Erkek arkadaşından önce davranıp, öpüşen kızlar var mı?

Genelde erkeklerin ilk adımı olur önce ellerı kızın omuzuna atmalar saçları parmaklar arasında dolaştırmalar ve dudaklarda son durak..Peki erkek arkadaşını beklemeyıp ilk davranan kızlar varmı ve nerde daha çok bunu yapıyolar sinema, araba, ev, sahil? :)))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Aa haklı bu çocuk hep erkek hep erkek.. toplumun yapı taşı kadınlar bencede:D:D Sonra toplumda herşeyı hep devletten beklıyor ne olcak bu böyle:)) Kızlarda öpüşmeye önculuk etsın vardır tabı böyle öncu kızlar olmaz mı mekan ne fakeder:))Hayır öpusmek sorun degılde sevişmek ıstemek sorun :)) öyle her yerde olmaz ya onada bır el atsanız :PP

• bencede ya kızlar ılk adımı atması daha çekıcı olur..nıe ya sevişmek ıste sen yeterkı ortam kolay bulunur :))

Kızlar Ne Diyor 10

• vardır

• ilk defa yaşamış olmakla birlikte yurtdışında kurstayken öpmüştü. nedenini sorduğumda uzun süre boyunca öpüşmek istediğini ama ilk adımı kendisinin atmasının hoş olmayacağını ama dayanamadığını da belirtmişti. demek ki kızlara böyle bi kanı var.

• var tabiki.

• Anılar şimdi gözümde canlandı :)Evet ilk öpen olurum, dilime de hakim olamam üstelik

• dilin napar :)

• Öncekileri Göster
    • ben anlatırım sana..d

• facebook kullanmıyorum. haberin ola.

• büyük bır duygu yoğunluğu varsa olur ( bu sevgı olur ,arzu olur, aşk olur )

• birazda raht bı kız olması gerek..

• bu rahatlık şu ankı nesılde fazlasıyla var

• Dudağına küçük bir öpücük kondurulabilir, haşin bir öpüşme zaten bana göre değil.Öpüşmeyi kendiliğinden itici buluyorum.

• nie itici olsun ya hoslandıgın bırını öpmek gayet guzeldır..:)

• kim ne ya yok bişey ;)

• whatt :)?

• kem küm ... :))

• hee öyle desene anldm..! :)

• yani vardır ama ben asla yapmam

• nedennn ?

• yani bir kız olarak yapmam

• ben yapamam..

• nedennn ..?

• Öncekileri Göster
    • :)) dur ya şoktayım zatenn..

• niye şoka girdin..:)

• elbette var ve yerin çokta önemi yok bnce

• var...

Erkekler Ne Diyor 4

• hastasyız dedeeeeeeee =)

• Evimin tarasında açık bir gökyüzü ve yıldızların altında bana Beni neden öpmüyorsun. Çok masum bir şekilde öpsene beni demişti. Öpmeden önce sımsıkı sarılmıştım kokusunu içime çekmiştim. Ama sonrasında terkedip gitti. Öyle bir durumun doğuracağı sonuç böyle oluyormuş :(

• 5 tane kız öyle yaptı bana

• maş..:)

• Öncekileri Göster
    • eski türk filmlerınde çocuk filan daoluyo bi öpmeyle:)) oda olur merak etme..acele etmıceksın..;)

• evlendik bizden geçti artık onlar ama yeni nesil çok feci çok hemde biz onlara bakaraktan nur alem nuruz

• var, yer aslinda pek de onemli değil, rahat bir insansa bir barda insanlarin icinde de olabilir

• barda öpmek sorun değil ya..d

• Öncekileri Göster
    • eminimm :))

• o zaman normal bir barda, arkadaslarinin arasinda opmeye baslarsa daha 20 dk dir taniyan ilgi ceker

Yükleniyor...