Facebook'da kızlarla nasıl sohbet kurulur, nasıl konuşulur?

Facebook'da hoşlandığım yada sohbet etmek istediğim bir kızla konuşmak istiyorum ama '' selam naber '' den sonrası gelmiyor. Ne yapmalıyım ? Neler söylemeliyim ? Nelerden bahsetmeliyim ? Kızlar nasıl konuşmalardan hoşlanır? Mesela tanıdığım bir kızla konuşmak istiyorum ama kısa bi süre sonra kız cevap yazmamaya başlıyor çünkü konu bitiyor, kız sıkılıyor. Önerileriniz nelerdir ? Bir kızla nasıl konuşulmalı ? Nelerden bahsedilmeli ?

0|2
8|15

En İyi Kız Görüşü

• ailesini sor kardeşleri varsa ordan yürü . nerde oturduğu felan

0|10
    0|3

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 15

• ilgi alanlarına ilgiliymiş gibi yap <3

mesela melis danişmend'i seviyorsa, melis danişmed'i öğren, ilk konseri ne zaman olacak falan onu sor<3

izdivacına talibim yaklaşımı, başarısızlığa götürür.

0|1
    0|1
    • marlasinger da tutmamıs ama sanki :(

• Her konuştugum kıza teklif edecek değilim zaten. Sadece kızlarla aramın iyi olmasını istiyorum .

• @cobain, kızın zaten akşama doğum günü partisi var. alkol direnci şu an 0, moralleri de bozuk. bence biraz insani olalım, yarın marla'ya saldıralım<3

@soran: ortak ilgi alanları şart. selam, naber ikinci laf atışın ilk girizgahıdır.

• windowsta sohbet diye bir program var setabını aç

sohbet kur diye yazı çıkacak kur tuşuna bas

0|2
    0|1
  • Sanki ayrı bi dünyadalar he :)

Biraz değiştirsek uzaylılarla sohbet nasıl kurulur , Nasıl konuşulur ? Daha mantıklı gelir bana şahsen

0|1
    0|0
    • uzaylılarla iletişim kurmak kızlarla iletişim kurmaktan daha kolay :)

• Onlarda insan dostum :) hiç kız akradaşın yokmu sohbet et dur.

Yahu Slam dersin yanına yanaşırsın en fazla bi tokat yersin yani korkmayın bu kadar allasen

• 1ay

sen sohbet zor kurulmuyor nasıl olsa; uzaylısın!

• ortak noktalar bulmaya çalışmalısın. Onu konuşturmak için birazcık sinirini bozabilirsin. Bu onu sana daha da fazla yaklaştıracak..

0|1
    0|0
  • yavşamadan iltifat et hayattan beklentilerini sor ama aleni bir şekilde değil kızlarla erkeklerin düşünce farkından bahset

0|0
    0|0
  • Kızı 5 yıldır tanıyorsan , nelerden hoşlandığını da biliyor olman lazım. Ayrıca sadece onun hoşlandıklarıyla değil, kendin hoşlandığın şeyleri de paylaş ki , bir bakmışsın kız da ondan hoşlanıyor ve böylelikle muhabbeti kurmuş olursun.

0|0
    0|0
  • bu bir yetenek ve deneyim işi. bu ikisi yoksa yapacak bir şey yok.

0|2
    0|3
  • konusmaya nıyetı varsa her turlu olur ılgı alanlarına dokun.

0|1
    0|1
  • Bir kizla ilk sohbete baslamadaan once nasil sohbee baslarz

0|0
    0|0
  • sana birsey sorcam de kesin cevap verir

0|0
    0|0
  • selam naber

0|0
    0|0
  • selam naber diyorum cevap gelmiyo bazıları cevap veriyo ama sonra konusmuyo