Aldatan kadın nasıl anlaşılır?

Birlikte olduğun birinin sana karşı ihanetini hangi hareketlerinden belirlersin? Sana bakışından mı? Seks yaparken mi? Ya da eskisi kadar sevgi kelimelerini kullanmadığından mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 1- Sevgiliniz içindeki suçluluk duygusunu bastırmak için sizin isteklerinize her zamankinden fazla duyarlılık gösterir. Özellikle diğer ilişkisinin ilk dönemlerinde…
    2- Bir gün biz ayrılırsak ne olur gibi sorularla olası bir yakalanma anındaki tepkinizi ölçmeye çalışır.
    3- Yaşadığı duygusal karışıklık nedeniyle olur olmaz nedenlerden kavga çıkarabilir.
    4- Sizinle çeşitli bahanelerle daha az konuşmaya ve zaman geçirmeye başlar. Bu sayede daha az açık vereceğini düşünür.
    5- Kendisini birden çok beğenmeye başlayabilir. Zamanını eskiye göre daha çok ayna karşısında geçirir.
    6- Sizi ya da ilişkinizi başkalarıyla kıya#slayabilir. Bu artık sizin tek olmadığınızı düşündüğünü gösterir.
    7- Artık hiçbir eleştiriye tahammülü kalmayabilir. Sürekli kendini savunma tavrını takınabilir.
    8- Sizin nasıl göründüğünüzle artık daha az ilgilenir. Saçınız ya da kıyafetlerinizle ilgili yorum yapmaz.
    9- Sizin ona yaptığınız sürprizler karşısında eskisi gibi coşkuyla tepki vermez. Bu içinde suçluluk duygusundan kaynaklanır.
    10- Kendisini başkalarıyla kıyaslaması da size olan ilgisini kaybetmeye başladığını gösterir.
    11- Birden bire arkadaşlarıyla her zamankinden daha fazla vakit geçirmeye başlar.
    12- İlişkinizin geleceği hakkında evlilik, ev alma gibi planlar hakkında konuşmamaya başlar.
    13- Yaptığı şakalar sizi güldürmekten çok kırmaya başlayabilir, eski hoş sohbet tavrı kalmaz.

• güzel olmuş :)

• Öncekileri Göster
    • ates olmayan yerden duman da cikmazmis bunu da unutmamak gerek

• 47gün

3 ve 7 aynı bence kavgaya cıkıyor sonuc ki (bu illa aldatma belirtisi olamaz ) ilişki zaten boka girmisse glecek planıda yapamasın orda takılır) suratay bakiyorumda be fazla 3 derim 3 7 ve 12 12 (de diyemem aslinda)
      2 yide her kız der sadece sensız olurum ben lafını duymak için

Kızlar Ne Diyor 16

• anlaman gerçekten zor :))) biz dişilerden kork yani bazılarımız karda yürür izini belli etmezzz

• kadınlar bu konuda kendine çok güveniyor fikrimce fazla güven yanlışlarıda beraberinde getirir

• Öncekileri Göster
    • oda arkadaşın tam dayaklıkmış :)

• öyleymiş beni bile kandırdı :d

• bazıları usta oluyo hiç çaktırmıyo:))
    bizden korkulur walla:)

• aldatmak insana yakışan bişey değil ama öğrenmek lazım

• Öncekileri Göster
    • ben kimseyi aldatmam aldatanıda yaşatmam allah büyük konuşturmasın

• Rabbim düşmanımın başına bile vermesin

• kadın gizli yapmak ıstıyorsa bıraz zor olur anlamanız ama ıllakı anlamak ıstıyorsan hıssedersın.

• senden ilgi beklemiyorsa kıskanmıyorsa senin başının etini yemek yerine telefonunun tuşlarıyla ilgileniyorsa seninle dışarı çıkınca yakınında durmak yerine uzak duruyorsa olabilir

• bu durumda artık anlamıs olursun ve yol gorundu dersın

• aldatan erkek çabuk anlaşılırda aldatan kadını zor anlarsın :)

• kocasıyla daha az sevişmek istiyorsa o kadın sevgilisini aldatmamak için öyle davranıyordur

• bence enlamanın en kolay yollarından bırı

• kadınlar hisseder ama sizi bilmiyorummm

• kadınlara güvenebilirsiniz istisnalar hariç aldatmazlar...

• her kadına güvenilmez

• bu yuzden evlenmekten korkuyorum dogru ınsanı bulmama dıe devır oyle bır zaman:D

• bence fazla korkuyorsun senin karşındaki kişiye davranışların tavrın o kızı yanında tutacaktır:))

• bakışından,konuşmalarından ve daha neler neler

• sogudugunu hıssedersın dıyosun

• evet kesinlikle

• aldatan kadın eşine daha çok düşer buna emin ol çünkü çaktırmamak için elinden geleni yapar kadın fenadır kimse anlamaz erkek heyecana kapılır ne oldum delisi olur kadını anlayamassın dostum

• kanatlı seytandan bahser gibi konustun :D

• aldatan kadin evide aldatmasa ömür boyu aldatsa kimsenin ruhu duymuyor

• aldatmadım kimseyi bilmiyorum

• duyduğun bişey de mi yok :)

• Öncekileri Göster
    • erkegin aldatması basit umursamıyor gibiydi bide başkası var mı diyince daha çok ilgileniyordu falan amaa benim hislerim kuvvetlidir bi hissediyim peşini bırakmam ögrenirim :S

• anladım :(

• Çok kolay anlaşılır.Bunlar erkek içinde geçerli.Herzamankinden farklı olarak davranışları aşırılaşır.Teleaşlıdır.Gizemlidir.Sürekli sırıtır sanki hiçbir sorun yokmuş gibi.Normalde şen şakrarksa sessizleşir.Sessizse çakttırmamak için enerjik görünür. Dokunması sarılması öpmesi süresi kısalır.

• sen böyle yapıyorsun galiba tecrube konuşuyor :)

• benim bir erkeği aldattığım sonucunu mu çıkardın. Zekisin ne diyelim.Aldatan insanın kadı erkeği olmaz ben erkeklerden yola çıktım.Göürorumki işine gelmeyen eksilemiş. Aldatan önce kendini aldatır.Bense kendini bilenlerdenim.Evet tecrübeliyim çok boynuzum oldu zamanında.

• sana ilgisi daha çok artar konuşması hareketleri sen anlamıyacağına zanneder böyle yaparak

• olabılır...

• aranıza soğukluk girmesinden anlayabilirsin. Ve konuşmalarından.

• mantıklı aslında cok sebep var dusundugun zaman yazılanlara bakıyorum da

• 47gün

araya sogukluk girmesdi nedir ya :) her ilişkideolur boyle seyler amanın bakın hem en buyuk gunah hemde korkunc bisey zaten beni aldatiyormu diye dusunuyosan guycen bitmiştir ilişkide bitmiştir.
      ha ilişki bititikten sonra bunu dusunuyosan bir onemi yoktur zaten ama hıstir bu ya beynin sanah bahaneşr uretir ma kalbiny yok derse kabline inan aldatmamıstır ladatiysada

• öpüşmüyorsa, tiksiniyorsa

Erkekler Ne Diyor 7

• Valla kız belli etmek istemiyorsa bunu anlamanın yolu yok. Heleki yalan doktorası vermiş Türk kızlarından... Zira unstabil yapılarına normal durumda bile anlam vermek güç. Bu doğal hal unstabilitelerinin içindeki gürültüde her türlü haltı yiyebilirler, ruhun bile duymaz. En azından davranışlarından.Fakat teknoloji çok gelişti. Adını vermeyeyim, bazı sistemler iç çamaşırınızın dantelinin desenine kadar biliyor dersem abartmış sayılmam...O yüzden teknolojik çağda bir şeyi gizlemek pek de mümkün değil. Hele ki kızların teknolojik konulardaki zaafı üst seviyelerdeyken, bu iş için teknolojinin kullanılmasından daha güvenilir bir yol olduğunu düşünemiyorum...

• super cevab :)

• düşünmeden uygulana bılecek bir çözum fakat o teknolejiyi daha yakaladıgımız sanmıyorum:)

• Kadın akıllıysa hayatta anlayamazsıın...

• helede seytanlıgı ve masumıyetını kullanırsa :D

• aynen

• Teknolojiden faydalanarakBilgisayarına KEY logger kur telefonunu hiç ummadığı bir anda karıştır vs vs

• aynen yada takıp mı :D

• neden olmasın :D

• neden oraya gittin falan dediğinde, gittiği yerin tarihçesini anlatmaya başlıyorsa... :)

• tecrubelısın arkadasım anlıyon bu ısten:D

• bu işin tecrübesimi olur espirimi yaptığnı zannediyosun

• akıllı bir kadın kolaylıkla yakalanmaz...
    çok hafif işaretler verecektir ve iyi gözlemleyip,yorumlamak lazım...

• uzaktaysa hislerine güven.ama paranoya da yapma.yörüngesinde olduğun sürece takip eder öğrenebilirsin en ustası bile bu konuda acınacak haldedir maalesef yakayı ele verir.eğer yakındaysa tut ellerinden bak gözlerine hiçbirşey deme o zaten kendi söylemeyecektir.kendi söylemesede gözleri bedeni söyleyecektir.ha bunlarda çare etmez çok sonra duyarsan zaten hiç değmezmiş.allah başa vermesin.

• iki aydan fazla ciktiklarıma kapsamli güvenlik soruşturması yaptırıyorum

• ben kadınlara güvenemiyorum sorunum var galiba :) ya da olması gereken bu :)

• Öncekileri Göster
    • Nasıl yapıyorsun anlat da bilelim:)

• orasıda bana kalsın.

Yükleniyor...