Facebook'da kızlarla nasıl sohbet kurulur, nasıl konuşulur?

Facebook'da hoşlandığım yada sohbet etmek istediğim bir kızla konuşmak istiyorum ama '' selam naber '' den sonrası gelmiyor. Ne yapmalıyım ? Neler söylemeliyim ? Nelerden bahsetmeliyim ? Kızlar nasıl konuşmalardan hoşlanır? Mesela tanıdığım bir kızla konuşmak istiyorum ama kısa bi süre sonra kız cevap yazmamaya başlıyor çünkü konu bitiyor, kız sıkılıyor. Önerileriniz nelerdir ? Bir kızla nasıl konuşulmalı ? Nelerden bahsedilmeli ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ailesini sor kardeşleri varsa ordan yürü . nerde oturduğu felan

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu konuda bile ders verenler varmış ya:) link

• hal hatır sor

• selam naber diye başla

• aşığım sana de

• sonra..

• ortak sosyal faliyetlerden bahsedilmeli

• Tutkuları tenistir yüzmedir voleyboldur vs vs biletleri tükenmiş bir konsere iki kişilik biletim var gibi

• Örnek ..

• All is well all is well all is well :(

• He ya ^o)

• En güzel filmlerinde bile dans etmeden duramıolar :(

• Öncekileri Göster
  • eğer kız sosyal biriyse konu asla bitmez

öğrenciyse dersler hocalar meslek sahibi ise işler iş verenler işçiler...

filmdi kitaptı

güncel bir noktadan girer konu konuyu açar prensibini uygularsın

mesela bir dönem aşk tesadüfleri sever filmini izlemeyen kız olduğunu sanmıyorum

onu izlediniz mi diyerek fikrini sorarak başlar oradan oraya geçersin

• :)))

• cok da guzeldir:p

• bana da iyi biri geldi:))

• hmm o zaman konusmamasi mantikliymis. zaten iyi kizdir severim ben kendisini:))

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 9

• 28gün

ney bahsedirim yani

• 31gün

yavşamadan iltifat et hayattan beklentilerini sor ama aleni bir şekilde değil kızlarla erkeklerin düşünce farkından bahset

• ortak noktalar bulmaya çalışmalısın. Onu konuşturmak için birazcık sinirini bozabilirsin. Bu onu sana daha da fazla yaklaştıracak..

• Kızı 5 yıldır tanıyorsan , nelerden hoşlandığını da biliyor olman lazım. Ayrıca sadece onun hoşlandıklarıyla değil, kendin hoşlandığın şeyleri de paylaş ki , bir bakmışsın kız da ondan hoşlanıyor ve böylelikle muhabbeti kurmuş olursun.

• konusmaya nıyetı varsa her turlu olur ılgı alanlarına dokun.

• Sanki ayrı bi dünyadalar he :)

Biraz değiştirsek uzaylılarla sohbet nasıl kurulur , Nasıl konuşulur ? Daha mantıklı gelir bana şahsen

• Onlarda insan dostum :) hiç kız akradaşın yokmu sohbet et dur.

Yahu Slam dersin yanına yanaşırsın en fazla bi tokat yersin yani korkmayın bu kadar allasen

• uzaylılarla iletişim kurmak kızlarla iletişim kurmaktan daha kolay :)

• ilgi alanlarına ilgiliymiş gibi yap <3

mesela melis danişmend'i seviyorsa, melis danişmed'i öğren, ilk konseri ne zaman olacak falan onu sor<3

izdivacına talibim yaklaşımı, başarısızlığa götürür.

• @cobain, kızın zaten ak&#351;ama do&#287;um g&#252;n&#252; partisi var. alkol direnci &#351;u an 0, moralleri de bozuk. bence biraz insani olalım, yarın marla'ya saldıralım&lt;3

@soran: ortak ilgi alanları &#351;art. selam, naber ikinci laf atı&#351;ın ilk girizgahıdır.

• Her konu&#351;tugum kıza teklif edecek de&#287;ilim zaten. Sadece kızlarla aramın iyi olmasını istiyorum .

• O zaman marlaya saralım derim en azından sinir etmi&#351; oluruz

• Öncekileri Göster
  • windowsta sohbet diye bir program var setabını aç

sohbet kur diye yazı çıkacak kur tuşuna bas

• :D

• bu bir yetenek ve deneyim işi. bu ikisi yoksa yapacak bir şey yok.

Yükleniyor...