibi habire havlayanlardan olmayacak yani. köpekleri çok sadık dost oldukları, ne pahasına olursa olsun koruyacakları, insanın morali bozuk olduğunda senin yanına uzanıp halden anlayarak sessizce sadece varlıklarıyla orda olmalarını çok seviyorum. bir de çok zeki oluyorlar.

yunuslar da aynı şekilde. çok insan canlısı ve uysallar. 2.insan dışında zevk için sevişen tek canlıymış. hamile bir yunusun doğum anında yanında 2 dişi yunus daha bulunurmuş. bu dişi yunuslar doğum sırasında savunmasız kalan anneyle yavrusunu kan kokusu için gelebilecek köpekbalıklarından korurmuş. uzun yıllar aile olarak yaşarlar. ayrıca en ilginç özelliği ise deniz içerisindeki hamile bir kadının bebeğini aynı bir ultrason cihazı gibi görüp, yanına gitmesi ve yardım etmesi çok ilginç gelmişti bana. anne karnındaki bebekle iletişim kurmaya çalışırlarmış.

yavru kedileri de inanılmaz şirin buluyorum.

Soran beğendi