• Sor
  • Bence

Çipetpet.com u kullana var mı ?

Twitter ı ilk çıktığı zamanlar biraz kullanmıştım fakat pek kullanışlı gelmemişti. şimdilerde ise twitter a kafa tutacak çipetpet.com ortaya çıktı %100 yerli bir site olan bir site bırakamıyorum , sizden kullanan var mı ? @eser

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Az önce Göztepe'de bir pet shop gördüm adı ''Çipet pet''Her yere yayıldılar.Eneee aynı twitter gibiymiş.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bakıcam şimdi :D

• Beğenirsen kovalarsın :D

• İlk defa duydum nasıl

• Twitter gibi fakat takipçi yok kovalayan falan var sonra durum güncelleyince falan helal olsun adamım gibi cümleler kurabiliyor. yaklasıl 10 bin kişi var ve herkes Türk tavsiye ederim beğenirsen kovalamanı beklerim :)

• Mantıklı geldi

• Şu an baktım. Ben twitter kullanmıyorum ama girişi bana özenilmiş geldi. İçeriği de öyleyse üye olmak istemem açıkçası.

• Andırıyor , ben twitteri kullanmamama rahmet çok hoşuma gitti içerisine girmekte fayda var

• Eser Aytekin sen misin ?

• Evet :)

Erkekler Ne Diyor 3

• link bu işin fikir babasının bu adam olduğunu biliyor muydunuz?:)

• bilmeyen mi var bea :D

• Sen söyleyince girip üye oldum . Ufak tefek detaylar dışında tamamen twitterla aynı içeriğe sahip. Eğer ki tutacak olursa twitter davasını açar kapattırır siteyi. Çok da işlevsel bir site değil gibi o yüzden

• Türk malı bence sırf o yüzden kullanılmalı twitter de bişey diyeceğini sanmıyorum çünkü haberlerde gördümde üye oldum

• Bn kullaniorum da sadece uyeligim var ywitter kadar üyesi olmayınca sikiliosun biraz

• Herkes Türk bence daha güzel geliyor büyüyecek gibi

• Umarim gavura para yedirecegimize...

• Aynen öyle

Yükleniyor...